Şimdi Ara

Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL - (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
8
Favori
12.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizinle aynı anda mesajıma ilave yapmışım buraya da yazayım:

Eğer gerilim ve korku tarzlarını seviyorsanız metro 2033 oyunu özellikle geç saatlerde oynadığınızda

Yani last light'ı oynamasanız bile 2033'ü oynayayın. Last light kitaptan bağımsız bir hikaye. Ama oyun olan 2033'ün devamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 6 Mart 2017; 20:14:23 >
  • Ayrıca kitapla igili birkaç şey daha eklemek istiyorum.Öncelikle,bu arada spoiler koycam ama aslında tam bir spoiler deil.Sadece 2033ü okumamış olanlar için spoiler diyabilirim,
    metro 2035 te artyomun çok az kişi öldürmesi(tamam ama bu çok az bir spoiler bence) ve kitapta mutantlarla ilgili hiç bir olayın geçmemesi aşırı derecede hayal kırıklığımdı(en büyük).Ayrıca serinin 3 kitabındada koskocaman metro haritası var ve bana göre artyom en azından bunların çoğunu gezmeden seri bitmemeliydi.yani şu an kitabı elime alıp bakıyorum ve polis in yanında iki tane mutantlarla işgal edilmiş istasyon,3 tane peşpeşe olan tarım ve çiftlik istasyonu, yine yan yana 3 tane salgın hastalık olan istasyonlar,park pobedy denen solucanlı yer, anlamını hiç bilmediğim troçki üssü denen yerler,1905 konfederasyonu, üniversite denen yer, ve oktyabrskaya istasyonunun altındaki sarı hattadki keşfedilmemiş ve hiçbir kitapta bahsedilmemiş bir sürü istasyon.Dorusu seride daha çok kitap ve daha çok keşfedilen istasyon olması GEREKİRDİ.

• eğer bu kitabın oyunu çıkarsa,ki kitabın arka alt kısmında bu kitaptan uyarlanan aynı adlı bir video oyunu da bulunmaktadır diyor(ki bu yanlı çünkü metro last light bu kitapla aslında çok ta benzemiyo hatta çok çok az benziyo ve merto 2035 de daha çıkmadı),umarım artyom biraz daha fazla ve değişik bölgelerdeki istasyonlarıda gezer.oyunu çok daha eğlenceli ve uzun yapar. hadi deepsilver sana güveniyorum.2017 de çıkacak demişlerdi ama galiba 2018 i bulacak.
  • Oyununu oynadım kitabını alasım hiç gelmiyor? Hikayedeki farklılıklar nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

Oyununu oynadım kitabını alasım hiç gelmiyor? Hikayedeki farklılıklar nelerdir ?

Mükemmel tünel betimlemeleri, iliklerine kadar hissedeceğin boğuk hava. Felsefi düşünceler vb. bence okumalısın. gerilim, korku...
  • Kitap d&r web sitesinde 16.50 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onceki kitaplarin özetini okudum şimdi hatirlamak icin. 2035'e baslayacagim birazdan.

Metro 2034'un sonunda sasha'ya ne oluyor? Bana ozelden ya da buradan spoiler icinde yazabilecek var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda saftirik serisini okuyorum (çocuk kitabi demeyin sakın) yeni bi seriye baslamak istiyorum acaba kitap nasıldır metal firtina tarzı bi sey midir?tavsiye edermisinz fazla bogmayan surukleyici midir? Teskkurler

• Kitap beklediğim gibi çıktı. Aklınızda soru işareti kalmıyor, herşeyin cevabı verilmiş. ''biliyodum böyle olcağını'' dediğim yerlerde ters köşe yapması felan baya iyiydi, spoilera kaçmak istemiyorum 2. kitabı okumadan direk son kitaba atlamayın, yoksa çok fazla bu kim lan?! diyebilirsiniz. Böyle bir seriyi kitaplığımda bulundurduğum için fazlasıyla memnunum. başlamayı düşünenler başlasın direk Oyun ile kitap arasında dağlar kadar fark var bu arada soranlar için. Hadi iyi okumalar. (filmi çıksa da izlesek, yol da diyolar )
  • Merhaba, kitap hakkında bir sorum vardı, cevaplarsanız sevinirim

