Şimdi Ara

Metro indirimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
11.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metanol

quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

forumdaki din karşıtlığını anlam vermek zor. saygısız odun gibi nesil yetişiyor..

adam alkolle Allahın adının bir arada geçmesinden rahatsız olmuş ve kimseyi kırmayacak cevap yazmış. zaten diğer arkadaşta hatasının farkında olmalıki mesajı silinmiş.

Çok müslümansan bence internete hiç girmemeyi dene.
    Zira gavur icadı, islam karşıtı siteler, hatta ateistler falan da var!
    Bence modemini şu an çöpe at ve bu haram oluşumdan sonsuza dek kurtul.

Allah teknolojıyı yasaklamıyor sarhos eden alkolu yasaklıyor. Allah ın haram dedıklerıne helal, helal dedıklerine haram demeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica etsem başlığı "Metro şarap indirimi" yaparmıyız, gereksiz insanlar bastı forumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: betim

Rica etsem başlığı "Metro şarap indirimi" yaparmıyız, gereksiz insanlar bastı forumu.

Bu durumda konu silinir

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Yanik ulke premium rose guzel ama kirmizi saraplarini sevmedim.

Migrosta kavaklidere lale rose de guzel 14 tlydi.

Metroda ithal saraplari deneyebilirsiniz, genelde indirimde olan oluyor italyan ya da ispanyollar.

Kirmizi sarapta mese ficida dinlenmis sarap bulmaya calisin. Bazen denk geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • einst79 E kullanıcısına yanıt
    Kirmizi sarapta sizin ve partnerinizin sevdigi uzumu once bulun. Cabernet cok daha doluyken merlot ortalama, kalecik karasi daha hafiftir. Bogaz kere bogazi yakar bu nedenle okuz gozu ile kupaj yapilir genelde.

Ege bolgesi ureticilerinden buyulubag, arkas, idol sevdiginiz uzumun sarabini alin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    hocam tavsiyeniz üzerine tellibağı denedim bence harika bi şarap fiyatı da 13.90 resmen bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: einst79

Yanik ulke premium rose guzel ama kirmizi saraplarini sevmedim.

Migrosta kavaklidere lale rose de guzel 14 tlydi.

Metroda ithal saraplari deneyebilirsiniz, genelde indirimde olan oluyor italyan ya da ispanyollar.

Kirmizi sarapta mese ficida dinlenmis sarap bulmaya calisin. Bazen denk geliyor.

ben tadı için içmiyorum çabuk ve uzun süre kafa cilalasın yeter
    bimin kolonyasını gazoza katıp içmişliğim var

bu yüzden alkol oranlarına dikkat ederim
  • Vedat milor serisi 24₺ den satılıyor. Size şöyle söyleyeyim, ben büyülübağdan 20-30 koli mal çeksem bu fiyata vermiyorlar.

• daha once aldıgım bigalı diye bir şarap açtım şimdi sakın almayın sirke daha hallice
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Vedat milor serisi 24₺ den satılıyor. Size şöyle söyleyeyim, ben büyülübağdan 20-30 koli mal çeksem bu fiyata vermiyorlar.

hocam gelde anlat .. hala ındıırm yok dıyorlar ben artık bırsey demıyorum bı daha da konu monu zor acarım ...herkez cok bılıyor bu işi evde sarap yapsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Vedat milor serisi 24₺ den satılıyor. Size şöyle söyleyeyim, ben büyülübağdan 20-30 koli mal çeksem bu fiyata vermiyorlar.

hocam gelde anlat .. hala ındıırm yok dıyorlar ben artık bırsey demıyorum bı daha da konu monu zor acarım ...herkez cok bılıyor bu işi evde sarap yapsınlar

arkadaşım açtıgın konu için teşekkür ederiz .ama malesef ilk bakışta sıcak fırsat gibi gözükse de istenilen fiyat performansı yakalayamadık .. şu şarap sıcak fırsatttır diyemedik . lakin alınacak bir konu yok aramızda şaraptan anlayan ve bircok markayı tadan arkadaşlar mevcut . sen haber vermisşin görevini yapmışsın arkadşlar gitmiş bakmış tadmış onlarda görevini yapmış ..sonuç bu sıcak fırsat kolpa çıktı nokta .

edit: bu arada actıgım bigalı biraz dekante olunca tadı bir nebze düzeldi .. giden arkadaşlar olursa bu şarabın fiyatını bildirirse memnun olurum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 21 Mayıs 2017; 14:46:39 >

Saçma fiyatlarda var. Yanık ülkenin en güzel şarabı merlot mesela. 18₺ den veriyır firma. Carrefourda 25.50 metroda 32₺. Ama aynı fiyatta olması gereken ürünler 20₺.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

taze üzüm varken bozuk üzüme dadanmak akıl işi değil.

