Şimdi Ara

Metro: Last Light'ın Çıkışında MP Modu Olmayacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • thq ve 4a games mp modubu dlc olarak satacak şirketler değil bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Farketmez yeterki oyun çıksın oynayalım mpyi sonra düşünürüz.

• Bence doğru bir karar almışlar tüm ekibin tüm odak noktası tek kişilik hikaye olmuş piyasada bir sürü Online'ı harika olan oyun var ama atmosferi , hikayesi sağlam oyun az.
  • Survivor modu iyi gider

• Her ne kadar güzel oyun olsada artık her oyunda multiplayer şart.10 saat oynayıp sileceğim oyunlara 40-50 dolar veremem malesef.Multiplayer modu olursa ve güzel olursa seve seve veririm.

• Oyunun hikaye modu çok iyi metro2033'te ileri bölümdeki gorilden kaçarken döktüğüm terler bana yetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Metro a4 ün geri dönüşü olucakdı güya. Ama bu yalan oldu. MP de olmayınca herkez KORSAN a yönelicek. Olumsuz sonuç doğrur tabi. Kendi sonlarını hazırlıyorlar. DLC çıkartırlarmı kesin çıkartırlar ama millet ek olarak DLC için almaz bu oyunu. Kendi sonlarını hazırlıyorlar.

Ne güzel atmosferi vardı ilk oyunun. İkinci oyunda hatalarından arınmış olursa daha ne. Multiplayer yok diye bu oyunu almayacak adamın niyeti zaten belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Gerek yok zaten. Her oyunda MP olacak diye bir kural yok.

Aynen öyle. Mesela ben Metro 2033'ün sistemleri bilinçli olarak kastıracak şekilde programlandığını düşünüyorum. Benzeri durum BF3 gibi oyunlar için de geçerli. Bu sayade firmalar, bolca bilgisayar parçası satabiliyorlar. Bu oyunlar için sadece ülkemizde bile belki binlerce oyuncu yeni sistem kurmuştu.

quote:

Hatta iyi bir senaryoyu, her zaman multiye tercih ederim.

Ancak o kadar da değil. İkisinin de yeri ayrı bence. "Biri diğerinden mutlak iyidir" demek yanlış olur yani.

Benim arkadaşlarımın çoğu pro multci olduklarından senaryo modunu oynamıyorlar bile ama ben büyük zevkle oynadım ve onlara da mutlaka "oynayın" diye de öneriyorum hep. Multi ise farklı bir dünya. Multi oynamaya başlayana kadar, senaryo modunu en zorda oynuyorum diye kendini hardcore oyuncu sanardım ama oyuncu bile olmadığımı görmüştüm. Ancak multiyi batırıp rezil eden genel bir sorun var: Hile...

• genelde korsan kullanırım az oyunuda mp oynamışlığım var (çok sevilenleri..) 'bana göre' sp gerçekten özveriyle ve doyurucukla hazırlanmışsa mp den her zaman daha üstündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Gerek yok zaten. Her oyunda MP olacak diye bir kural yok.

Aynen öyle. Mesela ben Metro 2033'ün sistemleri bilinçli olarak kastıracak şekilde programlandığını düşünüyorum. Benzeri durum BF3 gibi oyunlar için de geçerli. Bu sayade firmalar, bolca bilgisayar parçası satabiliyorlar. Bu oyunlar için sadece ülkemizde bile belki binlerce oyuncu yeni sistem kurmuştu.

quote:

Hatta iyi bir senaryoyu, her zaman multiye tercih ederim.

Ancak o kadar da değil. İkisinin de yeri ayrı bence. "Biri diğerinden mutlak iyidir" demek yanlış olur yani.

Benim arkadaşlarımın çoğu pro multci olduklarından senaryo modunu oynamıyorlar bile ama ben büyük zevkle oynadım ve onlara da mutlaka "oynayın" diye de öneriyorum hep. Multi ise farklı bir dünya. Multi oynamaya başlayana kadar, senaryo modunu en zorda oynuyorum diye kendini hardcore oyuncu sanardım ama oyuncu bile olmadığımı görmüştüm. Ancak multiyi batırıp rezil eden genel bir sorun var: Hile...

Benim tamamen kişisel tercihim, tabi zevkler ve renkler tartışılmaz:) Multi olarak BF2-BC2-JKA-MW2 dışında delicesine oynadığım oyun olmamıştır. Ama Amiga döneminden beri oyun oynayan biri olarak, senaryo her daim öne çıkar benim için. Ha BC3 (BC2 dinamikleriyle, BF3 gibi değil) gelir, yeni Jedi Knight gelir o zaman tekrar deli gibi multi oynama olayına girerim:)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.