Şimdi Ara

METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
28
Favori
33.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamlar herkese. Ben bu projeksiyon perdesini aliexpress'ten 6 7 ay evvel satın aldım. Daha bu hafta deneyimleme fırsatım oldu. Viewsonic m2 projeksiyon ile. 2 kişiye kadar seyir keyfi harika. Ancak 2 kişiden fazla izlemek istediğinizde projeksiyonun ışık atım odağından dışarıya doğru kaydığınız için görüntü kalitesi duvarla aynı performansa geliyor. tam karşısında olduğunuzda ve projeksiyon cihazı perdeye ortalı bir şekilde duruyorsa ışıklı ortamda bile oldukça başarılı ancak söylediğim gibi biraz olsun sağa sola çıktığınız zaman ha düz duvara projeksiyonu yansıtmışınız ha buna aynı şey. Sırf bu nedenle kullanmıyorum perdeyi. Alacak arkadaşlar mutlaka bunu göz önünde bulundursunlar. Kullanımınız çoğunlukla maksimum 2 kişi olur ve perdenin tam karşısı oturma pozisyonunuzda ise hiç düşünmeden alabilirsiniz. Bu kullanımda çok iyi.

• Arkadaşlar selam. Benim projeksiyonum tam dik açıyla duruyor, oturma pozisyonu da öyle. Sinema odası zaten, görüş açısı 10 dereceyi geçmiyor yani, almayı düşünüyorum ama çerçeve konusunda becerebileceğimi düşünmüyorum. Ankara içinde ücreti ile çerçeve konusunda yardımcı olacak arkadaş var mıdır?

• arkadaşlar benim izleme yerim perdenin tam ortası fakat cihaz 40-45 derece yandan görüntüyü verecek. Bu durumda görüntü bozulur mu?

• deppechemode45 D kullanıcısına yanıt

Bende aldım perdeden. Projeksiyon cihazım tavana asılı yani yüksekte bende tam cihazın altında oturuyorum izlerken. Dolayısıyla parlak görüntüyü göremedim.

Ancak oturarak değilde ayakta izlersem görüntü süper. Yani göz hizasının perdenin ortasından yukarıda olması lazım.

• bende kullanıyorum gündüz bile çok iyi

METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİMurat Alagözyoutube
    Dilim döndüğünce size perdem ve projeksiyon cihazım hakkında bilgi vermek istedim
    https://www.youtube.com/watch?v=r2dUcE-rIss&t=255s
  • muratalagoz kullanıcısına yanıt

üstat satın alma linkini gönderir misin?

• nthng kullanıcısına yanıt
    Tendia 120 İnç Taşınabilir Metal Projektör Ekranı Işık Önleyici Film Ekranı 16: 9 3D 4K 1080P HD Katlanabilir Projeksiyon Ekranı Ev Sineması için Sabitleme Bantlarıyla Kolay Temizlenir İç Mekan ve Dışhttps://www.amazon.com.tr/dp/B09PRQDLJS?ref_=cm_sw_r_apann_dp_5N8DMAFBYT23ZVRM3MEF

Gümüş perde için bu hocam diğer perdeyi donanımhaber de bi arkadaş satıyor kendinden yapışkanlı perde diye bulamazsanız link yollarım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ

• Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knn1982 -- 8 Haziran 2023; 12:50:4 >
  • Arkadaşlar bu perdenin tam karşıda mı bakması lazım yani bir üçlü kanepede 3 kişi oturup tam arkanızda mı ortağınızda mı olması lazım projeksiyon yani kararsız kaldım O yüzden bilgi alabilir miyim memnun olan var mı acaba veya boya yapan var mı falan perde mi boya mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 yada 30 derecelik acilarda bulunmanız gerek ama perdeden perdeye değişir daha yüksek açılı olanlarida var ama fiyatı bayağı etkiliyor

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.