Şimdi Ara

SEAT KULÜBÜ//MAKYAJLI LEON'Lar ve EXEO Yollara Çıkmak İçin Gün Sayıyor{ 4 Üyeyiz }

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
13.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Konuyu açıp açmamayı çok düşündüm bir seat kullanıcısı olarak açmayı ve diğer Konuyu açan Loop adlı kullanıcının ban yemesi üzerine diğer konu çok ilgisiz hareketsiz cansız olunca bende bu konuyu açmak istedim

Bu forumda pek seat kullanan yok biliyorum ama insanların seatı tanıması sevmesi belki de satın almasına kadar gidebilecek süreçte onlara yardımcı olabiliriz.
    Türkiyede ise bi kaç yıl öncesine kadar seat markası bilinmemesine rağmen artık son yıllarda reklamlarla birlikte ve çarpıcı modellerle birlikte insanların aklında yer etmeye başladı
    Seatın çizgileri de tabi ki genel hitap etmior. Mekanik yapısı ve dizaynı sportiflik içerior ve kendini genç hissedenlerin kalbini fethediyor.
    Sanırım forumumuzda bir kaç kişi var seat kullanan.Onları bu topice bekliyorum.Seat severler ve seat hakkında sorusu olanlar da gelebilir

Yeni Topic vatana millete uğurlu olsun

Üye olmak için bana pm atınız

Torrado-----> 2001 Seat IBIZA 1.6 Signo
    Kaya5789-----> 2009 Seat IBIZA 1.2 Referance
    ÆmL-----> 2006 Seat CORDOBA 1.4 TDI S-Rider
    black sea-----> 2004 Seat CORDOBA 1.4 TDI Signo
    [/b][/center]

Resimler resmi SEAT tarafindan yayinlanan resimlerdir photoshop değil..
    ön tampon ve izgara değişmiş,stoplar değişmiş,arka camın şekli tamamen değişmiş.
    içte ise kadran direksiyon ve klima çevresi çok değişmiş..
     SEAT KULÜBÜ//MAKYAJLI LEON'Lar ve EXEO Yollara Çıkmak İçin Gün Sayıyor{ 4 Üyeyiz }

ve Seatın Son Yıldızı Yollara Çıkmak İçin Gün Sayıyor SEAT EXEO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrado -- 19 Şubat 2009; 14:56:08 >

• SEAT YOL YARDIM

SEAT Yol yardım ile her şey yolunda!

Yolda giderken kendinizi hiç yalnız hissettiniz mi? Bir şeyler aksi gittiğinde yoldan geçenlerden mi yardım istemek zorunda kaldınız?
    Aklınıza bizi aramak hiç gelmedi mi?

Seat sahiplerine özel, yılda 365 gün, günde 24 saat kesintisiz hizmet veren SEAT Yol Yardım, çağdaş bir satış sonrası hizmet peketidir.
    Bir Seat sahibiyseniz, bu ayrıcalığı kullanmaktan çekinmeyin.

Seat Yol Yardım Numaraları :
    0800 211 04 30 ya da (0212) 335 04 35'ten bizi aramanız yeterli.

Acil Yardım aracı :
    Aracınızla herhengi bir arıza durumunda nerede olursanız olun, herhengi bir aksilikte, "alo" demeniz yeterli.
    Yol yardım aracımız, onarımlar için gerekli ekipmanla beraber sizi bulur ve yolunuz güvenle devam etmenizi sağlar.

Çekici hizmeti:
    Siz kendinizi hiç yormayın. Biz de çözümler asla tükenmez. Acil yardım aracının yeterli olamayacağı yada aracınızın onarımının uzun süreceği durumlarda anında tahsis esilecek bir çekici ile en yakın SEAT yetkili servisine ulaşmınız sağlanır.

Konaklama:
    Onarım sırasında aracınızdan ayrılmak istemiyorsanız ve onarım süresi mesai saatlerini aşıyorsa,
    bölgede bulunan 5 yıldızlı otellerinden birinde misarifimiz olursunuz. Üstelik bu hizmetimiz yanınızdaki yol arkadaşlarımız için de geçerlidir.

