Şimdi Ara

•Metin2 Rehberi & Sohbet Başlığı• (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
147
Cevap
1
Favori
103.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu açtım kimse cevaplamamış burada sorayım bari.

elimizdeki madenleri maden ocaklarında işleyeceğiz ama bu ocaklar nerede acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xSquaLLx

quote:

Orjinalden alıntı: .Uğur.
    1 EdiLee 90 609571448
    2 DAGO37 90 218100275
    3 malcolm 90 117576251

Liderlik yarışını bi analiz edersek ;

Malcom'un 3 tane percefti var ve bedensel perceftler ise ; Hava Kılıcı , 3 yönlü Kesme ve Kılıç Çevirme ve Öfke G-3

DAGO37'nin 2 tane perfecti var ( sanırım ) ve zihinsel bunlar ise ; Güçlü Beden ve Ruh Vuruşu.

EdiLee'nin şuanda halen bir perfecti yok...

Malcom vs de EdiLee'yi de Dago37'yi de rahatlıkla alır DAGO37 de biraz zorlanabilir sebebi ise G.ß 'nin Perfect olması ... Ancak EdiLee,Malcom'u ve Dao37 'yi çok rahatlıkla yatırabilcek birini tanırım oda Eye4you

Eye4you geçenlerde Edile'yi yatırdı diye biliyorum
  • bende bi seyler sorsam hiç fena olmazzz .D
    bizim burada inanılmaz derecede hile var adamlar 26000dk oynayarak +65 char yapıyorlar ben 25000dk oynadım 52 lvllerdeyim hikesiz cxok xor ve cok kısıtlı kesebilioz neyse asıl sorum neden forumlarda max 60 lvl görevleri var kimse koymamıs +60 görevlerini yakında exp yuzugu alacagım cok isime yarayacak bu görevler

• Eye4you geçenlerde Edile'yi yatırdı diye biliyorum

olabilir
  • silkroad a çok benziyor bu oyun
  • Yaw 2 tane ruh metni kestik 40 lvl arkadaşla ben 46 lvl im sadece kaburga bicak +1 le +0 cikti martkette 31 k verio buna cok iimiş beæ!
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOGPRO

Yaw 2 tane ruh metni kestik 40 lvl arkadaşla ben 46 lvl im sadece kaburga bicak +1 le +0 cikti martkette 31 k verio buna cok iimiş beæ!

+4 taş düşürecem diye rahat 200 tane metin kesmişimdir

gölge kıskançlık 75 lvl 5.seviye metin bile kestik pot düştü
  • quote:

Orjinalden alıntı: *metin*

konu açtım kimse cevaplamamış burada sorayım bari.

elimizdeki madenleri maden ocaklarında işleyeceğiz ama bu ocaklar nerede acaba?

Loncalarin actikları maden ocaklarında metinlerden cıkan degersiz +0 +1 taslar ile isleyebilirsin haritadaki bayraklarda loncaların arsalari olur o arsalara bakip kurulmuş ocak varmı yokmu bulabilirsin.
    Bu arada Syh vadideki orklardanda duser
  • gzl çalısma
  • arkadaş güzel bi çalışma yapmış ama neden konuya bakmıo acaba
  • Arkadaşlar azraili nerde bulabilirim. 70 lvlim ölür mü ?
  • bu abimin hesabıda benim sorum olacaktı
    ben 30 lwlm ureil bana bir görev verdi maymun zindanındaki anıtı kontrol et dedi
    anıt nerde onu bulamıyorum
    yardım edermisiniz?
  • Çok kaliteli bir rehber olmuş eline sağlık.
  • bende oyunu siteden indirdim patch ler eksik çıktı yükleyemiyorum nerden bulabilirm.
  • Benim de bir sorum olacak:Görev için Boz Ayı kesmem gerekiyor fakat nerede bulunduklarını bilmiyorum.Rehberde de sadece Boz Ayı var.Bunlar aynı şeyler mi?Aç Boz Ayı nerede bulunuyor?

Not:Kaos'tayım.

