Şimdi Ara

Messi'nin yaşı ilerledi diye üzülmeyin... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UPUPUPUP

Dybala ilk defa kendini kanıtladı bugün. İtalya'daki maçları saymıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

UPUPUPUP

Mükemmel 2 gol attı ama aktif oyunda hiç yok. Bugün çok silik kaldı ama buna rağmen 2 tane salladı, helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Ben konu uplansın diye yazdım. Şahsen abartıldığı kadar beğenmiyorum Dybala'yı.

Türklerin Arda'ya yaptığı şişirme neyse İtalyanların Dybala'ya yaptığı o dur. 'Yerli Messi' kavramını kullanmak için şişiriyorlar.

Kötü değil fakat abartılıyor.
  • quote:

Türklerin Arda'ya yaptığı şişirme neyse İtalyanların Dybala'ya yaptığı o dur. 'Yerli Messi' kavramını kullanmak için şişiriyorlar.

Dybala da Arjantinli hocam. Bilmiyorum o anlamda mi soyledin ama

• quote:

UPUPUPUP

o kadar iyi madem nerde arjentin takımında messiye bakıyorlar hani ? faso fiso kaç yaşında bu çocuk fiziki zayıf gibi duruyor aslında neymar gibi.
    ya 2 vuruş yaptı kanıtladı diyorsunuz öyle kanıtlamak kolay mı messiyle mi kıyaslıyorsun ? messi yaptıkları say say bitmez kimsede messi gibi olamaz ne yapmış o savunmaya 2 basit vuruşla atmak çok zor değil neyse görücez ama messiyle felan kıyaslamayın
  • Dybaia ronaldonun anca ayakkabılarını taşır

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Boş adam

yorumun gibi yani.

:)

Hiçbir zaman üst düzey bir futbolcu olamayacak oyuncu tipi, bu çok bariz.

dimi şansa 2 gol attı barçaya bugun
  • Messi daha küçük yaşlarda milli takımda goller attı copa americada Dybala iyi bir oyuncu potansiyelli ama asla bir Messi kadar olamayacak milli takımda bile kadroya giremiyor girsede birşey yapamıyor.Juventus sistem takımı bir şekilde top forvetlere geliyor ve son adam itibariyle gol bulabiliyor ama Dybala başka bir takıma giderse Real gibi bundan önceki Juveda coşan Morata gibi uyum süreci yaşar istediğini veremez alışması gerekir yani her takımda oynayabilecek bir kapasitesi yoktur bunun için zamana ihtiyacı olur bu süre zarfında da isteneni vermeyebilir.Yani süperstar seviyesinde değildir potansiyelli genç topçudur.
  • yeni messi ne yazık ki malum bjk gs macında direkten döndü o top gol olsa belki şimdi daha farklı seyler konusurduk

• Dünya üzerinde Messi ile karşılaştırılacak oyuncu yok Messi çok istisna bir isim dünyaya öyle bir futbolcu 1 kere belki gelirdi geldi ve şanslıyız ki onu izleyebiliyoruz. Messi gelmiş geçmiş en iyi futbolcu bundan sonrakiler ancak kendi aralarında yarışırlar.
    Dybala özel bir yetenek çok özel bir tarzı var ancak Top 5 oyuncu olması için daha yemesi gereken çok fırın ekmek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

UPUPUPUP

o kadar iyi madem nerde arjentin takımında messiye bakıyorlar hani ? faso fiso kaç yaşında bu çocuk fiziki zayıf gibi duruyor aslında neymar gibi.
    ya 2 vuruş yaptı kanıtladı diyorsunuz öyle kanıtlamak kolay mı messiyle mi kıyaslıyorsun ? messi yaptıkları say say bitmez kimsede messi gibi olamaz ne yapmış o savunmaya 2 basit vuruşla atmak çok zor değil neyse görücez ama messiyle felan kıyaslamayın

KARDEŞİM AZ AŞAĞIYA İN DE BİR MESAJLARIMI OKU

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Dybala da Arjantinli hocam. Bilmiyorum o anlamda mi soyledin ama

Biliyorum hocam. Dybala'yı memleketi değil İtalyanlar şişiriyor.

Daha önce palermo'da falan oynuyordu neredeyse İtalya'da yetişmiş birii.

• Messi çok farklı bi boyutta.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Hocam orası öyle futbol da şans işi de var biraz ama ihtimaller üzerine konuşmak yanlış olur. Futbolda şu şöyle olsa bu böyle olurdu demek saçma geliyor bana. Belki Dybala barcelona da oynayabilse çok daha iyi olacaktı ama bilemeyiz. Bileceğimiz şey bu şartlarda Messi nin çok daha iyi olduğu. Muhtemelen Ronaldo barca da olsaydı 2009-10 döneminde Messi ile karşılaştırmanın komik olacağı kadar farklı bir futbolcu izleyecektik ama dediğim gibi ihtimalleri düşünmek yanlış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi'yi gordugumuz için cok sansliyiz, dybalanin abartilmasina sinir oluyorum. Ne yapti ki messi ile kiyaslaniyor Mertens vs dybala diyin anlarim italyada mertens daha iyi bu sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 13 Nisan 2017; 17:33:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.