Şimdi Ara

metin 2 sizi pişmanlıktır (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşım Sana Katılıyorum Bende 5 Sene Oynadım Hiç Bişe Anlamadım Keşke Oynamasaydım. Zaman İsrafı Gözü Yoruyor Beyni Uyuşturuyor, İnsanları Asosyal Olmaya Doğru Götürüyor. Bir Yerden Sonrada Para Yatırmaya Başlıyorsun
  • Oyuna böyle para yatıranlar yüzünden (simya görevine 200000 ep) oyunu bırakanlar da var. Adamı kesiyorsun sanki gerçek hayatta kesiliyor adam, deliriyor, küfürler, saçma hareketler.Ondan sonra oyunu bıraktım, item satışı,çar devri vb. Az buz yatırılabilir para çünkü parasız ilerlemek çok zor,çok zaman harcamak lazım. Ama harcanılan para ve emek asla geri alınmaz.Biraz bunu düşünse insanlar bu oyun bu kadar batmazdı.Geçen konularda da yazmıştım, 4-5 sene önce Kocaeli'de ayda 1000-2000 lira arası para harcıyan internet kafe sahibi, oyunda 5-6 tane full item dizili karakteri olan hastane sahibi bir doktor yüzünden oyunu bırakmıştı.Bu doktor şahıs, karakterleri oyun içindeki yalakalarına bedelsiz veriyormuş, gözlerine kestirdiklerini oyunda yaşatmıyorlarmış :) Çete mübarekler.
  • bırakın kardeşim şu oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.