Yola devam etmeniz için ek hizmetler (Yolculuğa devamın ya da dönüşün sağlanması/50 km mesafeden itibaren):
    Servisteki onarımın 24 saati aşması halinde, size ve beraberinizdeki yolculara sunduğumuz ek hizmetler:
    Türkiye sınırları içinde, dilerseniz bulunduğunuz noktadan gitmeyi planladığınız yere, dilerseniz de evinize dönmeniz için ulaşmanızı sağlıyoruz.
    Daha sonra, kullanıma hazır hale gelen aracınızı, 50 km mesafeye kadar, bulunduğunuz yere teslim ediyoruz. 50 km üzeri bir mesafe söz konusu ise, aracı teslim almaya gelecek kişinin yol masraflarını karşılıyoruz.
    Yolculuğunuzun devamının sağlanması:
    Yola başka bir araçla devam etmeniz gerekebilir. Bu durumda, kapsamında, taksi (şehir içi) otobüs, tren ya da uçak gibi araçlarla ulaşımınızı sağlıyoruz. Seyahatiniz 300 km'yi aşarsa, yola uçakla devam edebilirsiniz. Ekonomi sınıfı uçak biletiniz de Sorunsuz Yolculuk Garantisi kapsamında.
    * Servisteki onarımın 24 saati aşması durumunda, evinize dönmeniz ya da seyahatinize devam edebilmeniz için otobüs veya tren biletinizi temin ediyoruz.
    * Uçak hizmeti, yalnızca araç sürücüsü ve beraberinde seyahat etmekte olan en fazla 2 yolcu için geçerlidir.

Seat'ınız adrese teslim :
    Onarım sonrası aracınız istediğiniz adrese getirilir ya da SEAT'nızı akmak üzere kataedeceğiniz yolun masrafları tarafımızdan karşılanır.

Sürücüsüz kalan aracın teslimi:
    Yolculuk sırasında sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumdaysalar, araç ücretsiz olarak sürekli ikametğaha teslim ediliyor.

Kaza anında çekici ve kurtarma hizmeti:
    Kaza nedeniyle aracınız hareket edecek durumda değilse ve kaza yerinde onarılamıyorsa, aracınızı en yakın Seat Yetkili Servisine götürüyoruz. Çekici masrafı kasko teminatınız dışındaysa ve onarım yetkili servislerimizce yapılacaksa, hiç sorun değil; çekici ve kurtarma masrafları da Sorunsuz Yolculuk Garantisi kapsamında.

Vefat hali:
    Gerek kaza nedeniyle, gerekse doğal nedenlerle oluşabilecek vefat durumunda, çıkacak bürokratik işlemler konusunda yardımcı oluyoruz.

Anahtar hizmeti:
    Anahtarınızın kaybolması, Immobilizer'ın arızalanması ya da araç içinde kilitli kalmanız halinde, acil servisimizle hizmetinizdeyiz. Aracınızın en yakın Seat Yetkili Servisine alınması ve anahtar basımının takibi, Sorunsuz Yolculuk Garantisi kapsamında.

Doktor ve ambulans kontağı sağlanması:
    İhtiyaç duyulması halinde, gerekli organizasyon ve danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

DANIŞMA HATTI

SEATDanışma hattını aradığınızda, müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat şikâyet, tavsiye ve isteklerinizi kaydeder ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözüp size bilgi verir.

SEAT Danışma Hattını aradığınızda, istediğiniz bilgileri telefonun tuşlarını kullanarak alabileceğiniz bilgisayarlı hizmet sistemidir. Bu sistem,SEAT araçlarının teknik özellik ve fiyatlarından servis, yetkili satıcı ve garanti koşullarına kadar bilmek istediğiniz her şeyi kapsar.

SEAT sahibiyseniz, rahatça arkanıza yaslanın, çünkü sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir yol arakadaşınız var.