Edit:Rehber için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 21 Haziran 2009; 16:52:36 >
  • beyler sorularınızı buraya yazmayın çünkü arkadaş konuya bakmıyorsoracağınız sorular olursa imzamdaki resime tıklayın ve oraya sorularınızı sorun
  • siteden oyuna kayıt oldum mailden onayladım , oyunu kurdum fakat kullanıcı adımla ve sifreyle giris yapamıyorum kabul etmiyor bi turlu oyun account name or password incorrect diyor neden yapar bunu 2 tane uyelik aldım 2 sindede aynı acaba yetkililer acmıyormu oyun icin acc yi ?
  • Metin2 TR'demi yaşıyorsun bu sorunu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Claus Von Stauffenberg
    Arkadaşlar azraili nerde bulabilirim. 70 lvlim ölür mü ?

Azraili, Şeytan Kulesi'nin 9.katında bulabilirsin.Oraya çıkamazsın daha..Bu yüzden ölür-ölmez konusunda cevap veremiyorum.

quote:

Azrail’e Nasıl Ulaşacağız?
    1.Kat
    Dayanıklılık Metini’ni kesip 2. kata çıkıyoruz…
    2.Kat
    2.kattaki butun mobları temizliyoruz 3. kata geçiyoruz
    3.kat
    Bütün mobları kesip şeytan kralı(boss)u kesiyoruz
    4.kat
    Önümze cikan seytan metinini kesiyoruz ve 5 kata çıkıyoruz
    5.kat
    15 dakika içinde 8 adet metin arasından doğru metini parcalayıp 6. kata geçiyoruz…
    6.kat
    Üstümüze gelen çirkin şeytanlardan düşecek olan anahtarlar ile doğru muhürü bulup anahtarları kullanıp açıyoruz ve bizi seytan kulesi demircisine yolluyor demirci ile konuştuktan sonra en az 75 lvl birisinin yanınızdan bulunması ve demirci ile onun konuşması gerekiyor.
    Stratejisi : So partilerinde ki gibi ortaya yakın bir yerde durarak üzerinize saldıran agresif şeytanlari kesmelisiniz.
    Kuleye Tırmanan ekibi 10 kişi varsayarsak 6 kişi at üzerinde savaşır iken diger 4 kişi yerde okcuları keserek grubun çok seri bir şekilde çalışmasına katkı saglayacaktır.
    Tüm kilitleri açtıktan sonra sizi demircinin bulundugu ara kata atacaktır.
    Burada dikkat edilecek 2 nokta var.
    Bunlardan birincisi Demirci de + mı basacaksınız yoksa Azrail’e mi çıkacaksınız ?
    Eğer demirci de + basmak istiyorsanız “Şeytan Kralını” diger tüm slotlari kestikten sonra kesmelisiniz ki Demirci + basma hakkı versin.
    Eğer Demirciyi direkt geçip azrail e çıkacaksanız Krali ilk başta kesmeniz tüm slotların ölmesini ve demircinin +bastırmamasını saglayacaktır.

6. kat Notları : Hem demirci de + basmak hemde üst katlara tırmanmak isterseniz Ki bunu tavsiye etmem şeytan krali en sonda kesmeniz gerekecektir.
    Neden tavsiye etmedigimi soracak olursanız,
    Demirci de + bastiktan sonra 7. katta ki taştan dogru haritayi düşürmeniz mucize denilebilecek seviyeye geliyor
    kimi zaman 8 kimi zaman 10 taş sonra çıkıyor çogunlukta da o süreye kadar tüm ekibiniz DC oluyor.
    Ama demirci de + basmadan yukarıya cikarsaniz ilk taşta da düşürme şansınız çok yüksek en kötü ihtimal 5. taşta çıkıyor genelde.
    7.kat
    Metin taşlarını kırıp “Zin-Sa-Gui” haritasını bulumalıyız. Taşlardan çıkan Bilinmeyen Eski kutuyu kırıp içinden çıkan
    Zin-Sa-Gui haritasını bulmalıyız yalnız oyun buradada bize yardım etmiyor…Kutulardan çıkıcak olan 4 haritadan 3 tanesi sahte
    Doğru haritayı bulup sağ tıkladığımızda bizi bir üst kata çıkartıcak…
     •Metin2 Rehberi & Sohbet Başlığı•

