Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.996
Cevap
66
Favori
968.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

indirmeyin derim beyler
  • güzel paylaşım teşekkürler. Ama Bi Sorum War Metrofm de son günlerde çıkan bir parça var hiphap tarzı ''Go Happy Go'' sozleri Geçen Bir Para O parça Bunlardan Hangisi Biliyormusun yada burda yoksa ismini Bulabilirmiyiz
  • ya beyler ben de bi şarkı arıyorum yardımcı olursanız seviniririm genelde radyo 5 de çıkıyor bu şarkının
    ''get in the floor'' diye nakaratı war..
  • quote:

Orjinalden alıntı: srkn27

ya beyler ben de bi şarkı arıyorum yardımcı olursanız seviniririm genelde radyo 5 de çıkıyor bu şarkının

DMX - Get It On The Floor
  • pckopatjam kardeş benim aradıgım şarkı o deil ya başka herhalde
  • herkese slm,ben de aranıza yeni katıldım
    bende arayıp ısrarla bulamadığım bi şarkıyı sormak istiyorum şarkıyı bi kadın söylüyo,aio alabilir belki adı emin değilim ama şarkının sözlerinde at the end ya da that the end ya da ne biliiimm işte ööle bişey diyo :) bu şarkıyı bilen var mı? metro fmde sık çalıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: srkn27

ya beyler ben de bi şarkı arıyorum yardımcı olursanız seviniririm genelde radyo 5 de çıkıyor bu şarkının

Steve'N King - Bounce (Radio Edit) bu olabilirmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pseudonym -- 8 Ağustos 2006; 11:19:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 05esra

herkese slm,ben de aranıza yeni katıldım
    bende arayıp ısrarla bulamadığım bi şarkıyı sormak istiyorum şarkıyı bi kadın söylüyo,aio alabilir belki adı emin değilim ama şarkının sözlerinde at the end ya da that the end ya da ne biliiimm işte ööle bişey diyo :) bu şarkıyı bilen var mı? metro fmde sık çalıyo

Iio - At The End
  • pckopatjam teşekkür ediyorum nası deli gibi arıyorum şarkıyı bilsen çok sağol...
    arkadaşlar hepinize dinlemenizi tavsiye ederim...
  • mükemmel gidiyor topic beyler

çok az kaldı bu hafta sonu listeleri yeniliyorum
  • Slm Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bnde bi şarkı ismi sormak şuanlar pek çıkmıo ama şarkıda 'EO' fln dio şarkıyı soleyenın sesine bakılırsa zenci biri herhald ama pek emin değilim lutfen şarkıı bulmamda yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELqu@nte

Slm Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bnde bi şarkı ismi sormak şuanlar pek çıkmıo ama şarkıda 'EO' fln dio şarkıyı soleyenın sesine bakılırsa zenci biri herhald ama pek emin değilim lutfen şarkıı bulmamda yardım edin

arkadaşım bir daha ki sefere biraz daha ipucu versen iyi olur bulman açısından
    erkek mi kadın mı söylüyor hareketli mi gibi
    gelelim aradığın çarkıya

"gala - faraway" olabilir bir bak istersen
  • metrofmde calan icinde last night you and me last night in a fantasy last night last niiight die gidio sozleri gecen haraketli ve bir bayan vokalin soledigi sarkinin adi nedir acaba 3 senedir ariorm ve bir turlu bulamadim yardımcı olursanız cok mutlu olurum tesekkurler bulana çok çok dua edicem sagoln
  • 2 gün önce araba ile giderken radyoda bi şarkı cıktı ve hayran kaldım telefona sarıldım tabi hemen kayıt etmeye çalıştım ama kısa oldu 14 saniye..

eğer bu parcanın adını sayını bilen varsa lütfen bilgilendirsin tşkler..

http://r apidshare .de/files/29310206/14-08-06_0813-0.m p 3 .html

bunada bi el atın arkadaşlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: challtr

metrofmde calan icinde last night you and me last night in a fantasy last night last niiight die gidio sozleri gecen haraketli ve bir bayan vokalin soledigi sarkinin adi nedir acaba 3 senedir ariorm ve bir turlu bulamadim yardımcı olursanız cok mutlu olurum tesekkurler bulana çok çok dua edicem sagoln

hed kandi - las night a dj olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: asean20

quote:

Orjinalden alıntı: ELqu@nte

Slm Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bnde bi şarkı ismi sormak şuanlar pek çıkmıo ama şarkıda 'EO' fln dio şarkıyı soleyenın sesine bakılırsa zenci biri herhald ama pek emin değilim lutfen şarkıı bulmamda yardım edin

arkadaşım bir daha ki sefere biraz daha ipucu versen iyi olur bulman açısından
    erkek mi kadın mı söylüyor hareketli mi gibi
    gelelim aradığın çarkıya