Sadece numarayı çevirin. Yanınızdayız... 0212-335 04 34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrado -- 17 Şubat 2009; 17:39:04 >

• Üyelerin çoğu online olmuyor diye listeyi yazmadım 0 dan yazıcam üye olmak istiyen arkadaşları bekliyorum lütfen üye olurken aracınızın üretim yılını ve modelini yazmayı unutmayın Örnek : 2001 Seat IBIZA 1.6 Signo gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrado -- 17 Şubat 2009; 17:55:16 >
  • Forumda Hiç Seat Kullanan Yok mu ?
  • Bence oldukça güzel olmuş. Göstergeler ve klima kumandaları çok daha modern olmuş. Golf 6 dan almışlar ama güzel yapmışlar. Dış makyajları pek anlamadım ama, sadece ön tampon ve arka tamponun değişikliğini fark ettim. Bence tasarımı hala güzel
  • Yaz beni de listeye

2009 Seat ibiza 1.2 Referance Siyah

Yeni jantlarla çekilmiş bi-kaç güzel foto da eklerim yakın zamanda :)
  • 2006 Seat Cordoba S-Rider...
  • Orta konsol güzel olmuş
  • Hoşgeldin Kaya abi arabaya jant takmışın hayırlı olsun fotoları bekliyoz
    quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

Yaz beni de listeye

2009 Seat ibiza 1.2 Referance Siyah

Yeni jantlarla çekilmiş bi-kaç güzel foto da eklerim yakın zamanda :)
  • yeni leon un kırmızı stop pek begenmedim arabayı eski gösteriyor onun yerine beyaz stop olsaymış daha güzel olurmuş.

2004 seat cordoba 1.4 Tdi Signo
  • hoşgeldin klübe en kısa zamanda imza hazırlıcam tüm üyelerimiz imzasına koyucak
    quote:

Orjinalden alıntı: blacksea

yeni leon un kırmızı stop pek begenmedim arabayı eski gösteriyor onun yerine beyaz stop olsaymış daha güzel olurmuş.

2004 seat cordoba 1.4 Tdi Signo
  • Arkadaşlar İmzamızı Hazırladım imzasına koymak üyelerimiz koyabilirler
  • kulübünz hayırlı olsun arkadaşlar
  • Arkadaşlar bana ibiza 1.4 ile 1.4 16 V benzinli motorun teknik verilerini bulabilirmisiniz veya bileniniz varsa yazabilirmi teşekkürler

bu arada yeni sayfanızda hayırlı olsun inşallah devamlılığı gelir
  • Leon'un ilk iki resmi bariz Photoshop bence.
  • @Torrado, bana imza için PM atmışsınız fakat profiliniz özel mesaj alımına kitli sanırım, bu yüzden gönderemedim cevap.
  • Exeo Audi A5'e çok benziyor...

Arkadaşlar dün Pazar günü hava çok güzeldi arkadaşımla ben arabalarımız ile biras gezdik...

Arkadaşımın arabası Renault Megane 1.5 DCI benim araç Seat Cordoba 1.4 TDI şehirler arası yolda 140-150 ile gidiyorum arkadaşım Megane ile arkada beni takip ediyor...

Birden arkadaşım asıldı gazı sollamaya kalktı beni yan yana geldik ben gaza asıldım yemin ederim beni geçemedi ve bıraktı gazı...

Seat bu ya Seat...I love you Seat..
  • selam arkadaşlar bende seat almayı düşünüyorum şu ağrıdayım burada pek seat kulanılmaz ama nedense ben seat hastasıyım.sizlere sorayım dedim almalımıyım neden?
    ayrıca teknik servis konusunda teredütlerim var..
    bu arada ikinci el almayı düşüyorum.tercihiniz nedir

• güzel olmuş .TOLEDO VE ALTEA MODELLERİ ARTIK KALKMIŞ GALİBA SİTEDE YOK.

SEAT TOLEDO 2005 STYLANCE 1.6 16 V
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.