Şimdi Ara

Metal Kapak iPhone 4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
19.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygun tornovidayla takıldığında sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • gerçekten süper bir ürün, teşekkürler.
  • güzel fakat dikkatinizi çektiyse telefona tam oturmuyor kenarlarda boşluk var.
  • kapak güzelde acaba gps'e falan etkisi oluyor mu? 3GS kullanırken bırakın metal olmasını metalik boyalı more metallic series kılıf kullanmıştım bir süre, kılıfı taktığımda gps bağlantısı kuramıyordum.
  • arkadaşlar vidaları çizmek garantiyi bozuyor diyorsanız tornavidaya çok ince birşey yapıştırın ;) ama bence garanti falan gitmez onun için.. çok saçma olur..
  • Alacaksanız ellerinde stok olup olmadığını sorun önce.. 16 ekimde aldığım ürünü 26 ekimde kargoya verebildiler anca..
  • getiren birileri olursa 3-5 fazla verip alalım arkadaslar ?
  • bu kapakta cizilirmi acep? bunudami jelatinliycez?
  • arkadaşlar burada iphone 4 ün arka kapağı metal ve siyah olan var yani öyle dediğiniz gibi bombeli falan değil orijinali gibi cam değil metal :) yanlışım varsa düzeltin
    metal arka kapak
  • görüntü güzel de 2 vidadan ötürü garantiden çıkacaksa ben almayayım, kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Ve Garantıye Elveda

,
  • gayet güzel olmuş. yurt dışından getıren arkadaşlar beğendılerse yapsınlar. benım gıbı yurt ıçınden alanlar beğenselerde yapmasınlar. garantı ellerınden gözlerınden öper
  • içinde garanti bantları var mı acaba ? gerçi olmasa da hayatta vidalarını sökmem
  • Arkadaşlar vidayı sökünce garanti neden gitsin Allah aşkına? İçinde garanti bantı yok, nasıl anlayacak servis vidanın açıldığını?

"Vida çizilmesin" diyen arkadaşlar var. Vidalar kasa ile aynı seviyede, yani kolayca çizilebilecek bir şekilde duruyor. Cebinizde anahtarlık, para gibi şeylerle temas ederken çizilebilir, veya herhangi bir ufak darbede iz olabilir. Bu durumda garanti dışı mı kalacak? Size mantıklı geliyor mu?

İnanamıyorum Haşmet..
  • Kapagın sokulmesi, yani vidaların açılması her telefon için sorun yaratır.
    Bence guzel gorunuyor ama açmak sakıncalı.
  • Garanti %100 gidecektir şüpheniz olmasın ... Garantide asıl olan budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Garanti %100 gidecektir şüpheniz olmasın ... Garantide asıl olan budur

Garantide asıl olan nedir? Misal notebook'un arka kapağını açmak garantiyi bozar mı?
  • garanti bandı yok bişi yok. vidalar çizilmiş dersin olur biter.
  • Ürün geldi, kapak süper oldu. Cihaza tam oturdu, sanki orjinal kapağıymış gibi :)

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

• benimkide geldi. benim aldigim duz olan versiyon. foto koyacagim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.