Şimdi Ara

Metal Müzik Dinlemenin faydaları?!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • metal müzik dinlemenin faydaları resmen. bir metalci olarak gerçekten gururlandım. gerçi metal müzik dinleyicileri geçmişte büyük acılar çekmiş insanlar, enstrümanel bir rahatlık olsa gerek bu rahatlık.

sitede gezerken gördüm ve çevirisi yayınlanmış:http://www.gitarogrencisi.com/2015/06/arastirma-heavy-metal-dinlemek-sizi-daha-sakin-yapiyor.html

siz ne düşünüyorsunuz

• Metal müzik dinlemem fakat dinleyenleri bilirim sakinler harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal müzik insanın içindeki hayvani duygulara hitap eder zaten. Genelde öfke, intikam ve içimizde gömülü acıları ifade etmemizi kolaylaştırır. Ama bana sorarsanız bu dediklerim en iyi death metal türüyle anlatılır, tabi brutal vocal da şart. Arch Enemy hala dinlerim mesela tek geçerim. Üstüne grup tanımam ben.

• Şaka maka tanıdığım tüm metalciler gerçekten de çok sakin insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webdost2

metal müzik dinlemenin faydaları resmen. bir metalci olarak gerçekten gururlandım. gerçi metal müzik dinleyicileri geçmişte büyük acılar çekmiş insanlar, enstrümanel bir rahatlık olsa gerek bu rahatlık.

sitede gezerken gördüm ve çevirisi yayınlanmış:http://www.gitarogrencisi.com/2015/06/arastirma-heavy-metal-dinlemek-sizi-daha-sakin-yapiyor.html

siz ne düşünüyorsunuz

• Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    bende çok severim. ama üstüne death metal grubu tanımam desen daha iyi olur. bitlis vs arch gibi saçma karşılaştırmaların önünü kapatmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 22 Haziran 2015; 13:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

bende çok severim. ama üstüne death metal grubu tanımam desen daha iyi olur. bitlis vs arch gibi saçma karşılaştırmaların önünü kapatmak için.

Aynen Arch Enemy'nin kulvarında tanımam demek istemiştim zaten.
  • içindeki öfkeyi başkasının öfkesiyle bastırıyorsun, garip ve harika!
  • Lisedeyken bi dönem dinlerdim ben de,sabahları otobüste falan.Dinç oluyor insan genelde,direk uykum açılırdı
  • Dünya üzerinde sadece seninle aynı grubu dinlediği için sana kardeşi gibi davranan insanların olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya girerken arkada çalıyordu bende işe yarıyor valla.
  • dinlerken göğe yükseliyorum. dünyanın en hakkı yenmiş müzik türü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen wait for it dary -- 24 Haziran 2015; 0:12:43 >
  • Öfkeni başkalarına zarar vererek gidermek yerine müzik dinleyerek gidermek faydalı olabilir.
  • Eskiden çok dinlerdim. İnsanın atmak istediği fakat atamadığı bazı şeylerin dışa vuruşudur aslında metal
  • Sakinleştiriyor kendimden biliyorum. En yakın arkadaşımda metalcidir ve sinirledirmek çok zor oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.