Şimdi Ara

METRO LAST LiGHT (PS4/PS3 ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
8.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

PS3 versiyonu ufukta gözükmüş.

X360 da bekliyoruz
  • 2. inceleme de gelmis

"After a 8 out of 10 score from Edge Magazine (which gave Metro 2033 a 6), today Koch Media UK tweeted OPM score for the game which is 9 out of 10. OPM praised the game by saying “a powerful atmospheric ghost story” as you can see below:"

METRO LAST LiGHT (PS4/PS3 ANA KONU)
  • Spota düştümü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

PS3 versiyonu ufukta gözükmüş.

X360 da bekliyoruz

az kaldı
  • Şu an beklediğim oyun bu. İlk oyunu Xbox 360 da oynamıştım. Atmosfer çok iyiydi ama grafik ve oynanış olarak pek iyi değidi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinci oyunun pc sürümünde olduğu gibi konsol sürümünde de büyük optimize sorunları vardı.Açıkçası ben ilk oyunu PC'de sonra daha sorunsuz bir oyun tecrübesi için Xbox'da ve tekrar güçlü bir PC'de oynadım.Konsolda bilmiyorum fakat 15 FPS ile çalışıyordu sanırım sanki güçsüz bir pc de oynuyormuş havası veriyordu , yavaşlamalar çok fazla belli oluyordu açıkçası bir de bunun üstüne vuruş hissinin olmayışı sayesinde oyundan soğudum.Daha sonra güçlü bir PC ile oynadığım zaman adam gibi oyundan zevk almayı başardım.Bunları bana göre oyun kültürü olmayan çoğu kişinin yaptığı gibi konsolları kötülemek adına değil firmanın hatasını belli etmek için söylüyorum umarım bunu yeni oyun ile düzeltmeyi başarmışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Şu an beklediğim oyun bu. İlk oyunu Xbox 360 da oynamıştım. Atmosfer çok iyiydi ama grafik ve oynanış olarak pek iyi değidi.

grafikleri nesilin en iyilerindedni bence
  • İlk oyunda vuruş hissi diye bir şey yoktu. Adama mı ateş ediyordun boşluğamı belli değildi. Ateş ettiğinde ortaya çıkan kıvılcımlardan düşmanı göremiyordun. Bir kez ateş ettinmi karanlıkta saklansan bile düşman seni eliyle koymuş gibi buluyordu. Yani oyunda gizlilik öğesi diye bir şey yoktu. İlk başlarda atmosferiyle sizi içine çekiyor ama bir zaman sonra hep aynı karanlık mekanlarda gezdiğimiz zor ve sıkıcı bir oyun haline geliyordu. İkinci oyun bakalım bu sorunları düzeltecekmi.

• Akşam biraz oynadım hizlica bahsedeyim.
    Oyun 3gb civarı install yapıyor. Loading ekranı fazlaca var ama kısa sürüyor. Loading ekranlarında da hikaye anlatıyor.
    Atmosfer sarıyor. Sunum çok güzel ne sıkıyor nede kısa kalıyor.
    ışıklandırma tek kelime muhteşem. Gölgelendirme hatasız değil ama güzel.
    Vuruş hissi olmuş. Pompalı kullanmak ayrı bir zevk. Oyunda phsyx var muhtemelern bunun etkisi. Düşmanların bütün eklemleri hareket ediyor. Adamı neresinden vurursanız orası daha çok tepki veriyor.
    Gizlilik öğeleri cuk oturmuş her ortamda ışıklar ve sigorta kutuları var. Isıkları söndürüp ilerlediğinizde çok daha az adamlar mücadele ediyorsunuz. Baddal Gazi gibi saldırdığınızda düşmanlar biraz zorluyor. Bu yüzden oyun sizi bazı bölümlerde gizliliğe de itiyor.
    Yapay zekaya gelince ışıkları söndürdüğünüz de adamlar birden kör oluyor. Kör olduğu gibi embesil de oluyor easy'de açtığımdan olabilir :) Bazende siz bir gurupla çatışırken birisi arkanızdan dolaşıp gelebiliyor. Bunuda sesten anlıyorsunuz yada ölünce:)
    Sesler güzel müzikler iç karartıcı ortama uyuyor. Gizli gizli giderken birisi sizden şüphelendiğinde bunu müzikten anlıyorsunuz. Görüldüğünüzde de aynı keza
    Oyun casual yapıda değil. Enerjin kendi kendine dolmuyor. Sürekli ekranda duran bir şuraya git ikonu yok. Dokunmak açman ellemen gereken öğeler yaldır yaldır parlamıyor. Aynı odaya 3 kere girdikten sonra bazen farkedebiliyorsun.
    Silah modifikasyonları hoş olmuş. El bombası bulamadım.
    Akıcılık iyi 40fps üstü çalışıyor gibi geldi bana bakarak ölçemediğim için tam bişey diyemiyorum. Kasma donma takılma yok. Kaplamalar ve karakter modelleri Killzone3 ten iyi. Gaz maskesini takıncaki ekranda kalan nem dalgaları gerçek olsa bu kadar olur.
    Kol saati ne ayak anlamadım:)