Kitabın 320 li sayfalarında Artyom, İgor Zuyev isimli birini arıyor, fakat bu ad (Dikkatli okuduysam) kitabın önceki sayfalarında hiç geçmiyor. Benimde kafama takıldı. Bu karakter hakkında bilgi verirmisiniz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alcatraz751 -- 11 Mart 2017; 19:13:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz751

Merhaba, kitap hakkında bir sorum vardı, cevaplarsanız sevinirim

Kitabın 320 li sayfalarında Artyom, İgor Zuyev isimli birini arıyor, fakat bu ad (Dikkatli okuduysam) kitabın önceki sayfalarında hiç geçmiyor. Benimde kafama takıldı. Bu karakter hakkında bilgi verirmisiniz. Teşekkürler.

322. sayfayı oku. orda yazıyo kim olduğu. sayfanın başında Igor la başlayan paragraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackness88 -- 13 Mart 2017; 11:27:5 >
  • Arkadaşlar kitapta bol bol "Sığınak" ile ilgili bir olaydan bahsediyor.

Melnik kolunu vs kaybetmiş. Ben hiç hatırlamıyorum, Metro 2033'te mi geçiyor bu olay? Zamanı olup bir iki cümle ile hatırlatabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Arkadaşlar kitapta bol bol "Sığınak" ile ilgili bir olaydan bahsediyor.

Melnik kolunu vs kaybetmiş. Ben hiç hatırlamıyorum, Metro 2033'te mi geçiyor bu olay? Zamanı olup bir iki cümle ile hatırlatabilecek var mı?

Up

• Onu anlayabilmek için Metro Last Light Oyununu ve Metro 2034 kitabını okuman lazım.
  • Kopbabos K kullanıcısına yanıt
    Oyunları da oynadım kitaplari da okudum.

Oyundaki olayı hatırlıyorum az çok ama Metro 2033'e dun bir bakıp bulamistim kitapta. Metro 2034 kitabinda da olduğunu sanmıyorum o bolumun ama bakayim yine de. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 16 Mart 2017; 22:40:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Onceki kitaplarin özetini okudum şimdi hatirlamak icin. 2035'e baslayacagim birazdan.

Metro 2034'un sonunda sasha'ya ne oluyor? Bana ozelden ya da buradan spoiler icinde yazabilecek var mi?

Tulskaya sular altında kalıyor ama Saşa'nın ceseti bulunamıyor.
  • Hocam Metro Last Light'ın son bölümü o ya sığınak savaşı. Teşkilatın (Rangerlar) askerlerinin yarısını kaybettiği savaş. Melnik yani Miller'ın bacağı tirenin altında kalıp kopuyor. Tekerlekli sandalyeye mahkum oluyor. Artyom da Miller(Melnik) in kızıyla evleniyor Anna(Anya) ile. Kitap zaten Last Light'ın iyi sonunun direkt devamı şeklinde.
  • Soap_MacTavish kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yukarıda diğer arkadaş yazdıktan sonra anladım. Kitabın oyunun devamı olduğunu bilmiyordum. Ben kitaplarda öyle bir şey oldu da hatırlamıyorum sanıyordum.

Yazdığınızı spoiler içine alırsanız iyi olur ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 22 Mart 2017; 21:10:49 >
  • Soap_MacTavish kullanıcısına yanıt
    Last Light' ta karaderililer iyi son olsun kötü son olsun yaşıyorlar oyunun hikayesi farklı

• errenos E kullanıcısına yanıt
    Benim tek beklentim ve oyunun en büyük sorunu karakter modellemelerini şiddetle artırmaları gerekiyor ama yeterki duyurulsun aynı gün ön sipariş :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.