Şimdi Ara

metin 2 sizi pişmanlıktır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Z.İbrahimovic10

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: Z.İbrahimovic10

Bu konuyu görmem benim için ne kadar faydalı oldu size anlatamam.Abi sanaa çok teşekkür ediyorum neden diye soracaksan ben bugün bu mt2 denen oyna başladım ve 7 saat oynadım daha yeni kalktım başından kalktıktan sonra ise yarın bu çarı 25 level yapmalıyım dedim ama bu kadar kötü bir oyun olduğunu tamamen zaman israfı olduğunu bu yazıları okuyunca anladım liseye geçeceğim lisedede arkadaşlarımla oynarım diyordum ki bu konuyu görene kadar Basketbol kursuna başlayacaktım zaten yarın artık hiç online oyun oynamayacağım size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum galiba en erken ben döndüm bu meretten.Allahıma şükürler olsun bağımlılık yapmadan bıraktım haberim yokken bağımlı oluyordum size tekrardan çok teşekkür ediyorum.Acaba bende arkadaşlarım gibi ps3 mü alsam en azından online oyun oynamam 2. el alırım GTA V,Uncharted 3 falan oynarım

kardeşim helal olsun. düşüncelerin çok olgun ve mantıklı. vazgeçerek hayatını kurtardın diyebilirim. bu oyun öyle bi meretki beynini yiyip bitirir. ileri ki yaşlarda işhayatında ve gelecekte çok büyük sıkıntılar yaşardın. çünkü insanın mantıklı düşünme yapısını bozan oyun tarzı diyebilirim. sadece beyin olsa iyi. zamanını yer bitirir. gözleri bozar. algılama da sorunlar yaşarsın. sürekli başında oturmaktan kamburluk oluşturur ya da vücut yapını bozar. en kötüsü de bağımlısı olursun. ileri ki zamanlarda kurtulmak istesende artık başladım bi kere bunca emeğim ziyan mı olsun düşüncesi üstün gelir ve kendini oynatmaya zorla devam ettirir. bu oyunlara belli bi süre de ayıramazsın. yani günde 1-2 saat oynayayım yapısında oyun değildir. iyi olmak istiyosan sürekli başında zaman geçirttiren oyunlardır ve sana ve karakterine hiçbi faydası olmaz. şu yaşıma kadar öğrendiğim en önemli şey. arkadaşlık, insan bağları, sosyal bi birey olma ve kendine fiziksel ya da zihinsel gelişim sağlayacak şeylerde eğlenmeye vakit ayırma. burada hiç kimseye eğlenmeyin. hayat çok kötü ve sıkıcıdır demiyorum. hayat çok eğlencelidir amma velakin eğlenceyi sosyal ve gündelik hayatta arayın. kendinizi eve kapatıp bi kaç kişinin yapmış olduğu saçma sapan oyunlarda aramayın. tabiki oyun oynayın. oyun oynamayın da demiyorum. ama böyle bağımlılık yapacak, seni başında uzun süre hapsedecek oyunlara asla bulaşmayın. offline tarzda aç oyna, istediğin zaman kapat tarzı oyunları oynayın tabiki. bu sizin hakkınız. ama sakın ha sakın metin2 gibi ileri de sizi çok pişman edecek, gençliğinizi yiyip bitirecek oyunlara bulaşmayın. sizin hayatınıza hiçbi artısı yok. kardeşim offline oyun gene oyna. basketboluna yönel. asla ama asla sizi asosyal ve zombi yapacak bu tarz oyunlara yönelmeyin.

Bugün kendime engel olamadım ve oynadım çok eğlenceli bir oyuna benziyor aslında ama bağımlı olmaktan korkuyorum çünkü önümde lise eğitimim var ve bugün şu oyun yüzünden bilgisayar başından kalkamadım

o zaman geçmiş olsun kardeşim. iraden zayıf maalesef.

