Şimdi Ara

Metin2 car almak istiyorum mumkunse savasci carlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba metin2 serverinda bedensel veya zihinsel fark etmez 75 level ustu car almak istiyorum onceliklik server istegim ayasofya serveri ama diger serverladar olabilir ilgilenen olursa pm atabilir yada konuya yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: pyschoo

merhaba metin2 serverinda bedensel veya zihinsel fark etmez 75 level ustu car almak istiyorum onceliklik server istegim ayasofya serveri ama diger serverladar olabilir ilgilenen olursa pm atabilir yada konuya yazabilir

ya dostum hala tr den zevk alıyo musun? bence b.kunu çıkardılar piyasa fırladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helal olsun kardeşim

quote:

merhaba metin2 serverinda bedensel veya zihinsel fark etmez 75 level ustu car almak istiyorum onceliklik server istegim ayasofya serveri ama diger serverladar olabilir ilgilenen olursa pm atabilir yada konuya yazabilir

ya dostum hala tr den zevk alıyo musun? bence b.kunu çıkardılar piyasa fırladı.

+1 hakikaten 3 yaşında çocuklarla , full hileli bi oyunu oynamaktan ne zevk alıcaksın ki.
  • ya oyun aliskanlik yapdi varmi farkli oneriniz arkadaslar
  • quote:

ya oyun aliskanlik yapdi varmi farkli oneriniz arkadaslar

Bir sürü güzel pvp server var onları dene
  • pvp sarmiyor beni kendin caba gosterecen pvp hersey kolay geliyor
  • quote:

pvp sarmiyor beni kendin caba gosterecen pvp hersey kolay geliyor

Zor pvplerde var
  • 86lwl zihinsel satıoyurm ben ilgilenirsen itemsiz üstünde sadece +9dolunay +6ejderha tanrı falan var 300m de yang var.onun dışında skiller

RUH G7
    SİDDETLİ G1
    GUCLU VURUS G1
    GUCLU BEDEN M9(m10'a 3kitap)
    kılıç atma 13te...

Fiyat olarak 500lira düşünüyorum...0536-549-96-40 mesaj atmayın lütfen.
  • The Mahindra NuvoSport shares the same platform as the new generation Scorpio. In terms of its looks, the NuvoSport comes with a newly styled front face that has got a complete redesigning to make it look more aggressive and SUV-like . Visit Indian Blue book for car valuation
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.