Şimdi Ara

Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
8
Favori
12.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARKA KAPAK:

"Yıl 2035… Üçüncü Dünya Savaşı yirmi yılı aşkın bir süre önce dünyayı yok etmiş, yaşama dair izler yeryüzünden tamamen silinmiştir. Nükleer saldırının yakıp yıktığı koskoca şehirler artık toz ve külden ibarettir. Her şey paslanıp çürümekte, uydular yörüngede başıboş bir halde dönmektedir.
    Sadece Moskova metrosuna sığınanlar hayatta kalır ve radyasyondan korunmak için, yerin onlarca metre altında bambaşka bir dünya kurarlar. Metro istasyonları da dinî ve ideolojik ayrımların hâkim olduğu birer şehir-devlet haline gelir. İktidardakilerin yazıp oynadığı bir tiyatro oyununu andıran bu hayatta, vatandaşlar gelecek kaygısından uzak, sadece günü kurtarma derdindedir.
    Ama içlerinden biri, büyük bir hayalin peşinden koşmaktadır: Radyasyon seviyesi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insan gibi yaşamak. Bir zamanlar adına Dünya denilen koca boşlukta, hayatta kalmış olabilecek başka insanları arayan bu inatçı gencin adı Artyom’dur. Ve herkesin bu hayali takip etmesi için, metronun karanlık tünellerinde heyecan verici bir yolculuğa çıkacak, pek çok kirli sırrı açığa çıkaracaktır.
    En büyük sürpriz ise Artyom’u günışığında beklemektedir…"
    ------------------

Sayfa Sayısı: 608
    Cilt Tipi:
    Karton Kapak
    Boyut13.5 x 21 cm

-------------------------------------------------------------------------------------

Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL -

yazarın instegram dan paylaştıkları;
    https://instagram.com/p/-BZ6XUtKeY/
    https://instagram.com/p/9tmeTWtKdi/

rusça çıkış tarihi: 12 haziran 2015

sayfa: 384( rusçası) 540(polonyaca)[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmoslu -- 21 Şubat 2017; 15:1:15 >

• Türkçe çevirisi hakkında son durum nedir acaba?
    Seriye yeni başladım ve gerçekten harika. İlk iki kitabı bitince bu kitap yetişirse harika olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Türkçe çevirisi hakkında son durum nedir acaba?
    Seriye yeni başladım ve gerçekten harika. İlk iki kitabı bitince bu kitap yetişirse harika olur

Yaklaşık 1-2 hafta önce Facebook üzerinden yayınevine mesaj attım. (Panama) Kendileri "yaklaşık 6 aya çıkmış olacak" dediler. Bende sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne olacak.
  • İkinci kitap çöptü. Bu kitapta toparlamıştır umarım

• Arkadaşlar var mı bi gelişme?
  • ne oldu daha çıkmıyor mu ya
  • ah ülkem ah galiba geçen sene çıktı kitap 1 sene olucak 1 sene hiç kimse çevirmeye tenezül etmedimi 2034 çokmu az sattıda çevirme gereği duymuyor hiçbir kitapevi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

ah ülkem ah galiba geçen sene çıktı kitap 1 sene olucak 1 sene hiç kimse çevirmeye tenezül etmedimi 2034 çokmu az sattıda çevirme gereği duymuyor hiçbir kitapevi

2034 hak keten kötüydü be hocam.

• bende kabul ediyorum kötü olduğunu ama çevirilmemesi için sebep değilki hiçbir kitap evi riske girmek istemiyor ya da wattpad daki ergenler için yazılan aşk hikayelerini basmakla meşguller ondan sıra gelmiyor

• 2033 bile sıktı beni, 2034'e hiç başlamadım.
  • 2033 güzeldi, daha 2034'ü okumadım ve 6 ay sürem var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol bol spoiler var
    2034 te şimdi bir bölümde ayrı ayrı 2 farklı olayı anlatmaya çalışmış bazı bölümler hunter ile homer gezerken şaşayı anlatmaya çalışmış homer hunter ve şaşa birleşince arada bir hunterdan bahsetti hunter bölümleri bana göre berbat ötesiydi sona doğruda bir tane çalgıcı çıktı saçma sapan şeyler oldu senin neyine bir kitapta birden fazla karakteri anlatmak ama şaşa karakterini çalgıcıyla karşılaşana kadar sevmiştimde sonra oda bozdu sonu ise ayrı bir dünya çalgıcı hastalıktan kurtulman yolunu söylemedi söylemedi taa nerede söyledi ora zaten saçma geldi birde klasik hikaye çalgıcı çocuk doğruyu söyledi kimse inanmadı ama sonunda öğrendilerki doğruymuş filan klişe bitti bana göre ama 2033 hatrına güzel kitaptı diyorum

• Nette konuyu araştırırken denk geldim bende konuyu takipteyim arkadaşlar.

Serinin bir hayranı, iki kitabını alıp okumuş, dört oyunuda alıp onlarca defa oynamış bulunuyorum.

Metro 2035 kitabı çıksın uemen alacağım.
    Metro 2035 oyunu zaten direkt ön sipariş.

Yorumlara bakarsak bence ikinci kitapta güzeldi. Hatta ilk kitaptaki gibi onlarca farklı siyasi dini vs akımlardan sonra daha sadeydi.

Ben en son baktığımda fransada da satışa çıkmıştı kitap aylar geçti.

6 aya çıkar diyen arkadaşım heycanlandırma milleti boşuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-64EE39165 -- 7 Mayıs 2016; 15:42:35 >
  • 4 oyun ? 2 tane var diye biliyorum.
  • Metro 2035 in henüz ingilizce versiyonu bile çıkmamış.

• 2 de Redux var :))

• artyom25 kullanıcısına yanıt
    Reduxlar da oyun yerine konuluyorsa :)
  • 10UR67 kullanıcısına yanıt
    Hocam beklediğim mesaj buydu sevindim valla sağolasın mesajın için..

• rusçasını alırım rusça bölümü okuyoruz lazım olur elbet
  • Kitapta son durum nedir, çeviri ne durumda bileniniz var mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.