Büyük kirmizi halka : Kolon.
    Kücük kirmizi Halka : Katil Metni.
    Siyah halkalar : Taşı kırıp Dogru haritayi arayacak +75 charlar.
    Lacivert halkalar : Şeytan slotlarini üzerlerine çekerek taşın başını boşaltacak ekip.
    Burada ki uygulama şu arkadaşlar Taşı kesecek olan +75 kişiler taşın yanında zırhlarını cıkararak duracak ve taşın kesilmesini bekleyecek.
    mavi ekipten bir kişi taşı kırdıktan sonra ölmemeye caba gösterecek bu sırada taşın başında bekleyen +75 kişilerin zirhlari olmadıgı için saldıran şeytan slotları onların hemen ölmesini saglayacaktır.
    +75 kişiler eger şeytan slotlarına dokunmazlarsa mavi ekip tüm şeytan slotlarının tamamını kendi köşelerine çekebilirler.
    Mavi ekip slotlari üzerlerine çektikten sonra oldukları yerde ölüp/ kalkarak (skil yakarsaniz slotlar size daha çok saldıracak ve yanınızdan ayrılmayacaktır) slotları üzerinizde tutmalısınız.
    Arkadaşlarınız bu sırada 70 lvl metin taşını kırarak dogru haritayı bulmaya calışacaklar.

7. kat Notları : Düşen sandıgı hep aynı kişi alip açarsa Dogru haritayi bulma şansınız artacaktır.
    Doğru Haritanın ismi: Zin-Sa-Gui
    Sahte haritanın ismi: Sa-Gui
    8.Kat
    Mobları öldürün ve “Zin-Bong-In” Anahtarını bulun yine her zmanki gibi sahte anahtarlar mevcut
    bu size yardımcı olmayacaktır…Doğru anahtarı buldugunuzda odanın sonuna doğru koşmaya başalayın
    ve anahtar ile anıt tasına tıklatın.Ve doğru anahtar bulundugunda oyun sizi son ve önemli odaya atıcak.

8. Kat Notları: Bu katta Benim kareteci diye adlandirdigim “Ölümsüz hayalet”leri öncelikle keserseniz anahtarı düşürme şansınız çok daha artacaktır çünki anahtarlar bu yaratıklardan düşüyor.
    Bu katta da Ekibiniz bir birine kenetlenerek Mühür katında ki gibi dogru anahtarı bulana kadar kesmelisiniz.
    Doğru Anahtarın ismi: Zin-Bong-In
    Sahte Anahtarın ismi: Bong-In
    9.Kat
    Azrail ile final savasına hazır olun.Azraili arayın ve ataklarınızı sadece onun üstüne yoğunlaştırın.
    BU katta da 7. katta uygulamiş oldugunuz taktigi uygularsanız yani azrail i diger slotlardan ayirip yanlız bıraktıktan sonra keserseniz işiniz çok kolaylaşacaktır.

9. kat Notları : Azrail diger bosslar gibi sadece 1 defa zehirlenebiliyor bu nedenle azrail i diger slotlardan ayırırken üzerinizde ki zehirlemeli itemları cıkarmanız gerekmektedir Yoksa azrail i kesme şansınızı kendi ellerinizle yok etmiş olursunuz.
    Dönüşecek olan arkadaşlarınızın kesinlikle +75 olması gerekmektedir aksi taktirde Azrail Sizlere Sandık vermeyecektir.
    Dönüşecek kişilerin Dönüşüm becerilerinin PMaster olması ve üzerlerinde bulunacak itemların bonusları arasında “Ölümsüzlere karşı güçlü”,”sersemletme” ve “zehirleme” bonuslarının bulunması gerekmektedir.
    Bazı rivayetlere göre
    Azrail i kestiniz Sandık düştü hayırlı ugurlu olsun.
    Eğer siz bu sandıgı sırf hava atmak amacıyla alıp pazarlarda dolaştırırsanız içerisinde ki Drop degişebiliyor.
    Sandıgı +75 kişinin almış olması sandık içerisinden cıkacak olan itemı da etkileyecektir.
    yani sandıgı yukarıda açın ve açacak olan kişi +75 olsun ki güzel item alabilesiniz.
    YOksa saatlerce verdiginiz emeklerinize karşılık Azrail size “kristal kolye +5″ verebilir.
    alıntıdır.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
  • mrb ben metin2 de 22 lwlım en iyi nerde kasılabilirim yardımcı olursanız sevinirim bu arada rehber çok güzel
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.