Şimdi Ara

Metro Redux Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4’te fps oynamaya pek alışkın değilim. Bu oyunu oynamak istiyorum ama kontrollere alışabilir miyim bilmiyorum. Bir de pc optimizasyonu daha iyi diyorlardı. Sizce almalı mıyım hazır fiyatı da ucuzken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Kontroller konusunda bir şey diyemeyeceğim ama oyun PS4'te 60fps veriyor ki bu oyunun neredeyse tamamında geçerli yani sabit 60fps diyebiliriz.
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Kontroller konusunda sıkıntı yaşamazsın denilirse alacağım

• Yaşamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Anladım. Kontroller konusunda sıkıntı yaşamazsın denilirse alacağım

Alıştıra alıştıra oynayın sizde :) O kadar kafaya takmayın elbet bir gün rahatça oynayabilirsiniz. Bu alıştırma ile oluyor. Ben mesela ilk başlarda çok yabancılık çekmiştim. Tabii ben yıllar önce oynamıştım ama yinede zor geldiydi, o Killzone'ın ilk yıllarında neler çektim :) Şimdi Battlefield 1 multide üst sıralardayım. Sizde alışırsanız çok rahat edeceğinizi görürsünüz.
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Hocam allah askına böyle bir şeyi kim nasıl söyleyebilir ? :) Sizce bu mantıklı mı ?

Herkes başta araba kullanmaya ilk başladığında aktif trafiğe çıkamaz. Yavas yavas çıkar. Sonunda kimisi daha iyi araba kullanır, kimisi daha kötü.

Siz ne zamana alışırşiniz, nasıl oynarsiniz bilinmez. Sadece bir gerçek var ki; kimse anasının karnında bu beceri ile dünyaya gelmedi.

• Konsolda fps oynamak zaman meselesi tps shooter oynayabiliyorsan buna alışırsın kolayca.

Zaten konsolda auto-aim var ve hitboxlar daha büyük pc'ye göre farketmeden oynuyor olursun bi süre sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda multi vs olmadigi icin single sorun olmaz fps zaten hikayeye kaptirip gidiyorsunuz pcde turkce yamasi mevcut ordanda deneyebilirsiniz size kalmis

• Teşekkürler

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru diyorsunuz da benim ps ile geçireceğim vakit sınırlı çünkü üniversite öğrencisiyim ve 3 haftalığına evdeyim. Bu zaman dilimini de güzel ve keyif alabileceğim bir oyun oynayarak geçirmek istiyorum. Böyle bir durum olmasa hiç takılmam zaten alır dener alışmaya çalışırım

• Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• pc'nin sistemi iyi ve ingilizcen yoksa direk pc'den oyna derim

ben böyle grafik,atmosfer,hikaye görmedim

efsane serisi.

yeni oyuna da gelecek metro exodus
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Elimde iyi pc yok ve ingilizcem iyi o yüzden ps’dan alacağım gibi görünüyor. Beklentim yükseldi bu yorumdan sonra

seri benim de uzun zamandır listemde, ancak eski olduğu için sıkar mı endişesi ile bulaşayım mı bulaşmayayım mı kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

seri benim de uzun zamandır listemde, ancak eski olduğu için sıkar mı endişesi ile bulaşayım mı bulaşmayayım mı kararsız kaldım.

hocam bu zamana kadar beklemekle hata etmişim diyeceğine adam gibi eminim.

Ben oyunu eskiden ilk çıktığı zaman bitirdim sonra 2 oyunun da redux'unu aldılar bir de öyle alıp tekrar bitirdim

sen şimdi git metro redux al sonra iki oyunu da türkçe yap mis gibi oyna.

Tabi ben üstüne bir de kitaplarını okumuştum ( 3 tane var 2033,2034 ve son kitabı 2035) o yüzden seriyi her yönüyle seviyorum.Oyununu seversen kitaplarına da göz at derim,hayatta kalma kitaplarını seviyorsa ilk başta kitap sonra oyun da yapabilirsin tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Ocak 2018; 15:43:44 >
    tamamdır çok teşekkürler.

kitapları da uzun zamandır kindle da duruyor, fırsat bulup okuyamadım, onları da çok merak ediyorum, bakayım onlara da ilk fırsatta.
  • Her iki metro oyununun da demosu psnde mevcut. En güzeli indirip denemeniz. Hoşunuza gderse satın alırsınız. Demolar baya uzun ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Ben oyunu eskiden ilk çıktığı zaman bitirdim sonra 2 oyunun da redux'unu aldılar bir de öyle alıp tekrar bitirdim

Tabi ben üstüne bir de kitaplarını okumuştum ( 3 tane var 2033,2034 ve son kitabı 2035) o yüzden seriyi her yönüyle seviyorum.Oyununu seversen kitaplarına da göz at derim,hayatta kalma kitaplarını seviyorsa ilk başta kitap sonra oyun da yapabilirsin tabi

2 oyun ayrı hikaye değil mi? yani biri uzatılmış versiyon değildir herhalde, oyunu o kadar çok öven oldu ki oynamak şart oldu

ya da bu iki oyun mu ?https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyunlar-metro-redux-ps4-oyun-satis-ve-takas-konsol-kulubu-521809003/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanTRnaz -- 24 Ocak 2018; 13:43:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanTRnaz

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

2 oyun ayrı hikaye değil mi? yani biri uzatılmış versiyon değildir herhalde, oyunu o kadar çok öven oldu ki oynamak şart oldu

ya da bu iki oyun mu ?https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyunlar-metro-redux-ps4-oyun-satis-ve-takas-konsol-kulubu-521809003/detay

biri birinci oyun 2033, last lightta ikinci oyun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.