Saf alcohol olsun isterse üzüm çöpü olsun...

çöplükte gezmeye devam et belki bulursun Safını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

hocam tavsiyeniz üzerine tellibağı denedim bence harika bi şarap fiyatı da 13.90 resmen bedava

gercekten çok sevındım !! mantarsız olması ilk başta benı tedırgın etmıstı ama içtıkten sonra vay be dedırttı.. sanırım sevılen uretıyor. sevılenın bır cok sarabı (isa bey bagları ) gayet guzeldır.size bı kaç tane daha onerırırım ılerleyen gunlerde...
  • Özet geçeyim, Türk milletinin tarihteki hiçbir devrinde alkol içmeyen haramzade sayısı alkol içeni geçmemişti.

Not: Alkol içenlere haramzade demiyorum, okuyup düşünen ne denmek istendiğini anlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    aynen sevilen üretiyor. diğer tavsiyelerinizi de en kısa zamanda bekliyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Haram yasaklı şeylerdir hocam. Direk emirle yasaklıdır (Mecbur kalınmadıkça domuz eti, kan ve leş yemek haramdır. Yetim hakkı ve yer yer faiz yemek de haramdır diye yazar. Kul hakkıyla gelme diye birşey de yazmaz. İçik ve kumar için de günahları faydalarından çoktur der. Öyle şu kadar haram bu kadar değil diye uydurmalara inanmayın. Yetim hakkı yemeyin der. Benim açıklamama gerek yok oturup ayetleri okuyan herkes görür. Meal okumak bu kadar mı zor insanlara. Alt tarafı bir tane kitap. Okuyun da sonra imana mı gelirsiniz ateist mi olursunuz size kalmış :)) ) Günahlar da teraziye bakar artık. Ayetleri sıralamama gerek yok internetten bakabilirsiniz.

kaç defa okuduğumu artık ben dahi hatırlamıyorum ,bence siz biraz daha okuyun

sıcak fırsatlar da din tartışması bana doğru gelmiyor (gerçi ben artık hiçbir yerde din tartışması yapmamaya çalışıyorum ,sadece fikrimi ,bilgimi söylerim ve kenara çekilirim)

Bir kez daha okumaktan çekinmeyiniz efendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metanol

quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

forumdaki din karşıtlığını anlam vermek zor. saygısız odun gibi nesil yetişiyor..

adam alkolle Allahın adının bir arada geçmesinden rahatsız olmuş ve kimseyi kırmayacak cevap yazmış. zaten diğer arkadaşta hatasının farkında olmalıki mesajı silinmiş.

Çok müslümansan bence internete hiç girmemeyi dene.
    Zira gavur icadı, islam karşıtı siteler, hatta ateistler falan da var!
    Bence modemini şu an çöpe at ve bu haram oluşumdan sonsuza dek kurtul.

mesajımdan bu anlamı çıkartacak kadar sığ mısınız? şimdi tekrar oku ve anlamaya çalış. dinim okumayı veya bilimi yasaklamıyor. herşey islam yanlısı olamaz, webde istediğin içeriği seçer okur/izlersin.

şunuda bil sen ve bekiroroyu toplasan benim kadar alkol tüketmemişsinizdir. bu beni dinsiz biri mi yapar? kısacası dini dolu dolu yaşayan biri değilim.

tavsiyem kimsenin inancına karşı saçma uydurma tezler üretip durmayın. senin veya bir başkasının dini ırkı inan umurumda değil, ben saygı beklerim. o da sizlerde yok..

konuya gelirsek raflarda vişne şarabı gören var mı?

• Reyon yenilenir umuduyla bu akşam tekrar gittim ama birşey yoktu.

Her zamanki gibi Sole 1 Lt. Kırmızıya 16,99 TL ödeyip aldım.

İçimi hem yumuşak hem de %12,5 oranlı.

• Geçen yıl 2 litresi 32 TL olan kırmızı İtalyan' ı mumla arıyorum.

Bence ucuza sattıklarını farkettiler ve fiyata zam yapmak yerine piyasadan tamamen çektiler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.