Şimdi Ara

metalciler burayaa!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erkek arkadaşıma albüm hediye etmek istiyorum ama çok şaşıracağı bişi olsun istiorum.şu korn metallica vb gündemdekileri fln hep bilio.bana deişik gruplar lazım..yardım ederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaSTaLı_89 -- 4 Temmuz 2006; 22:42:02 >

• bence best of metallica yaptır cok sevinecektir
  • Anathema - Alternative 4 ve ya My Dying Bride - The Angel And The Dark River öneririm,duygusal,farklı ve güzel eserler..
  • sen bi moonspell hediye et biraz afallasın
  • korn dinliyorsa ona, pink floyd un ''the wall'' ve metallica nın ''...and justica for all'' albümlerini hediye et.emin ol bir daha korn dinlemeyecektir.bu şekilde ona en büyük iyiliği yapmış olursun.

bence MetallicA nın black albümünü al.korn falan dinlediğine göre master of puppets ve ya ride the ligthning hediye etsen pek sevinmeyecektir.en çok beğeneceği kesinlikle bence black album oalcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killemall -- 5 Temmuz 2006; 2:33:39 >
  • slipknot tavsiye ederim
  • Bence Black Sabbath (metal müziğin öncüsü) albümü bul bir yerlerden. En anlamlısı bu olurdu sanırım.
  • Evanescence'ın yeni albümü Open Door onu mutlu edecektir(3 ekimde müzik marketlerde)...(Eğer gothic metal(karanlık metal) tarzı sevıyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi -- 5 Temmuz 2006; 1:27:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Bence Black Sabbath (metal müziğin öncüsü) albümü bul bir yerlerden. En anlamlısı bu olurdu sanırım.

korn dinleyen adama yakışmaz bence.
    bence de evanezartzurt al herkes bildiğini dinlesin gerek yok gençlerin bazı şeyleri öğrenmesine

kişisel görüşüm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Bence Black Sabbath (metal müziğin öncüsü) albümü bul bir yerlerden. En anlamlısı bu olurdu sanırım.

korn dinleyen adama yakışmaz bence.
    bence de evanezartzurt al herkes bildiğini dinlesin gerek yok gençlerin bazı şeyleri öğrenmesine

kişisel görüşüm..

bir insan bu kadar mı doğru konuşur tebrikler empriyum. al evanuzartzurtu işte müzik dinliyorum diye kendini avutsun yavrucak

• mushroomhead
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKçHe

mushroomhead

Boşver abuk sabuk bir grup. mushroom..Tek düzelik bir grup,Slipknot vari,orjinalliği yok...

Şöyle arkadaşını derinden vurucak bir albüm al,boşver evanesınsı falan değişik birşeyler olsun...Gündemdekileri biliyor demiş yani başka türleri de dinliyor olma ihtimali var...In Flames Come Clarity önercem (metalcore çapında gayet güzel bir albüm) ancak Soilwork "Stabbing the drama" daha bir hoşuma gidiyor...2005 albümüdür yeni sayılır...
  •  metalciler burayaa!!!

ya da

metalciler burayaa!!!

bunu al gerçek müzik ne öğrensin
  • İn flames -Come clarity.
    Dark Tranquility -Chacter al bence. Onun için çok hora geçer..
  • Moonspell - memorial Special Edition 2006
  • baba manyak blackciyim, sabah akşam black eyed peas dinliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

baba manyak blackciyim, sabah akşam black eyed peas dinliyorum

güzel sevdim bu lafı
  • yeni üye oldum siteye.öncelikle herkese selamlar.özellikle metal müzik severlere :D

açıkçası korn u metal müzikle pek ilişkilendirmediğimi belirtmek isterim..ve tavsiyelerin çoğuda alakasız olmuş..korn u dinliyosa piyasa albümlerini al fazla uğraşma..SLIPKNOT'ı çok duydum hiç dinlemedim.son zamanlarda tv de seyretmiyorum zaten..iyi bi seçim olabilir..adı çok duyulmuş..arkadaşın için iyi bi seçim olabilir..
  • Konuyu açmış daha da uğramamış,arkadaş piyasadaki grupların hepsini biliyor demiş,Korn cart curt dinliyor dememiş hele bir gelsin yazsın ne dinleyip dinlemediğini...Rastalı ağa nerdesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaSTaLı_89

korn metallica vb gündemdekileri fln hep bilio.

haklısın en doğru cevabı rastalı verecektir ancak ''metalciler buraya'' başlıklı bir konu açıp korn metallica gibi grupları biliyor yazınca onları dinliyormuş gibi geldi bana.yanıldıysam üzgünüm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.