• Konu öncelikle hayırlı olsun umarım mesaj istenilen yere gider bende kendimden örnekler vermek istiyorum.
    Oyunu 2010 yaz döneminde gördüm mahallede top oynarken arkadaslarım sürekli bashediyorlardı kızıyordum onlara saklambaç oynuyorduk 3-4 kişi beraber saklanıp oyun muhabbeti ediyorlardı o derece yani sonra gece annem malatyaya gitti babamda uyuyor benimde canım sıkılıyordu yaşım daha 15 felan 8. sınıf yeni bitmişti işte arkadaşlara gösterdim bende başladım bakın felan annem de yok ya hazır her gün bize geliyorlardı saatlerce oynuyorduk derken kendimi bende oyunun bataklığında buldum.
    Evet o ölen çocuk olayı felan benimkilerde kızmıştı oynamayacaksın felan benimde bilgisayarım oturma odasında idi biri gelince aşağı indiriyordum hemen derken okul başladı.
    9.sınıfa geçtim sbs vardı o zaman ortalama puanım 461 di düşünün ne kadar iyi bir puan dı o zaman yedekler ile fen lisesi geliyordu ama ben salaklık yapıp 300 puanla alan bir meslek lisesine gittim neden yakındı eve gelip metin2 oynayacaktım hayatımın en büyük hatası diyeblirim şimdi bu yüzden sürünüyorum en basiti.
    Mesala sabah 6 da uyanırdım server nispeten boş olurdu gider metin2 keserdim saat 8e9a kadar sonra uyurdum geri ne salaklık işte.
    Bayramlarda ailem ziyaretlere giderdi ben event var diye evde oturur oyun oynardım.
    Kaç kere babam modemi saklamıştı ben yeni modem almıştım ne günlerdi hep pişmanlık.

Şimdi diyeceksiniz ki siz bağımlı olduysanız bize ne öyle değil işte şimdi anlatacağım sizlere;

1) Neden günde 1 bk okunuyor oyunda yarında gel oku oyuna gir diye
    2) Neden günden 1 kez biyolog görevi verilebiliyor yarın tekrar oyuna gir diye
    3) Neden 4 saatte bir azrail ejderha buz cadısı vs geliyor 4 saat kadar ya oyunda bekle yada 4 saat sonra tekrar gir diye
    4) Neden verilen sandıklar 10 level aralıkla açılabiliyor sen onu açmak için 10 seviye daha kas diye yani oyunda daha çok ol

Gibi gibi bir sürü nedenle aslında farkında olmadan seni oyuna çekiyorlar ruhun duymıuyor aslında şimdi ben 18 yaşındayım yaklaşık 5 senemi verdim oyuna çoğu karekterim çalında yada ban aldı ha başarılı karekterlerimde vardı.

Mesala tuva da 99 level sura yapmıştım ya 99 oldum üstümü felanda ayarladım milleti kes kes nereye kadar yani amacı yok oyunun.

Bakın gençler özellikle okul okuyanlar bunları buraya yazıyorsak sizi önemsediğimizden yazıyoruz bir kez daha düşünün derim

Tekrar konuyu açan arkadaşa teşekkürler başarılı bir konu olmuş kannaatindeyim .

