Yüzbaşı
12 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bildiginiz üzere hizmet sektöründe eleman sağlamak amacıyla kurulmuş birçok organizasyon şirketi mevcut. bu şirketler insanları belirli yerlere göndererek çeşitli işlerde çalışmalarını sağlıyorlar. benim çevremde de bu işlere giden insanlar var ve onlar sayesinde bu şirketleri tanıma fırsatım oldu. ancak dikkatimi çeken şey çalışan insanların hiçbirine sigorta yapılmıyor bu yasal mı? bu şirket altında çalışan insanlar sigortasız çalışabilir mi ?
Yeni bir eve taşındım evde doğalgaz ısıtma sistemi var(sobalı değil petekli). Kombi evde benim yattığım odada bulunuyor herhangi bir sıkıntı olur mu zehirlenme vs? bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
???
beyler bu siteden rp alan oldu mu ödeme bildirimi yaptım 2 saate yakındır bekliyorum hala kabul edilmedi
arkadaşlar çok çok çok büyük iddaaya girdim bayramın 1. gününe kadar 10 kg vermem lazım yardım edin her türlü tavsiyeye ihtiyacım var
amerikada oynuyorum ranked silver IV bir arkadaş olsa sıkılmadan daha iyi oynarız diye düşündüm Na'da oynayan var mı ?
Yaklaşık 500 tane item var 200 den fazlası rare item birçok heronun seti var amacım fiyat öğrenmek sizce ne kadar eder ?
Kötü oynadığım söylenemez ranked seviyem de yüksek oyunlarda bazen oyunu taşıyorum sizce gideri olur mu ?
oyun oynarken dinlemelik playlist lazım pamuk eller ceplere beyler
server kaç saattir kapalı oyuna giremiyorum ne zaman açılır ?
Hakkında
Forum İmzası:
League of Legends -Türkiye: Pji Pji Eu East: edwards94 - NA: Pji Pji
Forum İkinci El İmzası:
KİMSE ANNESİNİN KARNINDAN REFERANSLA DOĞMADI SİZDE HAKLISINIZ AMA BİRAZ GÜVEN YENİ DÜRÜST KİŞİLERİ TANIMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR .
Hakkımda:
My Ps3 Games:
-Killzone2
-Call of Duty Modern Warfare 2
-Uncharted2
-Motorstrom Pasific Rift
-Need for Speed Carbon
-Midnight Clup LA
-PES10
-NBA 2K10
-Soul Calibur IV
-Super Street Fighter IV
-Smackdown vs RAW 2010
-GOD OF WAR III
-Red Dead Redemption
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 822
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 42.775 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.