Şimdi Ara

Metal Kapak iPhone 4 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
19.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun çok güzel olmuş.. kaça mal oldu beyler... linkde verirmisiniz nerden aldınız...
  • Kargo dahil $18'a aldım ben.. Şimdi $1 daha artmış fiyatı.

http://cnn.cn/shop/apple-iphone-beveled-back-cover-blacksilver-metal-insert-p-10351.html
  • Ürün güzelmiş
  • Cagrimir sende fotograf koysan cok guzel olur bombeli olanla düz olanı kiyaslayabiiriz..

Cagrimir - Fenerbahçe sk lütfen gps Cekimdd bir fark olup olmadini denermisiniz. Böylelikle aklimdaki soru işaretleri kalkmış olur ve bende birtane alabilirim.
  • Gps'de, 3g'de, antende herhangi bir sinyal düşmesi yok.Kamera-flaş problemi de yok.. Şimdilik hiçbir sorun görmedim yani.

Bu arada forumdan 2 arkadaş daha rica etmişti ve onlarada almıştım metal kapak ama bir arkadaşa 2-3 gündür ulaşamadım, cevap vermedi mesajıma. O yüzden isteyen olursa burdan birisine verebilirim ürünü.
  • Bende sinyal ve gps sorunu yaşamadım. gayet güzel durdu telefonda.

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

• düz olandan ben de aldım ama metal kısım biraz kalkar gibi olmuş onu japon yapıştırıcısı gibi birşeyle yapıştırmışlar ama biraz belli oluyor, ürün sıkıntılı geldi ama eğer bu bahsettiğim hata olmasaydı ürün güzel bir ürün. ayrıca vidaları açarken dikkatli olmak gerek zira vidanın yanına doğru elimden azıcık kaçması bile metal çerçevenin çizilmesine neden oldu. bir d vidalar çok yumuşak zorlanmaya gelmeyecektir dikkatinize.
  • Sağlamlık durumu nasıl acaba? Yani takmadan önce hafif kıvırmaya çalışsanız herhangi bir esneme yapıyor mu? Bir de kimse eline bıçak alıp denememiştir tabi ki; ama çizilmeye karşı nasıl bir dayanıklılığı var bilen var mı?
  • Güzel bişey ya. Hiç yoktan orjinal kapağı çizilmemiş olur tertemiz kalır. bunu rahatça kullanırsınız sonra ilerde satmak vs istediğinizde takarsınız orjinal kapağını bebek gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir
    Bende sinyal ve gps sorunu yaşamadım. gayet güzel durdu telefonda.

Metal Kapak iPhone 4

Metal Kapak iPhone 4

Oo dostum hemen linki alayım :)

• "garantiden çıktı" derlerse o zaman tam kapak olur zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

"garantiden çıktı" derlerse o zaman tam kapak olur zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

"garantiden çıktı" derlerse o zaman tam kapak olur zaten.

• El becerim yoktur ama böyle konuları gördükçe telefona dalasım geliyor. Elimde kalıcak biricik cihazım.
  • Kendiniz mi taktınız başkasına mı taktırdınız?
  • cnn.cn den mi alsam yoksa ebay den mi alsam karar veremedim arkadaşlar ... sizce bu cnn de satılanın aynısını ebayde bulabilirmiyim ? cnn.cn de yazı geçiyor kargo gecikebilr diye...
  • noluyo bunu takınca ? sadece görüntü amaçlı mı taktınız
  • kapağı kendim taktım ve orjinal kapağına yedek olarak aldım, görüntü amaçlı değil. forumda kapak çatlaması, kırılması gibi durumlar görünce ve hoş da olduğunu düşündüğüm için edindim. öyle çok sağlam değil ama iphone4'ün kendi kapağını çıkartınca onun da n kadar kırılabilir olduğunu ve ince olduğunu görüyorsunuz. metal kapağın alt zemini tamamen plastik bir yüzey ile kaplı ve orjinal kapağın sahip olduğu ayrıntılara sahip, hemen üzerinde metal yüzey var o da aliminyum ve çok zorlanmadığı sürece zarar görecek cinsten değil. hemen belirteyim aliminyum olmasından dolayı çizileblir bir yapıya sahip, ayrıca üzerindeki elma logosu ve yazılar da kullanım sonucu çıkacak gibi duruyor, bu nedenle buna da şeffaf koruyucu iyi olacaktır. ama genel olarak başarılı ve fiyatına göre oldukça iyi bir ürün. bana hatalı ürün geldi ancak diğer arkadaşlardakilerde sorun yok gibi görünüyor. tavsiye eder misiniz diye soracak olursanız tavsiye ederim. bu arada bende ki de düz olan kapak, tümsek olanı kapağı iphone4 ele oturmuyor diye şikayet edenlere, 3gs'nin yapısına yakın olacağı için tavsiye ederim.

• Bu metal kapağı alıp üzerine invisible shield almak lazım
  • aynı kapağın beyaz'ını görebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.