Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
967.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mydonose da çalan bi şarkı var ismini bilen var mı?? harika bi remix li bi parça darbuka falan var içinde... şarkının sözleri yok.. sadece bi kadın arada ince sesler çıkarıyorr.. daha öncede yazmıştım ilgi olmamıştı.. lütfenn..
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratcatalca

Mydonose da çalan bi şarkı var ismini bilen var mı?? harika bi remix li bi parça darbuka falan var içinde... şarkının sözleri yok.. sadece bi kadın arada ince sesler çıkarıyorr.. daha öncede yazmıştım ilgi olmamıştı.. lütfenn..

Ottomix - Raggasex
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibanez_js

walla yukardaki THE GEASESmi neydiişte o kardeşimizin verdiği liiste den ayrı bi liste ben kendim hergün arıyorum buluyorum işte son yabancı hitler şu alemde benim kadar metro fmmanyağı olan yoktur buraya koydugum isimler gereksiz deildir ;) deneyin görürsünüz

1. Matisyahu - King Without a Crown (5:23)
    2. 26 - An Magapas - NATALIA (2:43)
    3. Aaron Carter - I Want Candy (3:16)
    4. Armand Van Helden - My My My 2006 Stonebridge Remix (8:41)
    5. BEBE- MALO (3:36)
    6. Blank & Jones - Catch (Club Mix)www.djwitek.prv.pl (8:22)
    7. Lenny Kravitz - ABSOLUT Kravitz/Breathe (3:52)
    8. Brittany Murphy & Paul Oakenfold - Faster Kill Pussycat (3:13)
    9. Bryan Rice - No Promises (3:52)
    10. Carlos Santana - Cry Baby Cry (Ft. Joss Stone, Sean Paul) (3:50)
    11. daniel powter - jimmy gets high (3:40)
    12. Milk & Sugar - Has Your Man Got Soul (Jamie L (7:59)(şiddetle önerilir)
    13. Late Night Alumni - Empty Streets (5:51)
    14. Wolfsheim (Schiller feat. Heppner) - Dream of you (7:40)
    15. bob sinclair rock this party everybody dance now Remix By DJ[1].Flash 2006 (5:07)
    16. Flip & Fill - Angel (4:16)
    17. India Arie Feat. Akon - I Am Not My Hair (Konvict Remix) (3:56)
    18. Ishtar Alabina - Ragga boom (African full vocal) (4:56)
    19. Kash VS INXS - Dream On Black Girl (Radio Edit) (3:18)
    20. Luc Margeaux - Vallee des Larmes (radio edit) (3:06)
    21. The Pussycat Dolls feat. Snoop Dogg - PussycatDolls feat Snoop Dogg - Buttons Remix prod. by Scott Storch 2006 djayyo (3:52)
    22. Jon Every Girl I've Wanted - Jon vs Musikk (edit) (3:31)
    23. Kortezman feat. Rozalla - Everybody's Free 2006 (Fragma's Remix) (8:00)
    24. Yinon Yahel Feat[1]. Kandita - I See Your Face Offer Nissim Original Mix (7:59)
    25. Micheal Jackson Eminem - Liberian Business (3:51)
    26. Sonya - Etymon (3:00)
    27. Milk & Sugar - Milk & Sugar - Has Your Man Got Soul (Ian Carey Remix) (3:05)
    28. Paris Hilton- Stars Are Blind (3:57)
    29. Ne-Yo - Ne-Yo - 10 - Sexy Love (3:40)
    30. Pakito - Moving On Stereo - (Original Version) (6:01)
    31. Robbie Williams - Sin Sin Sin (4:09)
    32. Roger Sanchez Feat Lisa Pure - Lost (5:47)
    33. TIll Westwood - Same Man (6:20)
    34. Yarabi - Yarabi [ www****uri.net ] (3:55)
    35. Black Eyed Peas feat. Sergio Mendez - Mas Que Nada (4:22)
    36. Corinne Bailey Rae - Put Your Records On (3:20)
    37. Craig David - Hypnotic (4:19)
    38. Hed Kandi - The Mix 50 - CD2 - 05. Late Night Alumni - Empty Streets (Haji & Emanuel Remix) (6:04)
    39. ENUR feat. Natasja Calabria 2006 Radio Mix (3:52)
    40. YARABİ--İ AMAR

dostum metro fm i dinlemede üstüme tanımam :))
    şimdi listeleri veriyorum bakalım...
  • listeler yenilendi arkadaşlar 1.sayfada bilginize...
  • kardeşim o başta verdiğin ilk listeleri hatırlıyonmu varya sana o listeyiilk gördüğümden beri yatıom kalkıom dua ediom helal sana ya baksana ben sana adresimi verecem ama mutlaka kaydet tamammı ufukceylan87@hotmail.com ama mutlaka ekle ben metro daki bugune kadar çalınmıs bütün müzikleri indirmek istiyorum sen bana ben sana yardımcı olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

listeler yenilendi arkadaşlar 1.sayfada bilginize...

