Şimdi Ara

Metin2 Singapur Oynuyoruz #1 Oyun Tanıtımı [Videolu Anlatım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Videomu izleyip kanalıma abone olursanız çok müteşekkir olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper06fb -- 21 Ocak 2017; 3:46:46 >

• Singapur her ne kadar zamanının kilometre taşı bir server olsa da oyuncu sayısı yok denecek seviyede az. Keza Metin2 de hâlâ oynayanı olmasına rağmen geleceği yok maalesef. Türkçen güzel, anlatım tarzın güzel, İngilizcen var, ilgi alanlarına bakarak da Skyrim ve Skyrim tarzı hakimi olduğun bu tarz oyunlara yönelirsen kanalın için daha iyi olur diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Singapur her ne kadar zamanının kilometre taşı bir server olsa da oyuncu sayısı yok denecek seviyede az. Keza Metin2 de hâlâ oynayanı olmasına rağmen geleceği yok maalesef. Türkçen güzel, anlatım tarzın güzel, İngilizcen var, ilgi alanlarına bakarak da Skyrim ve Skyrim tarzı hakimi olduğun bu tarz oyunlara yönelirsen kanalın için daha iyi olur diyebilirim.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)
  • Su oyunun eski user sayisi ve ortami olsada tekrar donsem ya en zevk aldigim server di :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir sunum olmuş. Devamını getirmeyi düşünüyorsan eğer nasıl para kazanılır, püf noktaları nelerdir gibi bir şeyler anlatsan ilgi çekici olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Güzel bir sunum olmuş. Devamını getirmeyi düşünüyorsan eğer nasıl para kazanılır, püf noktaları nelerdir gibi bir şeyler anlatsan ilgi çekici olur bence.

Çok teşekkür ederim. Şuan memleketteyim, dönünce 1 haftaya kadar yeni videoyu atacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.