Şimdi Ara

Metro indirimi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
11.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ayfirat

quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Haram yasaklı şeylerdir hocam. Direk emirle yasaklıdır (Mecbur kalınmadıkça domuz eti, kan ve leş yemek haramdır. Yetim hakkı ve yer yer faiz yemek de haramdır diye yazar. Kul hakkıyla gelme diye birşey de yazmaz. İçik ve kumar için de günahları faydalarından çoktur der. Öyle şu kadar haram bu kadar değil diye uydurmalara inanmayın. Yetim hakkı yemeyin der. Benim açıklamama gerek yok oturup ayetleri okuyan herkes görür. Meal okumak bu kadar mı zor insanlara. Alt tarafı bir tane kitap. Okuyun da sonra imana mı gelirsiniz ateist mi olursunuz size kalmış :)) ) Günahlar da teraziye bakar artık. Ayetleri sıralamama gerek yok internetten bakabilirsiniz.

kaç defa okuduğumu artık ben dahi hatırlamıyorum ,bence siz biraz daha okuyun

sıcak fırsatlar da din tartışması bana doğru gelmiyor (gerçi ben artık hiçbir yerde din tartışması yapmamaya çalışıyorum ,sadece fikrimi ,bilgimi söylerim ve kenara çekilirim)

Bir kez daha okumaktan çekinmeyiniz efendim.

sayısını unuttum diyorum ,sen bir daha okusan diyorsun :)
    dediğim gibi bu bölümde dini konulardan bahsetmek istemiyorum
    eğer illa görüşelim diyorsan felsefe bölümünde bir konuya cevap ver ve beni de davet et
    konu aç diyeceğim ama maalesef bu forumda dini konu açmak yasak

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Tanrı alkolü yasaklamıyor, alkolü yasaklayan din.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Zıkkımın dibini için

Profil resmi olarak yabancı bir kadın aktristin resmini koyan abaza gelmiş burada millete haddiymiş gibi"zıkkımın dibini için" diyor..Enteresan..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Tanrı alkolü yasaklamıyor, alkolü yasaklayan din.

Demagoji: akılcı ve mantıklı çıkarım ve tartışmalardan ziyade, halkın isteklerine, önyargılarına ve korkularına dayalı olarak yapılan siyaset ve destek arayışıdır. Yunanca ''demos'' (halk) ve ''agogos'' (liderlik yapmak) kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Genellikle üstün bir hitabet ve propaganda yeteneği gerektirir. Çoğunlukla dindarlık, milliyetçilik gibi popüler kavramları kullanarak ve bunlara bağlılığı sömürerek yapılır. Demagoji yapan kişiye "demagog" denir. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kendisini müslümanlığın,dinini koruması zanneden tipler lütfen şu konuyu terk etsinler ve bir daha içki ile ilgili bir konuya girip salça olmasınlar...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.