METİN 2 PİŞMANLIKTIR +1

• ben 14-15 yaşındayken oynamıştım yalan yok
  • bende bıraktım ama çokta nadirdir arada emek swlere girerim.Hiçkimse kusura bakmasın.Herkesin oynamak için sebepleri vardır.Ne iççkim ne kumarım ne iddaam vardır.Okulumda başarılıyım vede oyuna parada harcamadım hiçbir zaman.hala bırakmak için sebep var mı
  • oyun birtürlü aklımdan cıkmıyordu. önceden b*k gibi pc'm vardı sadece metin2'yi açıyor diye oynuyordum. şimdi imzadaki sistemi topladım yine aynı o yediğim son banı unutamıyorum. 2 ayda hayvan gibi çar dizmiştim. küfürden banlandım. günün 14 saatini falan rahat metin2 oynayarak geçiriyordum yazın. evet çok kötü bir şey ama oyundaki sohbet, karakter gelişimi, hilesiz kasılma insana zevk veriyordu bence. ama artık oynamayacağım çünkü bu işin sonu yok
  • Sadece Metin2 değil çoğu online oyun böyle takılmayın fazla gençliğimiz eridi bu oyunlarda ben kurtuldum şükür
  • Bunun 2014 yılında farkebılmıs olman gercekten ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Ben de ilk çıktığı zamanlar başladım ve yıllarca oynadım.

1) Serverler zaten full dolu oluyordu.
    2) Hileler o zamanlarda vardı.
    3) Küfür edenler yine vardı. (şimdi durum nedir bilmiyorum)

Edilee ne alaka?

+1 Metin2 Pişmanlıktır. Çok fazla oynamayın..

Sen ilk çıktığından sonra başlamışsın. Ilk çıktığında hile felan yoktu hiç. Hiç küfür eden olmuyodu 1 kaç kişi edince hemen ban attırıyorduk. Şimdi atmıyorlar bile. Serverlar dolu oluyodu demişsin biz oynarken alestada adam çok azdı. Balık tutan adam çok azdı şimdi git 10-20 kişi balık tutuyo yan yana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanalp44

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

1) Serverler zaten full dolu oluyordu.
    2) Hileler o zamanlarda vardı.
    3) Küfür edenler yine vardı. (şimdi durum nedir bilmiyorum)

Edilee ne alaka?

+1 Metin2 Pişmanlıktır. Çok fazla oynamayın..

Sen ilk çıktığından sonra başlamışsın. Ilk çıktığında hile felan yoktu hiç. Hiç küfür eden olmuyodu 1 kaç kişi edince hemen ban attırıyorduk. Şimdi atmıyorlar bile. Serverlar dolu oluyodu demişsin biz oynarken alestada adam çok azdı. Balık tutan adam çok azdı şimdi git 10-20 kişi balık tutuyo yan yana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karankula98

Konu öncelikle hayırlı olsun umarım mesaj istenilen yere gider bende kendimden örnekler vermek istiyorum.
    Oyunu 2010 yaz döneminde gördüm mahallede top oynarken arkadaslarım sürekli bashediyorlardı kızıyordum onlara saklambaç oynuyorduk 3-4 kişi beraber saklanıp oyun muhabbeti ediyorlardı o derece yani sonra gece annem malatyaya gitti babamda uyuyor benimde canım sıkılıyordu yaşım daha 15 felan 8. sınıf yeni bitmişti işte arkadaşlara gösterdim bende başladım bakın felan annem de yok ya hazır her gün bize geliyorlardı saatlerce oynuyorduk derken kendimi bende oyunun bataklığında buldum.
    Evet o ölen çocuk olayı felan benimkilerde kızmıştı oynamayacaksın felan benimde bilgisayarım oturma odasında idi biri gelince aşağı indiriyordum hemen derken okul başladı.
    9.sınıfa geçtim sbs vardı o zaman ortalama puanım 461 di düşünün ne kadar iyi bir puan dı o zaman yedekler ile fen lisesi geliyordu ama ben salaklık yapıp 300 puanla alan bir meslek lisesine gittim neden yakındı eve gelip metin2 oynayacaktım hayatımın en büyük hatası diyeblirim şimdi bu yüzden sürünüyorum en basiti.
    Mesala sabah 6 da uyanırdım server nispeten boş olurdu gider metin2 keserdim saat 8e9a kadar sonra uyurdum geri ne salaklık işte.
    Bayramlarda ailem ziyaretlere giderdi ben event var diye evde oturur oyun oynardım.
    Kaç kere babam modemi saklamıştı ben yeni modem almıştım ne günlerdi hep pişmanlık.

