Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: onur2200

Arkadaşlar lütfen yardım edin ya naptıysam bulamadım bu şarkıyı :(
    Metro+ kapanmadan önceki son döneminde (yaklaşık bi iki ay sürdü heralde) bu şarkı çok çıkıyodu ve ben bayılarak dinliyodum.

Şarkı yeşil bir alanda geçiyordu. Ağacın altında oturan bir adam vardı elinde de gitar. Genç birisiydi, şarkı slow gibi ama gitar muhtemeşem akıyodu. What do you know gibi bişey söylüyodu hep başında da If you.. diyodu sürekli.

Lütfen söyleyin ya çok güzeldi :((((((((((

• quote:

Orjinalden alıntı: st_toprak

LÜTFEENN YARDIM LÜTFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN

arkadaşlar aradığım yabancı bir klip var siyahi bir bayan önce küçük bir kız çocuğu şarkı söylüyor ardından telefonmu geliyordu ve kız evden çıkıyor üstü açık bir arabada şarkı söylüyor zenci siyahi bir kadın çok güzel klipte şarkıda ve yanlış hatırlamıyorsam birde siyahi hafif şişman bir erkek arada eşlik ediyor şarkıya lütfen bilen varsa şarkıyı ve şarkıcıyı yazsın şimdiden tşk ederim

ciara = goodies :):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacktorcx

Arkadaşlar metroda bi klip izlemiştim bi rock grubu şarkı söylüyo üzerlerinde yiycek kıyafeti war (muz havuç gibi) gözlerine sürme çekmişler hatta klibin sonunda kıyafetleri çıkarıp çöpe atıyorlar
    klipte "The Food Group - All U Can Eat" yazıyodu hatırladığım kadarıyla
    ama aradım taradım bi türlü bulamadım amazon, last vs. çoğu siteye baktım
    bilgisayarında bu şarkı olan veya bu şarkının ve grubun ismini bilen warsa by_hacktor_cx@hotmail.com adresine yollarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar bu şarkıyı bilen yok mu?
  • quote:

quote:

Metro+ kapanmadan önceki son döneminde (yaklaşık bi iki ay sürdü heralde) bu şarkı çok çıkıyodu ve ben bayılarak dinliyodum.

Şarkı yeşil bir alanda geçiyordu. Ağacın altında oturan bir adam vardı elinde de gitar. Genç birisiydi, şarkı slow gibi ama gitar muhtemeşem akıyodu. What do you know gibi bişey söylüyodu hep başında da If you.. diyodu sürekli.

:(((((((((((
  • quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu

Komedi ya.
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin ya naptıysam bulamadım bu şarkıyı :(

• quote:

Orjinalden alıntı: hacktorcx

Arkadaşlar metroda bi klip izlemiştim bi rock grubu şarkı söylüyo üzerlerinde yiycek kıyafeti war (muz havuç gibi) gözlerine sürme çekmişler hatta klibin sonunda kıyafetleri çıkarıp çöpe atıyorlar
    klipte "The Food Group - All U Can Eat" yazıyodu hatırladığım kadarıyla
    ama aradım taradım bi türlü bulamadım amazon, last vs. çoğu siteye baktım
    bilgisayarında bu şarkı olan veya bu şarkının ve grubun ismini bilen warsa by_hacktor_cx@hotmail.com adresine yollarsanız çok sevinirim

• Arkadaslar Metroda Cıkan Diskoda Hint Kızın Sölediği Video sonunda buldum Sonali Vajpayee & Cheshire Cat - Teri Meri adı budur on numara sarkı
  • quote:

• quote:

• quote:

• SELAM arkadaslar bende bı sarkı soracam lutfen yardımcı olun 2005 de galıba metro+ da cıkıyordu bı fare gelıyo laptopun enter tusuna basıyo muzık baslıyo adamın kulagında kulaklıklar var nakarat kısmı musıc musıc gıbı bı sedı klıbı anlatmaya devam edeyım ıkı tane bayan vardı spagettımı ne yıyolardı masanın ıkı ucunda oturup..kamera kabloları goserıyo yenı bı yere cıkıyobayanlar yerde uzanmıs bırısın bıkınısınden baslıyo herkesı gosterıyo bunu bılen varsa mesaj atsın arıyorum 4 senedır uyuyamıyorum catlıyacm ha yardımmmmmm lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn.....
  • ben de 2004 senesinden soracaktım.2004 yılında metro tv'de izlemiştim.klibin başında perişan bir odada yerde bir dizüstü bilgisayar var.sonra bir fare bilgisayarın üzerine çıkıyor.kızlı erkekli karışık bir klip.aklımda kalan ise sık sık tekrarlanan "its just the music" gibi birşeydi.cevaplarsanız sevinirim...

arkadaşlar ben de aynı klibi arıyorum.forumlara bakıyorum ama ses yok...
  • arkadaşlar metro fm de arada çalan bir parçayı ne kadar süredir arıyorum bi yardım ederseniz şimdiden tsk ediyorum..müzik kadın aha aha aha diye sesleniyor..bu parçanın ismini bilen var mı metro fm üyeleri..cevaplarınızı bekliyorum..lütfen !
  • slm ben metro+da çalan bişarkıyı srcm.şarkı fransızcaydı.klipte ilk başta bi ilan gibi bişey gösteriyo sonra bi kadın boş bi yolda yürüyo.yolda bi dükkanın içindeki siyah çerçevili olan gözlüklü bayan yürüyene gülümsüyo.klibin sonunda kadın parti gibi biyere geliyodu.nakratı visilalüsamıpipapö gibi bişeylerdi.
    LÜTFEN YARDIM EDİN
  • arkadaşlar sırf şarkı sormak için üye oldum valla.3 tane kız vardı kırmızı sarı yeşil gibi bi kıyafet giyiyolardı.önde bitane sarışın kız vardı şarkı sölüodu.çikırav fln diodu.bileniniz varsa söliebilirmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dateqirl

arkadaşlar sırf şarkı sormak için üye oldum valla.3 tane kız vardı kırmızı sarı yeşil gibi bi kıyafet giyiyolardı.önde bitane sarışın kız vardı şarkı sölüodu.çikırav fln diodu.bileniniz varsa söliebilirmi.

JAMELİA - SUPERSTAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dateqirl

arkadaşlar sırf şarkı sormak için üye oldum valla.3 tane kız vardı kırmızı sarı yeşil gibi bi kıyafet giyiyolardı.önde bitane sarışın kız vardı şarkı sölüodu.çikırav fln diodu.bileniniz varsa söliebilirmi.

pardon yanlış sölemişim

doğrusu bu olacak

SOCA GIRLS - CHA CHA SLIDE
  • my name my name desire diye bir parca calıyor bu aralar onu bulmadım arkadaslar bilen varsa soyleyebilirmi simdiden tskurler
  • arkadaslar sarısın bır kadının sarkı soyledıgı ve kucuk cocukların tıyatro oynadıgı nakaratında ' you make me feel good make me smile' gecen bır sarkı vardı yardımcı olabılırmısınız acaba
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.