Şimdi Ara

mesut özil arsenal'da (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
4.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iş yapan adamı göndermek madridde adettendir. zamanında hollandalıları da iyi harcamışlardı. umarım bi kaç seneye barça da arsenal'dan transfer eder de dağıtırlar madridi. zira barçanın topçulardan topçu transfer etmesi de adettendir.
  • Modric daha iyi mesuttan. İyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlis degilse 3 sezonda 80 asist yapmis die duydum :S ayip satmalari.

• Paralara bak be bu arada real iyi transferler yapti bu sene ancak adamlar cok vefasiz be insallah şl macina kadar uyum sorunlari bitmez

• Real Madrid taraftarıyım, Galatasaray bir, Madrid ikidir benim için. Mesut'u satmalarına çok üzüldüm ve çok kızdım açıkçası. B*k var sanki Isco'da, onun için sattılar Mesut'u. Çok yazık oldu. Bari Arsenal'a değil de Chelsea'ye falan gitseydi Mourinho'nun yanına, ya da başka bir üst düzey kulübe.
  • Mesut lan o. Mourinho alsaydı keşke.
  • takımı satıp biz alsaydık yeni takım kurardık
  • Mesut ile Modric tam olarak aynı mevki değil ki.Modric daha orta sahamsı.

Isco oynayacak galiba.Mesut kim Isco kim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Real Madrid taraftarıyım, Galatasaray bir, Madrid ikidir benim için. Mesut'u satmalarına çok üzüldüm ve çok kızdım açıkçası. B*k var sanki Isco'da, onun için sattılar Mesut'u. Çok yazık oldu. Bari Arsenal'a değil de Chelsea'ye falan gitseydi Mourinho'nun yanına, ya da başka bir üst düzey kulübe.

Benimde aklıma Chelsea geldi Mou ile beraber gene buluşabilir dedim ama çok bolluk var Chelseade
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

Vay salak Real vay. Mesut, Özildende Iscodanda 40 kat daha iyi oyuncu. Ayrıca Ramos nasıl tepki gösterir bu transfere onuda merak ediyorum.

• Gareth Bale i aldı madrid mesutun oynadıgı yerde oynıyıcak gareth bale kanat oynamaz santrafor arkası oynar. ki satılması da gayet iyi oldu bale in yarı parasını cıkardılar
  • quote:

Vay salak Real vay. Mesut, Özildende Iscodanda 40 kat daha iyi oyuncu. Ayrıca Ramos nasıl tepki gösterir bu transfere onuda merak ediyorum.

abi bu nasıl mesajdır ya

• Isco yu aldıktan sonra böyle bir hamle bekliyordum açıkcası. Suarez i de istemişler sanırım.
  • Isco'yu benden başka beğenen ve en az Mesut kadar yararlı olucağına inanan yok mu?
  • Kaka Milan'a gidiyor diyorlardı gitmediyse iyi olmuş.Adama yazık ettiler
  • arsenalin cok eksik bollgesi var. mesut iyi transfer ama manu ya falan gitseydi keske arsenalin basari yakalamasi zor defans sagna haric dokuluyor vermaelen de toparlayamadi bir turlu. daha forvet yok . juventus a falan gitseydi keske juvede istiyordu sanirim tevez ve llrontenin arkasinda muhtesem olurdu arkasindada pirlo of of

• Bence mantıklı davranmışlar, sisteme göre oyuncu aldılar (Bale) bu yüzden eski sistemde ki Mesut'u söylenenler gerçekse iyi paraya elden çıkardılar. Burda asıl garip kısım Arsenal'in Forvete ihtiyacı varken Mesut'u alması, asıl Suarez'i alması lazımdı Arsenal'in. Gerçi Madrid'de koskoca sezonu Benzema ile çıkartamazdı.
  • Chelsea-Arsenal maçları onun için zor geçecektir.
  • quote:

Abi kahkaha attım ya
  • Mesut acisindan kariyer hatasi Madriden Arsenale bari ordan da bize gel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.