Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hardwired'ı kaç arkadaşa dinlettiysem hepsi olumsuz yorumlarda bulundu ama sevdim ben, güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 19 Ağustos 2016; 12:39:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm şarkı olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Bu 3. cd ne oluyor arkadaşlar?

Deluxe Edition alanlar için verilecek. ''Riff Origins'' yazdığına göre Demo Magnetic gibi yapım sürecinin ilk aşamalarına dair kayıtlardan oluşabilir.
  • satın alacak arkadaşlar, albüm Türkiye iTunes'ta ön sipariş şu an 9,99₺
    amerikada ise 11.99$

https://itunes.apple.com/album/hardwired...to-self-destruct/id1145497823
  • Dinledim de sıktı artik.tat vermiyor.birbirini tekrarliyor sanki

• Albüm kapağı cidden en kötüsü. Hiç bir etkileyicilk derinlik yok. Diğerleri işe kıyaslıyorum.
    Hardwired şarkısı da olmamış yani eyvallah Metallica canımız fakat yüzeysel bir şeyler var tat yok. Neyse albüm çıksın seneye turnede de buraya gelsinler thrash bayramı yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Golyadkin.

Albüm kapağı cidden en kötüsü. Hiç bir etkileyicilk derinlik yok. Diğerleri işe kıyaslıyorum.
    Hardwired şarkısı da olmamış yani eyvallah Metallica canımız fakat yüzeysel bir şeyler var tat yok. Neyse albüm çıksın seneye turnede de buraya gelsinler thrash bayramı yapalım.

metallicaya yakıştıramadım o kapağı psychedelic bir grup değilki metallica öyle kapaklar konulurmu hiç

yok newsted gittikten sonra iyice bozdular artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 19 Ağustos 2016; 17:48:43 >
  • sacmasapan lars davulları yoktur umarım takataktaktkatakta teneke sesi. mesai bitsin dinleyip muradimiza ercez bakalim
  • Klibi ilk saniyesini görünce aklım one klibine gitti.

Bu arada konuyla biraz uzak sorum olcak benim Spotify premium yarın bitiyor anca 3-4 güne tekrar premium yapabilirim bu sırada çalma listem ve indirmelerim silinir mi?

• Rush to be R kullanıcısına yanıt
    Dostum listelerin gitmez kullanici adı ve parolani unutmadigin surece

• Böyle bişi yapcaklarsa Slayer falan dinleyek. Albüm kapağı da çöp.
  • gene berbat. takataktakataktaktaktaktak lars davullarından hiçbişey duyulmuyo şarkıda. gene karışmış mix işine lars. böyle olmaz anca death magnetic st anger çıkarırsınız. bi iron maiden'a bak bi bunlara adamlarin son albümü efsane ve tarzları var. hiç açıp tekrar dinliyesim gelmiyo youtube'dan şarkıyı. ayrılıp solo takılasalar lars çalsın dursun davul kendi kendine diğerleride güzel bişeyler yapmış olur en azından.
  • Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

artık metallicanın yeni ismi chedeleica

öz ve öz çöp olmuş halbuki reportajlarında en iyi albümü yapıcağız diyorlardı yav git adamı hasta etme james

bu yılda megadeth ve slayer hayla taş gibi yeni albümler çıkarıyorsa siz bence dağıtın grubu

boş gitmeyin

not albüm kapaklarını nereden araklamışlar bulundu

insan bari renk tonlarını değiştirir

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 20 Ağustos 2016; 17:43:49 >
  • Tek kelime ile iğrenç

• Metallica - Hardwired...To Self-Destruct
  • metallicacılar muhteşem olucak metallica rule them all diyenler neredesiniz bakın hepiniz artık geçte olsa metallicanın artık çöp olduğunu anladınız pardon chedeleica demeliyim
  • esas slayer'ın you against you'su abartılıyor abi. gerçekten south of the heaven'la bir mi? ben dinlerken keyif almadım, sıradan bir şarkıydı.

metallica gibi büyük gruplardan kendilerini tekrar etmeleri beklenip justice for all benzeri albümler isteniyor. bu olamaz ki. müzik değişimdir, yeni şeyler denenmese heavy metal diye bir tür ortaya çıkar mıydı? belki de 10 yıla daha başka ve iyi bir tür çıkacak ve şimdi onun temelleri atılıyor.

adamlar cesur ve orjinal, takdir ediyorum bunu. st.anger da gayet özgündü ve şarkılarda bir uyum vardı. bu kadar radikal olmayın, adamlar kaç yaşında yeni ve enerjik bir şeyler çıkartıyor, bunları görün. ben sevdim şarkıyı, 30 kez dinlemişimdir, düşünürken iyi gidiyor. sevmediyseniz olabilir, eyvallah. ama bari hakaretvari surette dalga geçmeye çalışmayın abi saygı duyun lan.

• st anger şarkılarında muhteşem bir uyum vardı hatta sanatsal bir dehalar
    heleki şu lars yokmu tam bir davul dehası
    dındınıdnıdınıdınıdnıdınıdındınıdnıdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 20 Ağustos 2016; 18:25:54 >
  • Yarım saat sonra Minneapolis konseri başlayacak ve şu adresten dinleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.