Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
9
Favori
29.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arada konuya bakıyorum ama resimleri anlamıyorum, bunlar ne yapıyor? Mafia'ya mı üye oldular, film mi çekiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Arkadaşlar arada konuya bakıyorum ama resimleri anlamıyorum, bunlar ne yapıyor? Mafia'ya mı üye oldular, film mi çekiyorlar?

Bir giyim markasının yüzü olmuşlar sanırsam.
  • Brioni adındaki bir takım elbise markasının tanıtımında yer alıyorlar.
  • Böyle bir söylenti var ama henüz belli değil. Birkaç gün içinde buna kendileri bir cevap verirse her şey ortaya çıkar.
  • Bu paylaşımda yer alan yazılar ipucu olabilir. Yarın duyuru yapılma ihtimali var. Sol üstteki mavi yazı ''gözden geçirmek'' anlamına geliyor. Belki son birkaç işi halletmeye çalışıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 6 Temmuz 2016; 23:52:36 >
  • Aslında ben de anlamadığım için çeviriden baktım Death Magnetic'in isminin duyurusu Temmuz ayında yapılmış.
  • Yeni albüm ekimde çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

Yeni albüm ekimde çıkıyor

O sadece bir söylenti, kesin bilgi değil.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Tarzı bilmem ama Metallica şarkılarında gene efsane gitar sololarını bulundurmazsa hoş olmaz. Bu arada paylaştığın şarkı yeni albümden mi?
  • omer su O kullanıcısına yanıt
    O konuda Kirk Hammett'ın iyi iş çıkarması gerekiyor. Bu görüntüler Death Magnetic çıkmadan önce tanıtım için yayınlanmış. Bu albüm için her şeyi olabildiğince gizli yapıyorlar.
  • Tamam teşekkürler. Konuyu takip ediyorum
  • Önemli değil.
  • Bunu imzamızdaki konuda paylaşmanız daha iyi olurdu ama bu konuyu da ilgilendiriyor. Kirk Hammett da dün tekrar işine döndüğünü yazmış. Hepsi belirli bir süre tatile çıkmış olabilirler.
  • Yeni albümde şurada söylediği gibi en azından bir şarkının tamamında söylese çok etkileyici olabilir.

• Fazla birşey ummayın ama beklemeye devamm
  • Bazı tamamlanan kısımlar görünüyor. Ağustos ayındaki konsere kadar hiçbir şey açığa çıkmazsa orada bir şarkı çalınacağını düşünüyorum.,,

Ayrıca birisi şöyle yazmış :

quote:

Kirk Hammett in the new Metal Hammer Germany (out today):

- Greg helps us to look forward instead of looking back too much.
    - the new album definitely does not sound like DM or SA.

Yeni albümün kesinlikle son iki albüme benzemediğini söylemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 21 Temmuz 2016; 1:57:22 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.