Şimdi Ara

Metin2 Benzeri Oyun Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
74.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaslar herkesin bildigi gibi metin2 de herşey çığrından cıktı. Tabi kendinize itraf etmesnze ıcınzde bı kosede boyle bı oyun daha olsada metın2nın ılk gunlerı gıbı oynayabıslek dıye bı dusunce var. Ama bılıyorm yalnız deglm sızde benm gıbı dusunuyorsnz kinight wow silkroad gibi oyunlar gecmısınde metın2 oynayan oyuncları sarmıyor. Boyle skilleri metin2 gibi olan (bk okunabılcek, kend istegmze gore skl secebılecgmz) oyle cocuk oyunu gıbı tek bır canavara 30 40 kısı deglde metın2 gıbı tek basna 2 3 grup toplayp kesebldgn pazarın ortasnda vs atabldgn bı oyun bilen var mı ya ben cok aradm ama hc bole bı oyuna rastlamadm. Bi ümit size soraym dedm belkı gozumden kacmstr. Ayrıca ımkanım olsa bole bı oyun yapardm valla paraya para demezdm

• Yok yaa pıyasada metının ustune oyun yok
  • Cocuk oyunu gıbı tek bı canavara 40 kısı derken wowdan bahsetmıyorsun degıl mı? Skıll secme olayı metın2 ye ne zaman geldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben knıghtı tek geçerim gerçekden hiç bi oyun üstüne su dökemez ama oda battı artık zamanında çok iyiydi metin2 çok karışı kgeldi bana konusu çok saçma çocuk oyunu
  • Benim metin2 den kopamama sebebim grafik harita oyunda çok dost edindim karabük bilecik üniversiteli arkadaşların evine kadar gittim çocuk oyunu diyorsunuz da çocukların hiç biri 80 levele kadar gelemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Memymulio

Benim metin2 den kopamama sebebim grafik harita oyunda çok dost edindim karabük bilecik üniversiteli arkadaşların evine kadar gittim çocuk oyunu diyorsunuz da çocukların hiç biri 80 levele kadar gelemiyor

Bebe oyunu denmesinin sebebi coluk cocugun kufredip durmasi, birbirlerine kazik atmasi ve durmadan yang cekmesi yuzunden.

• Bende eski metincilerdenim ama serverlar cıvıttıktan oyunda yang satışı tavan yaptığından ve velet istilasından oyunu bırakalı 1 yılı geçiyor.Daha 2 hafta önce Karahan Online'a başladım.MAYN Games'in Karahan online'ı.Bazıları 12sky2 ile karıştırıyor da.Oyunda dediğin özelliklerin çoğu mevcut.

Slot Toplayıp Kesme : Var
    Pazar Sistemi : Var
    BK Sistemi : Var
    3 Çeşit Job sistemi [Ağır kılıç,hafif kılıç,Güç topu (Ejder İçin)]
    3 adet ana imparatorluk ve 1 adet 113 seviyeyi geçtiğinizde girebildiğiniz ayrı imparatorluk [Ejder Kavmi - yılan kavmi - pars kavmi - Kadim Gök Kavmi]
    VS Sistemi : Var
    Lonca Sistemi [Aile] : Var
    Her gün 2 saatte bir karakol savaşları ayriyetten Kilit nokta adı verilen diğer oyuncularla kapışıp ortada 5 dakika duran kazanır gibisine bir oyun ve diğer kavimlerin kutsal taşını ele geçirme gibi birçok etkinlik : Var
    Köy basma adam kesme : Var
    Binek - Pet : OYUNUN ASIL PARA DÖNDÜREN KAYNAKLARI BUNLAR YANİ VAR
    Pet Evrimi : Var
    Zindanlar : Var
    Silah yükseltme : Var
    Gerçek parayla alınan Gümüş Banknot isimli bir itemi oyun içinde 9 10T gibi bir meblaya satın alıp oyun yönetimine geri satıp Han Parayı geri kazanma gibi birşey de var

Hocam bunun sonu gelmez.Sen bu özellikleri okuyupta oyunu metinle kıyaslıyorsan belki dersin metin2 yılların oyunu bunla nasıl yarışır peh falan diye ama oyuna girer girmez farkı anlayacaksınız.Birde metin2'de ep ile alınan itemler satılmıyor ama karahanda çok ucuz bir meblaya satılıyor.

HOCAM BAYA UZATTIM SEVDİYSEN PM AT BEN SANA OYUNUN DETAYLARINI VEREYİM.EĞER OKUYUP BEĞENEN ARKADAŞLARDA OLURSA PM ATSIN BAŞLAYAN HERKESE YARDIMCI OLABİLİRİM. 15 LİRALIK PELERİNLERİNİZ BENDEN

• AİON !!! GRAFİK KONU PVP PVE AÇISINDAN EN İYİ OYUN DİYEBİLİRİM
  • Beyler çok haklısınız. 5 yıl önce de oynuyordum, hala yeniden başlamayı düşünüyorum şu oyuna... Ama bilemiyorum ki. Leveller almış başını gidiyordur. Bir de biz eski toprak olduğumuz için yeni düzene ayak uydurabilir miyim bilmiyorum.
  • helllfire H kullanıcısına yanıt
    kardeşim güzel bir oyuna benzıyor gercekten ama yuklenmesı çok uzun suruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Must Sabbah

Beyler çok haklısınız. 5 yıl önce de oynuyordum, hala yeniden başlamayı düşünüyorum şu oyuna... Ama bilemiyorum ki. Leveller almış başını gidiyordur. Bir de biz eski toprak olduğumuz için yeni düzene ayak uydurabilir miyim bilmiyorum.