Şimdi diyeceksiniz ki siz bağımlı olduysanız bize ne öyle değil işte şimdi anlatacağım sizlere;

1) Neden günde 1 bk okunuyor oyunda yarında gel oku oyuna gir diye
    2) Neden günden 1 kez biyolog görevi verilebiliyor yarın tekrar oyuna gir diye
    3) Neden 4 saatte bir azrail ejderha buz cadısı vs geliyor 4 saat kadar ya oyunda bekle yada 4 saat sonra tekrar gir diye
    4) Neden verilen sandıklar 10 level aralıkla açılabiliyor sen onu açmak için 10 seviye daha kas diye yani oyunda daha çok ol

Gibi gibi bir sürü nedenle aslında farkında olmadan seni oyuna çekiyorlar ruhun duymıuyor aslında şimdi ben 18 yaşındayım yaklaşık 5 senemi verdim oyuna çoğu karekterim çalında yada ban aldı ha başarılı karekterlerimde vardı.

Mesala tuva da 99 level sura yapmıştım ya 99 oldum üstümü felanda ayarladım milleti kes kes nereye kadar yani amacı yok oyunun.

Bakın gençler özellikle okul okuyanlar bunları buraya yazıyorsak sizi önemsediğimizden yazıyoruz bir kez daha düşünün derim

Tekrar konuyu açan arkadaşa teşekkürler başarılı bir konu olmuş kannaatindeyim .

METİN 2 PİŞMANLIKTIR +1

helal olsun kardeşim. cidden olayların farkına varmışsın ve çok güzel bilgiler vermişsin. inş. diğer kardeşlerimizde bu illetten kurtulur. beni suçlasalar da kötüleseler de bi kişinin bile hayatı değişse beni mutlu eder. bi kişi bile bu illetten erkenden kurtulursa kendim kurtulmuş gibi sevinirim. hala geç değil. zararın neresinden dönülse kardır.

• arkadaşlar bana ergenekonda açılan çar lazımda lütfen sizde varsa isteyebilirmyim çarım var ama başka çarım yok pazar kuramıyorum şamanım yok zorlanıyorum yardım edermsiniz lütfen
  • Ne oyundu be.

• Bende ilk açıldığı zamanlar girdim.
    1- Ticaret hilesinde üstüme tanımam. 1 yanga aldığım item sayısı çok fazla.
    2- Abimle nöbetleşerek oynardık. O uyanır ben uyurdum hesap boş kalmazdı.
    3- Çok eğlenceli ve bağımlılık yapan oyundu.
    4- Şimdi aynı zevki almak için çok uğraşsam da yok öyle bir şey.
    Bırakmayın oyunu
  • Metin2 iyidir iyi

• Arkdasin israri ile 5dk gir bakkk cok guzel demesi ile tam 4 senemi verdim bu oyuna

• Bu oyunu oynamayın, emeğinize yazık.
  • Oyun, o an bana eğlenceli gelmiş ise asla pişman olmam.

Belki de hepinizden çok vakit geçirmişimdir Metin2'de şuan devam etmiyorum ama asla pişman olmadım pişman olmak da zaten mantıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orianna

Bu oyunu oynamayın, emeğinize yazık.

Ne yapalım lol mü oynayalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

quote:

Orijinalden alıntı: Orianna

Bu oyunu oynamayın, emeğinize yazık.

Ne yapalım lol mü oynayalım ?

Lol oyna mı dedim? Blok.

• Bokunu cikarmadan oynayin abi. Ben sporumu da yapiyorum, yabanci dil kursuna da gidiyorum, oyunu da oynuyorum.

TR serveri velet kayniyor, orada emek veren degil parayi basan kazaniyor artik. Birakali 4 yil oldu, iyi ki birakmisim. PVP serverlarda oynuyorum, cok daha guzel. Seviye TR'deki kadar dusuk degil en azindan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.