Şimdi Ara

Metro gross markette p.tesi işe başlayacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar p.tesi metro gross markette iş başı yapacağım stajer olarak ve sonrasında istanbul kağıthanede açılacak olan metro markette iş başı yapacam kasiyer olarak kağıthanede 26 kasımda açılacak içinizde daha önce metroda çalışmış olan veya bu konuda bilgi sahibi olanlar varmı çalışma şartları, eğitim süresi 1 ay bu süre içinde maaşım verilecekmi vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CENKKK -- 14 Ekim 2011; 1:10:30 >

• up up up...
  • Kimsenin metro hakkında bilgisi yokmu
  • İlk maaşla ıslatalım
  • Tamam olur kardeşim :-)
  • Kağıthane'de oturuyorum...
  • up beyler yardımcı olun adama
  • Bende sanayi mahallesinde oturuyorum... up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: 31clone

up beyler yardımcı olun adama

up niye yazılır

dipnot: liseli değilim, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp
  • Metroda var bizim eski bir arkadaş carrefourda beraber çalışmıştık metroda çalışmak iyidir düzenli ve disiplinli bir yerdir fakat maaşları asgari ücretten veriliyor ve prim,sosyal yardımlar vs mevcuttur haftada bir gün izin çalışma satleri sabah yedi akşam üç akşam üç gece onbir sistemiyle devam ediyor ve yanlız orada devamlı ürün dizme ve reyon üzeri raflara gelen ürünleri yerleştirmek vs tarzında işler yapılıyor ama yoğun çalışıyorlar onu söyleyebilirim yerine göre değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 14 Ekim 2011; 0:38:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

up niye yazılır

up konu güncel demektir. Konuya hiç cevap gelmezse konu aşağa kayaaar kaaaayar kaaaayar yok olur. Konu sahibi uplayarak güncel oldugunu belirtiir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Metroda var bizim eski bir arkadaş carrefourda beraber çalışmıştık metroda çalışmak iyidir düzenli ve disiplinli bir yerdir fakat maaşları asgari ücretten veriliyor ve prim,sosyal yardımlar vs mevcuttur haftada bir gün izin çalışma satleri sabah yedi akşam üç akşam üç gece onbir sistemiyle devam ediyor ve yanlız orada devamlı ürün dizme ve reyon üzeri raflara gelen ürünleri yerleştirmek vs tarzında işler yapılıyor ama yoğun çalışıyorlar onu söyleyebilirim yerine göre değişiyor.

Cevap icin sağol hocam part time başlıycm şimdilik kasiyer olarak ilerde elektronik bölümünde full olarak devam etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShReK '

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

up niye yazılır

up konu güncel demektir. Konuya hiç cevap gelmezse konu aşağa kayaaar kaaaayar kaaaayar yok olur. Konu sahibi uplayarak güncel oldugunu belirtiir.

teşekkür ettim şimdi anlıyorum herşeyi :)

• yukarı
  • Up up up...
  • Up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.