Eski zevkini vermiyor artık aion'a başlayacağım bende metin2 zevkini vereceğe benziyor tam benlik arkadaşımda başlar oyunu beğenirsek okuldan grubu kurarım
    Ayrıca ne güzel veletlerde yoktur tek sorun benim 5 senelik 1 gb ram 512 mb ekran kartı olan lol'u bile en düşük ayarda oynadığımı düşünürsek 28 gb'lik ve o grafikle benim pc patlamaz inşallah

• Artık Metin2 oynanmaz :D Başlıcak olanlar bence başka bi oyun arasın
  • Secumantry kullanıcısına yanıt
    ben indirdim 3 gün oynayıp silersiniz yeni oyunların hiçbiri kalıcı değil
  • metin2 oynayan adamı hiç bir online oyun sarmaz örneğide benim kim ne derse desin 2 hafta sonra bırakır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKivircik

Bende eski metincilerdenim ama serverlar cıvıttıktan oyunda yang satışı tavan yaptığından ve velet istilasından oyunu bırakalı 1 yılı geçiyor.Daha 2 hafta önce Karahan Online'a başladım.MAYN Games'in Karahan online'ı.Bazıları 12sky2 ile karıştırıyor da.Oyunda dediğin özelliklerin çoğu mevcut.

Slot Toplayıp Kesme : Var
    Pazar Sistemi : Var
    BK Sistemi : Var
    3 Çeşit Job sistemi [Ağır kılıç,hafif kılıç,Güç topu (Ejder İçin)]
    3 adet ana imparatorluk ve 1 adet 113 seviyeyi geçtiğinizde girebildiğiniz ayrı imparatorluk [Ejder Kavmi - yılan kavmi - pars kavmi - Kadim Gök Kavmi]
    VS Sistemi : Var
    Lonca Sistemi [Aile] : Var
    Her gün 2 saatte bir karakol savaşları ayriyetten Kilit nokta adı verilen diğer oyuncularla kapışıp ortada 5 dakika duran kazanır gibisine bir oyun ve diğer kavimlerin kutsal taşını ele geçirme gibi birçok etkinlik : Var
    Köy basma adam kesme : Var
    Binek - Pet : OYUNUN ASIL PARA DÖNDÜREN KAYNAKLARI BUNLAR YANİ VAR
    Pet Evrimi : Var
    Zindanlar : Var
    Silah yükseltme : Var
    Gerçek parayla alınan Gümüş Banknot isimli bir itemi oyun içinde 9 10T gibi bir meblaya satın alıp oyun yönetimine geri satıp Han Parayı geri kazanma gibi birşey de var

Hocam bunun sonu gelmez.Sen bu özellikleri okuyupta oyunu metinle kıyaslıyorsan belki dersin metin2 yılların oyunu bunla nasıl yarışır peh falan diye ama oyuna girer girmez farkı anlayacaksınız.Birde metin2'de ep ile alınan itemler satılmıyor ama karahanda çok ucuz bir meblaya satılıyor.

HOCAM BAYA UZATTIM SEVDİYSEN PM AT BEN SANA OYUNUN DETAYLARINI VEREYİM.EĞER OKUYUP BEĞENEN ARKADAŞLARDA OLURSA PM ATSIN BAŞLAYAN HERKESE YARDIMCI OLABİLİRİM. 15 LİRALIK PELERİNLERİNİZ BENDEN

Bende eskiden karahan oynardım güzel oyun ama şu skillerde cd olmama olayı çok bozuyo işi mesela atacağım skilli 1e koyuyorum mavi kırmızı hapıda 2-3 onlara basılı tutuyorum slot geldikçe öldürüyorum yani pvm olayının en ufak zevki yok ama tabi pvpsi zevkli özellikle karakol savaşları.

• M2M kesinlikle bunu aratmalısın google'den
    Oyun zaten metin2 nin 100%100 aynısı Alman oyunu ama türkçe metin2nin çakması skillden tut silahlara kadar aynı dene derim ama oda pek saracak gibi durmuyor onun yerine adaletlice yükselmek istiyorsan metin2sinapore dene derim düşün pazarda ep ile alınabilinen tüm eşyalar satılıyor çoluk çoçuk yok hile yok 7/24 gmler aktif :)
  • Var Hemde Metin 2nin Aynısı Ayrıca Web Üzerinden Oynanıyor Yeni Açıldı Adı Original Blood Harika Deneyin Mutlaka.
  • Aion süper oyun gerçekden sistem gereksinimleride benim pc için uygun en az 2 gb ram diyor bende 2.5 gb ram var e iyi ama oyunun 28 gb oldduğunu öğrendim ya vazgeçtim oyun yüklenen kadar dünya turuna çıkarım :D
  • cengizhan2
  • Ben skyrim'i öneririm. Gerçekten Hakkını veriyor. Üstelik open-world.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.