kardeş garanti sen bilirsin şöle bi şarkı sölemek istiorum sana 2 kişi söluor biri erkek dierini kadın
    arada çok guzel bi saksafon sesi gelior şu aralar çok sık çıkıor. ya şarkı da geçen kelimeleri hatırlamıorum ama inşallah anlamışındır...Şimdiden teşekkurler...
    [bide arkadaşlar internetten metro fm dinleyebileceğim link veya prog. warsa bana pm atarsanız çok sevinirim buluorum buluorum belli bi zmn sonra açmıorda onun için dedim]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 19 Ağustos 2006; 15:07:04 >
  • Yabancı bir parça içinde "you can say "dıye bısey gecıyor.. dıger nakaratlarını hatırlayamadım..parça slow dinlendirici (klasık)bisey..birazda eskı sanırım..kımın soyledıgını ve parcanın tam adını bılen varsa yazabılır mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_8789960/tm.htm

metroda pek çıkmıyor ama..fılm muzıgı gıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eleny -- 19 Ağustos 2006; 11:56:08 >
  • arkadaşlar birazdaha açıklamayapmanız lazım böle bulmak çok zor
  • beyler yapabilirseniz bana müzik sorarken küçük bir alıntı yapıp öyle sorun ben dinliyeyim ki yardımcı olabileyim size :)
    bu arada listeler yakında yine yenilenicek çok müthiş geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hips

quote:

kardeş garanti sen bilirsin şöle bi şarkı sölemek istiorum sana 2 kişi söluor biri erkek dierini kadın
    arada çok guzel bi saksafon sesi gelior şu aralar çok sık çıkıor. ya şarkı da geçen kelimeleri hatırlamıorum ama inşallah anlamışındır...Şimdiden teşekkurler...
    [bide arkadaşlar internetten metro fm dinleyebileceğim link veya prog. warsa bana pm atarsanız çok sevinirim buluorum buluorum belli bi zmn sonra açmıorda onun için dedim]

kardeş metronun netten dinlenme şansı malisef yok...
    aklıma gelmiyor dediğin şarkı malisef,o kadar şarkı war ki aklımda
  • quote:

quote:

milk and sugar-has man got your soul mu neydi o olabilir istersen bir bak...
  • quote:

quote:

quote:

kardeş metronun netten dinlenme şansı malisef yok...
    aklıma gelmiyor dediğin şarkı malisef,o kadar şarkı war ki aklımda

kardeş bi ara çok rahat dinliordum prog. sonra kendini guncellemiş ama ben guncellemedim ona rağmen eski surumdeki de metro da çalışmıor yeni surumde ise metro yok yani eskiden dinliordum...
  • Offer Nissim - celebrate

şarkı bi yerde yok link bilen var mı???
  • kontrol ettim sorun yok adresbara . mp3 teki boşluğu silerek yapıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

kontrol ettim sorun yok adresbara . mp3 teki boşluğu silerek yapıştır

kardeş 1 ve 3. sıradaki şarkıları hiç duymadım 2.sıradaki şarkıyı da çok fazla duydum ama bulamadım malisef şansına küs
  • slm arkadaşlar ben bu foruma yeni üye oldum bi şarkı sorcaktım geceleri çalıyo iniglizce 25 35 the man still alive gibi bişiler diyo bilen varsa isiminin yazabilir mi?
  • belki hatırlayan çıkar
  • quote:

kardeş sonunda buldum o şarkıyı çok mükemmel bir şarkı listeye ekliyorum yarın...

Flexy - Mamasita
  • quote:

quote:

kardeş sonunda buldum o şarkıyı çok mükemmel bir şarkı listeye ekliyorum yarın...

Flexy - Mamasita

abi kız olsam ben sana verirdim walla bu şarkıyı warya 2 yıldır arıom bulamıom salol ya sana teşekkür edecem ama çoksıradan gelecek
  • quote:

kız olsam ben sana verirdim

yuh artık!!
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.