"gala - faraway" olabilir bir bak istersen

çok saol kardeşş dogru çıktı:D tm bidhasında biraz dha ii ipucu bulurum
  • ya bu 'Eo' şarkısı aradıgım şarkı idi bi tane dha var bi zahmette ona da bakarmısınız kardeşler yada bulmama yardım edermisiniz
    O şarkıda da 'Eo' dio ama erkek ve az ince sesli biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMRE RZ

quote:

Orjinalden alıntı: challtr

metrofmde calan icinde last night you and me last night in a fantasy last night last niiight die gidio sozleri gecen haraketli ve bir bayan vokalin soledigi sarkinin adi nedir acaba 3 senedir ariorm ve bir turlu bulamadim yardımcı olursanız cok mutlu olurum tesekkurler bulana çok çok dua edicem sagoln

hed kandi - las night a dj olabilir..

yok abicim o diilmiş içinde dj geçmio sözleri böle romantik ama hızlı bi şarkı mutlaka duymşssnzdur :(
  • arkadaşlar ben de bi şarkı tavsiye etmek istiyorum bi kere dinledim ve süperr... etkiledi beni yanii...
    Artist: REAMONN Song: TONIGHT Album: WISH (2006)
    bence bi dinleyin.. çok güzelll
  • walla yukardaki THE GEASESmi neydiişte o kardeşimizin verdiği liiste den ayrı bi liste ben kendim hergün arıyorum buluyorum işte son yabancı hitler şu alemde benim kadar metro fmmanyağı olan yoktur buraya koydugum isimler gereksiz deildir ;) deneyin görürsünüz

1. Matisyahu - King Without a Crown (5:23)
    2. 26 - An Magapas - NATALIA (2:43)
    3. Aaron Carter - I Want Candy (3:16)
    4. Armand Van Helden - My My My 2006 Stonebridge Remix (8:41)
    5. BEBE- MALO (3:36)
    6. Blank & Jones - Catch (Club Mix)www.djwitek.prv.pl (8:22)
    7. Lenny Kravitz - ABSOLUT Kravitz/Breathe (3:52)
    8. Brittany Murphy & Paul Oakenfold - Faster Kill Pussycat (3:13)
    9. Bryan Rice - No Promises (3:52)
    10. Carlos Santana - Cry Baby Cry (Ft. Joss Stone, Sean Paul) (3:50)
    11. daniel powter - jimmy gets high (3:40)
    12. Milk & Sugar - Has Your Man Got Soul (Jamie L (7:59)(şiddetle önerilir)
    13. Late Night Alumni - Empty Streets (5:51)
    14. Wolfsheim (Schiller feat. Heppner) - Dream of you (7:40)
    15. bob sinclair rock this party everybody dance now Remix By DJ[1].Flash 2006 (5:07)
    16. Flip & Fill - Angel (4:16)
    17. India Arie Feat. Akon - I Am Not My Hair (Konvict Remix) (3:56)
    18. Ishtar Alabina - Ragga boom (African full vocal) (4:56)
    19. Kash VS INXS - Dream On Black Girl (Radio Edit) (3:18)
    20. Luc Margeaux - Vallee des Larmes (radio edit) (3:06)
    21. The Pussycat Dolls feat. Snoop Dogg - PussycatDolls feat Snoop Dogg - Buttons Remix prod. by Scott Storch 2006 djayyo (3:52)
    22. Jon Every Girl I've Wanted - Jon vs Musikk (edit) (3:31)
    23. Kortezman feat. Rozalla - Everybody's Free 2006 (Fragma's Remix) (8:00)
    24. Yinon Yahel Feat[1]. Kandita - I See Your Face Offer Nissim Original Mix (7:59)
    25. Micheal Jackson Eminem - Liberian Business (3:51)
    26. Sonya - Etymon (3:00)
    27. Milk & Sugar - Milk & Sugar - Has Your Man Got Soul (Ian Carey Remix) (3:05)
    28. Paris Hilton- Stars Are Blind (3:57)
    29. Ne-Yo - Ne-Yo - 10 - Sexy Love (3:40)
    30. Pakito - Moving On Stereo - (Original Version) (6:01)
    31. Robbie Williams - Sin Sin Sin (4:09)
    32. Roger Sanchez Feat Lisa Pure - Lost (5:47)
    33. TIll Westwood - Same Man (6:20)
    34. Yarabi - Yarabi [www.MP3uri.net ] (3:55)
    35. Black Eyed Peas feat. Sergio Mendez - Mas Que Nada (4:22)
    36. Corinne Bailey Rae - Put Your Records On (3:20)
    37. Craig David - Hypnotic (4:19)
    38. Hed Kandi - The Mix 50 - CD2 - 05. Late Night Alumni - Empty Streets (Haji & Emanuel Remix) (6:04)
    39. ENUR feat. Natasja Calabria 2006 Radio Mix (3:52)
    40. YARABİ--İ AMAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibanez_js -- 18 Ağustos 2006; 13:38:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.