Hadi iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 12 Mayıs 2013; 11:40:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

Akşam biraz oynadım hizlica bahsedeyim.
    Oyun 3gb civarı install yapıyor. Loading ekranı fazlaca var ama kısa sürüyor. Loading ekranlarında da hikaye anlatıyor.
    Atmosfer sarıyor. Sunum çok güzel ne sıkıyor nede kısa kalıyor.
    ışıklandırma tek kelime muhteşem. Gölgelendirme hatasız değil ama güzel.
    Vuruş hissi olmuş. Pompalı kullanmak ayrı bir zevk. Oyunda phsyx var muhtemelern bunun etkisi. Düşmanların bütün eklemleri hareket ediyor. Adamı neresinden vurursanız orası daha çok tepki veriyor.
    Gizlilik öğeleri cuk oturmuş her ortamda ışıklar ve sigorta kutuları var. Isıkları söndürüp ilerlediğinizde çok daha az adamlar mücadele ediyorsunuz. Baddal Gazi gibi saldırdığınızda düşmanlar biraz zorluyor. Bu yüzden oyun sizi bazı bölümlerde gizliliğe de itiyor.
    Yapay zekaya gelince ışıkları söndürdüğünüz de adamlar birden kör oluyor. Kör olduğu gibi embesil de oluyor easy'de açtığımdan olabilir :) Bazende siz bir gurupla çatışırken birisi arkanızdan dolaşıp gelebiliyor. Bunuda sesten anlıyorsunuz yada ölünce:)
    Sesler güzel müzikler iç karartıcı ortama uyuyor. Gizli gizli giderken birisi sizden şüphelendiğinde bunu müzikten anlıyorsunuz. Görüldüğünüzde de aynı keza
    Oyun casual yapıda değil. Enerjin kendi kendine dolmuyor. Sürekli ekranda duran bir şuraya git ikonu yok. Dokunmak açman ellemen gereken öğeler yaldır yaldır parlamıyor. Aynı odaya 3 kere girdikten sonra bazen farkedebiliyorsun.
    Silah modifikasyonları hoş olmuş. El bombası bulamadım.
    Akıcılık iyi 40fps üstü çalışıyor gibi geldi bana bakarak ölçemediğim için tam bişey diyemiyorum. Kasma donma takılma yok. Kaplamalar ve karakter modelleri Killzone3 ten iyi. Gaz maskesini takıncaki ekranda kalan nem dalgaları gerçek olsa bu kadar olur.
    Kol saati ne ayak anlamadım:)

Hadi iyi günler.

Bilgilerini paylastigin icin tesekkurler, benim anladigim ilk oyundan daha iyi olmus sanirim, bekliyoruz x360 icin
    eski saatte(metro2033) kırmızı ile gösterilen yer gaz maskende kaç dakikalık hava kaldığını gösteriyor, saatin üst tarafında yanan kırmızı,sarı,yeşil ışıkda ortalama ne kadar hava filtresi kaldığını gösteriyordu bu yeni saattede mantik aynidir herhalde tabi degismediyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspirin_Gripin -- 12 Mayıs 2013; 14:08:04 >

• İlk oyunu oynamadım ama bu oyun fena değil.

Oyunda yalnız kalınca geriliyor, yanınızda bir karakter olunca gerilim sahnesi pek olmuyor. Bu da aksiyon ve gerilim dengesini sağlıyor. Ne sürekli geriliyor nede sürekli patakute çatışıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 12 Mayıs 2013; 23:18:48 >
  • Oyunu oynayan arkadaşlar hangi platformda oynuyor?
  • PSN çıkış tarihi için bir netlik var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Oyunu oynayan arkadaşlar hangi platformda oynuyor?

Şuan sadece PS3 versiyonu var nette PC ve X360 sürümleri çıkmadı.
  • Korkarım ben ama bedava olursa oynarız tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

PSN çıkış tarihi için bir netlik var mı ?

Sali gecesi US bolgesine cikacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

PSN çıkış tarihi için bir netlik var mı ?

Sali gecesi US bolgesine cikacak.

Avrupa için bir bilgi ?

• Ilaclilardan oynayan yokmu

• Spota bir türlü düşmedi gitti
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.