Şimdi Ara

metro turizm servis aracı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
11.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar metro turizm 20 bin peşinatla gerisi 48 ay vade ayda 2,500 tl ile 2012 model Mitsubishi - Temsa satıyolar ve sen çıkana kadar sana iş garantisi veriyorlar aylık 5650 + kdv para veriyolar böyle bi işe başlaqdığın gün ay sonu para hesabına yatıyor böyle bi işe girmeyi düşünüyorum bu iş hakkında bi bilgisi olan varmı

• 7/24 araç çalışacak en az 3 şoför gerekli şoför olarak kardeş akraba varsa yap

ayrıca araç oldukça hırpalanacak ama kendi işim olsun karnım doysun dersen yap derim.
  • 2 sofor yeterlymıs yanı oyle calısıyormus sırket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir soför günde 12 saat çalışacağını hesap et.. En azından imkanları ve maaşlarıda çok iyi buna bakarsan aracın hırpalanmasını pek dikkate almazsak en azından bir kaç sene karnınızı doyurur araç.. Temizliğidir,bakımıdır buda çok önemli tabiki o zaman uzun seneler kadar götürür enazından ekmeğinizi yemiş olursunuz birşey olmaz nereden bakarsan bak servis araçlarıda hırpalanıyor,dağılıyor yani dağılmayan araç yoktur.

Bu işte böyle durum söz konusu ise o zaman sıkıntı olmaz.. Araç en azından senin olur.

Şoförleri ise tanıdık akraba,eş,dost vs olacakki en azından adam gibi kullanırsıınz aracınızı olur biter..

Hayırlı olsun.
  • Tşk arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç gunde 500 kmden fazla yol yapıyor soforlerde 24 çalısıp 24 yatıyolar ben hiç girmemenızı tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

araç gunde 500 kmden fazla yol yapıyor soforlerde 24 çalısıp 24 yatıyolar ben hiç girmemenızı tavsıye ederım

Doğru çünkü bizim komşumuz gebzeye sevris çekiyor ama araç bunlardan değil Crafter voltlardan günde 3 vardiya gidip geliyor toplamda 600 kilometre yolu buluyor.. Zaten avcılar ambarlı limanından çıktığın anda gebzeye kadar 105 kilometre gibi yol çıkıyor.(95 olabilir)

Bence arkadaş çoktan başladı olmalı bu servis işine ben öyle tahmin ediyorum.

Bişi soracağım bu servis söforleri 24 saat değilde 12 saat değilmiydi benim bildiğim ? Çünkü 24 saat çok fazla..

• quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

araç gunde 500 kmden fazla yol yapıyor soforlerde 24 çalısıp 24 yatıyolar ben hiç girmemenızı tavsıye ederım

Doğru çünkü bizim komşumuz gebzeye sevris çekiyor ama araç bunlardan değil Crafter voltlardan günde 3 vardiya gidip geliyor toplamda 600 kilometre yolu buluyor.. Zaten avcılar ambarlı limanından çıktığın anda gebzeye kadar 105 kilometre gibi yol çıkıyor.(95 olabilir)

Bence arkadaş çoktan başladı olmalı bu servis işine ben öyle tahmin ediyorum.

Bişi soracağım bu servis söforleri 24 saat değilde 12 saat değilmiydi benim bildiğim ? Çünkü 24 saat çok fazla..

araç kendininse servisleri doğru attığın sürece kimse şöförün mesai saatine bakmaz.

şöför olarak çalışanlar 24 saat mesai ile çalışıyor. mal sahipleride onu görüp ona göre çalışıyorlar.

bende bi ara araştırmıştım ama bana pek mantıklı gelmedi. çok fazla koşturma ve bu koşturmaya değmeyecek bir para alıyorsun. araç almaktansa şöför olarak çalışmak daha mantıklı gelmişti.

• Forumda olupta bu işi yapan yada bilgi sahibi arkadaşlar varsa biraz daha detaylı açabilirler mi konuyu.Yakşamlar
  • Hayırlı Olsun.
  • arkadaslar bende bu işi düsünüyorum ama detaylı bilgim yok bu işi yapan yada bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi
  • mesajım bulunsun
  • arkadaşlar konuyu hortlattım ama bu işi bende düşünüyorum yakın akrabalarımda hepbu işlerde şöförlük yapıyolar yani söför sorunuda olmaz yani bu işi iyi bilen yada bu işi yapan birisi ayrıntılı bir bilgi verebilirse çok iyi olur
  • Arkadaşlar bende biraz inceledim şöyle bir site buldum servis aracı arayanlar burada ilanlar var üye olup inceleyebilirsiniz. www.aracariyorum.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.