Şimdi Ara

Metro Turizm Gidiş-Dönüş Bileti Alana Dönüş 5 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
27.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almak istiyenler ödeme sayfasında mı ücret düşüyor. 5 tlye düşmedi bende
  • hemen hemen bütün otobüs firmaları indirimli şu anda. yaz aylarında en ufak indirim yapmıyorlar.

bende metro ile yolculuk yaptım. anadoluda resmen köy köy dolaştılar. gidilmeyecek yere gidiyorlar. 2-3 saat daha uzun sürdü yolculuk.
  • Bunlar geçen yıl da aynı kampanyayi yapmıştı. Dönüşte otobüs şoförleri "biz kampanya falan anlamayız" diyerek yolcuları otobüse almamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman zaman mecburiyetten metro turizmi kullanıyorum.baştan söyleyeyim reklam falan yapmıyorum.objektif yorum yapmaya çalışacağım.evet geçmişte yaşanılan muavin olayı tam bir skandal.ikramları diğer firmalara nazaran zayıf kabul ama yıllardır sıkça otobüs firmalarıyla yolculuk yapıyorum.son 4 senede yaklaşık 120 den fazla seyahatim olmuş.her türlü firmayı deneyimledim.metro kalite açısından son sıralarda fakat ne kadar ekmek o kadar köfte arkadaşlar.normalde sıkça seyahat ettiğim güzergah gidiş dönüş minimum 80 tl.az önce 45 tlye gidiş dönüş bilet aldım.öğrenciler ve mecbur kalanlar için çok güzel bir fırsat.aradaki fiyat farkına bakınca bence ikram yüzünden şikayet edilmemeli.firmadan firmaya muavinlerde genelde değişmiyor.genelde hepsi aynı fakat kamil koçun ayrı bir yeri var muavin konusunda takdir ediyorum.siyasi politik konulara girmiyorum.her şey ortada zaten.şoför konusunda olumsuzluk gözlemlemedim bugüne kadar.haklarını yememek lazım gayet güvenle gidip geldik.mesele sadece tercih.özetle bu kadar linç edilmesinde anlam görmüyorum.hayatımızda diğer şeyler ne kadar mükemmel ki sürekli mükemmelliyet bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

hemen hemen bütün otobüs firmaları indirimli şu anda. yaz aylarında en ufak indirim yapmıyorlar.

bende metro ile yolculuk yaptım. anadoluda resmen köy köy dolaştılar. gidilmeyecek yere gidiyorlar. 2-3 saat daha uzun sürdü yolculuk.
    Bence o iyi bir şey. Dolaşmak istemiyorsan gideceğin ile direk giden bir firmayı seçeceksin. Demek ki o bahsettigin Anadolu’nun köyüne de bir giden var ki o güzergahı izliyor. Demek ki gidilmeyecek bir yol değil. Sen gideceğin yere nonstop git ama o Anadolu’nun gidilmeyecek köyünde yaşayan vatandaş önce şehir merkezine gitsin, oradan eşyaysa bavuluyla köyüne aktarmalı gitsin. Senin alternatifin var başka firma seçebilirsin. Kimse zorla bindirmiyor otobüse.

• bütün şakalar yapılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

almak istiyenler ödeme sayfasında mı ücret düşüyor. 5 tlye düşmedi bende
    Koltuk dolumu %10 dan az seferlerde düşüyor. Boş günlere ve gidiş dönüş aynı fiyat olanlara bak düşüyor.

• Galip Öztürk Metro Turizm'in sahibi değil miydi?
    Metro Turizm Gidiş-Dönüş Bileti Alana Dönüş 5 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dönüş bizden deyip 5 tl. istendiğini de gördük
  • Geçen sene böyle bir kampanya vardı dönüş 1 tl di giderken gittiğim yere diğer otobüs firmaları 13 saat te girerken bu firma 15 saatte girdi köy dolmuşu gibi ve konfor olarak 0 burada biraz abartıldığını düşünürdüm ama kendim görünce hak verdim dönüş bileti üzerine 5 tl verilse bile sıcak değil bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 12 Mart 2019; 8:11:3 >
  • gidisi 23mart-donus 26 mayis alsam sonrasinda donusu uzatabilirmiyim haziran-temmuz yapabilirmiyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

gidisi 23mart-donus 26 mayis alsam sonrasinda donusu uzatabilirmiyim haziran-temmuz yapabilirmiyim ?
    Hayır hocam, kampanya şartlarında yazmış.
  • iki tane boş otobüs seçtim ve gidiş dönüş aynı fiyattan seçtim düşmüyor indirim. ne zaman düşüyor kampanya yalan mı?
  • Sadece dönüş alıyorsak nolacak
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    İndirim düşmüyorsa seçtiğiniz güzergah kampanyaya dahil değil demek ki hocam

• Peçete veriyorlar mı yüz için?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.