Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi Lords of Summer nedir ya napacak bunlar yaz hiti mi yapacak
  • Sabırsızlıkla bekliyorum yeni albümü. Beni daha çok albümü tanıtım için olacak bir konser turunda yeniden Türkiye'ye gelme ihtimali daha çok heyecanlandırıyor.
  • Metallica - Hardwired...To Self-Destruct
  • 20 Temmuz'daki konser için internet üzerinden canlı olarak takip etme imkanı olacakmış.

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 16 Ağustos 2016; 4:18:50 >

• Minneapolis konseri için yapılan son hazırlık, önümüzdeki Perşembe günü Metallica'nın HQ (Headquarters) adını verdiği merkezinden canlı olarak yayınlanacakmış.

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

https://twitter.com/93XRadio/status/765284535915388928

• 20 Temmuz'daki Minneapolis konseri için bir anket oluşturmuşlar. Ankette yer alan 5 şarkı arasından en yüksek oyu alan konserde çalınacakmış:

https://metallica.com/blog/news/428735/help-us-choose-a-song-to-play-in-minneapolis

• .

(
    )

• Gözün aydyn reyiz @Hümiyettin
  • Geliyo beyler sesleri fulleyin
  • Sonunda bir şeyler duyduk
  • heyecanlandırmadı beni açıkçası :((
  • Hardwired youtube'da metallica tv'de yayinlandi. Acikcasi ilk izlenimim riffler kill 'em all donemini animsatiyor. James'in sesi ve lars'in davulu eskisi gibi olmasa da idare eder

Bakalim diğer sarkilar nasil. Lord of summer i konserlerde calmislardi ve ben pek begenmemistim. Görecegiz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple musictede var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa bir Metallica albümünün duyurusuna şahit oluyorum. Uzun zamandır bugünü bekliyorduk. Açıkçası şarkı fena değil. Umarım aralarındaki en kötü şarkı budur. Kapak resmi de harika olmasa da iyi sayılabilir.

@Herlebauld Hepimizin gözü aydın, sağ ol
  • Hadi hayırlısı, fena değil.
  • Albüm kapağını tek ben beğendim herhalde James sesi oldukça iyi ama birde şu şarkıları rap söyler gibi hızlı söylemese , Lars hala tenekeye vuruyor bir düzelemedi konserde bu dinlediğimizin 10/1 bile çalamayacak twinleri ben unuttum bile . Solo kısmı klasik kirk solosu şarkıyı sadece solo dan başlat direk anlarsın metallica şarkısını olduğunu Diğer şarkılardan ümitliyim ama bu şarkı %50 gibi olmuş bence . Umarım diğer şarkılar cayır cayır gelir james sesi bu haldeyken
  • Şarkının sözlerini merak edenler okuyabilir.

quote:

[Verse 1]

In the name of desperation
    In the name of wretched pain
    In the name of all creation
    Gone insane

[Chorus]

We're so fucked
    Shit outta luck
    Hardwired to self-destruct
    [Verse 2]
    On the way to paranoia
    On the crooked borderline
    On the way to great destroyer
    Doom design

[Chorus]

We're so fucked
    Shit outta luck

[Verse 3]

Once upon a planet burning
    Once upon a flame
    Once upon a fear returning
    All in vain
    Do you feel that hope is fading?
    Do you comprehend?
    Do you feel it terminating?
    In the end

[Chorus]

We're so fucked
    Shit outta luck
    Self-destruct
    Self-destruct
    Self-destruct

http://genius.com/Metallica-hardwired-lyrics

Ayrıca 12 şarkı olmasına rağmen iki disk yer alıyor. Resmi olmayan bir kaynağa göre şarkı süreleri şöyleymiş :

quote:

DISC ONE

"Hardwired" 6:45
    "Atlas, Rise!" 12:36
    "Now That We're Dead" 4:37
    "Moth Into Flame" 5:51
    "Am I Savage?" 8:27
    "Halo On Fire" 3:37

DISC TWO

"Confusion" 15:09
    "Dream No More" 7:23
    "ManUNkind" 3:02
    "Here Comes Revenge" 5:50
    "Murder One" 7:27
    "Spit Out The Bone" 7:38

• 15 dk ne yapmışlar öyle. 18 kasım da bu albümü İstanbul da nerde bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

15 dk ne yapmışlar öyle. 18 kasım da bu albümü İstanbul da nerde bulabilirim?

Iron maiden'a özenmişler sanırım. Umarım empire of the clouds kadar güzel olur.

Şarkıya gelirsek gayet beğendim. "Metallica davayı sattı"cılara hoş bi cevap olucak gibi albüm death magneticle beraber.

Birde bir önceki albüm and justice for all albümüne benzerken bu şarkıda daha çok Ride the Lightning-kill em all havası sezdim. Diğer şarkılarda bu iki albümdeki gibi olucak sanırım

18 kasımda bulanileceğinizi sanmıyorum hocam. Muhtemelen bir iki hafta sonra DnR dan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 19 Ağustos 2016; 10:51:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

15 dk ne yapmışlar öyle. 18 kasım da bu albümü İstanbul da nerde bulabilirim?

Resmi bir bilgi değil fakat az şarkı olmasına rağmen iki diskten oluşması uzun şarkıların olmasını daha muhtemel kılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.