Şimdi Ara

Messi'nin yaşı ilerledi diye üzülmeyin...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Messi'nin yaşı ilerledi diye üzülmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında Aziz Başkana bu çocuğu önermiştim, şimdi kim bilir nasıl pişman oldu..

• Messi'nin serce parmagi olamaz. Biz ne balonlar gorduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Messi'nin serce parmagi olamaz. Biz ne balonlar gorduk

Bizde her önüne gelene balon demeyi marifet bilen ne üyeler gördük bi bilsen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kairros. -- 11 Mart 2017; 1:58:27 >
  • İyi futbolcu olabilir ama medya çok şişiriyor. Özellikle İtalyan medyası bu konuda başı çekiyor. Messi ve Ronaldo'nun yerini almak kolay değil. Messi ve Ronaldo sezonda 50-55 gol atan isimler. Dybala'nın Juventus kariyeri 76 maç 36 gol ve Dybala 23 yaşında. Messi'nin 23 yaşında neler yaptığına bir bakın isterseniz. Messi'nin yerini alabilecek bir isim maalesef yok.
  • Juve medyasının şişirmesi

Pogba gibi buda balon 100 m edecek biri değil
  • Mesai onun yaşındayken 50 küsür gol atıyordu.İyi bir futbolcu olacağı kesin ama Messi potansiyeli yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

İyi futbolcu olabilir ama medya çok şişiriyor. Özellikle İtalyan medyası bu konuda başı çekiyor. Messi ve Ronaldo'nun yerini almak kolay değil. Messi ve Ronaldo sezonda 50-55 gol atan isimler. Dybala'nın Juventus kariyeri 76 maç 36 gol ve Dybala 23 yaşında. Messi'nin 23 yaşında neler yaptığına bir bakın isterseniz. Messi'nin yerini alabilecek bir isim maalesef yok.

Hocam zaten messi kadar iyi olamaz ama şuan messiye en yakın seviyedeki oyuncu dybaladır. Oyun görüşü, attığı kilit paslar, dikine top sürmesi falan bana messiyi anımsatıyor ve izlemekten çok büyük keyif alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

İyi futbolcu olabilir ama medya çok şişiriyor. Özellikle İtalyan medyası bu konuda başı çekiyor. Messi ve Ronaldo'nun yerini almak kolay değil. Messi ve Ronaldo sezonda 50-55 gol atan isimler. Dybala'nın Juventus kariyeri 76 maç 36 gol ve Dybala 23 yaşında. Messi'nin 23 yaşında neler yaptığına bir bakın isterseniz. Messi'nin yerini alabilecek bir isim maalesef yok.

Messi Barcelona'nın en iyi dönemlerinde oynadı. