Şimdi Ara

Mesut Çevik'in yanlış yaptığı yer ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesut çevik son soru-cevap videosunda Amazonun Türkiye gelme ihtimalinden bahsediyor gelirse Türkiye müşteri ilişkilerinde iyi olan bir firma kazanacağını belirtiyor. Amazon dünyadaki en iyi müşteri memnuniyet performansına sahip şirketi gibi bazı şeyler söyledi bunlarda hem fikiriz. Ama kendisi müşterilerine vitaminsiz diyebiliyor belki buraya kadar haklıydı ama hakeret etmesinden sonra kesinlikle haksız duruma düştü.

Bir diğer konu ise bu işin gizli yürütülüp sonra iş ayyuka çıkınca çıkıp işte deneme yapıyorduk daha para kazanmadık , ee para kazandık da ne olacak size içerik üretiyoruz , işte şu zamana kadar Allah rızası için yaptık şimdide parasıyla yapalım gibi cümleler kuruldu.

Bence acilen forum üyelerinden özür dilenmeli ve işin aslı astarı ortaya çıkartılmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kazanacağını kazanmıştır bundan sonrası umurunda olmaz xD
  • Bu kadar takmayın la şu forumu. Trolleyip geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelleme yapmadığını kastediyor. Ama normal olarak herkes üstüne alındı. Çünkü üç gün içinde en az 500 üye Amazon konusuna eleştiri mesajı yazdı. Vitaminsiz dersen tabi herkes üzerine alınır.

Yapması gereken hiç bir şekilde diyaloglara girmemekti. Arkadaşlar yanlış bilgiler dönüyor ortalıkta. Bu yaşanan durum için gerekli açıklamayı yapacağız. Durumu çözeceğiz. Tarzında açıklama beklerken bazı vitaminsizler twitini görünce inanamadım resmen. O twitle zaten bütün nefretleri üzerine topladı. Şirketin marka yüzü sayılan birinin bu tarz açıklama yapması marka değerini bayağı düşürdü diye düşünüyorum. Kullanıcıların güvenini kazanması gerekirken o talihsiz tweeti atması cidden kötü oldu. Yurtdışında aynı olay yaşansa emin olun marka değerine zarar vermekten anında kovarlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ben aslında mesut bey'i severdim ama yaptığı açıklama kesinlikle talihsizlik. Özür kültürü yok ülkede.

• Ne zaman vitaminsiz dedi?

• Amazon galiba Türkiye'ye depo açacakmış.

Bu Amazon skandalı çıktığı zaman,1 hafta filan önce biri chatte Amazona refli linklerin şikayetini yazmıştı.Buraya da ekran görüntüsü koymuştu.
    O ekran görüntüsünde Amazonun Türkiye'ye depo açacağı yazıyordu.
    O konuların hepsi kaldırıldı şimdi.Hangi konuydu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neogri

Ne zaman vitaminsiz dedi?

https://twitter.com/mesutcevik/status/888967504776892416

Üyelere vitamin eksikliği demiş; Bir de üstüne ben genelleme yapmadım dediyse cidden ayip etmiş.

• Yaptığı tespit gayet doğru.Neden bu kadar tepki gösterdiniz?

• Hakkimi helal etmiyom de hemen gelir bu konuya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neogri

Üyelere vitamin eksikliği demiş; Bir de üstüne ben genelleme yapmadım dediyse cidden ayip etmiş.

İzlediğim kadarıyla doğrudan genelleme yapmadım demedi ama hakaret edenler için, dava edeceğiz falan diyenler için söylediğini belirtti yayında. Ama attığı tweet yüzünden o gün konuya mesaj yazan herkes üzerine alındı.

Ben daha olgunca bir davranış beklerdim. Sonuçta hakaret edenler de hoş bir şey yapmıyor. Ama bir yönetici olarak onlara karşılık verip işi kızıştırmasini istemezdim. neyse açıklamasını yapmış zaten. Olabilir: insanlık hali. Hakaretleri görüp anlık öfke ile yazmış olabilir.

• Mesut bey bunu okuyacakmısınız yoksa o egonuzu hala tatmin mi edeceksiniz bilmiyorum ama kendinizi çok üstte sanmayın. Bu forumun kullanıcıları sayesinde oradasınız. Kimsenin de üstünde değilsiniz

• Mesut Çevik'in nasıl biri olduğunu herkes biliyor zaten. Bir hata yapmış olabilir, çıksın desin özür dilerim konu kapanır.Art niyetle yaptığına inanmıyorum.
  • Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum aslında güzel bir açıklama yapılsa daha iyi olacak.

• Bu olaylardan birçok kişiyi blokladim bazi kişileri takip etmeyi bıraktım yakında forumu da bırakmayı düşünüyorum. Site yöneticilerinin gizli saklı iş yapması foruma karşı olan guvenimi sarstı.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    İşte aslında soğutan bence olayın düzgün yönetilememesi.

• Evet hem gizleyip hemde patlak verdiğinde isyan eden uyelere hakaret edilmesi kanıma dokundu açıkçası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.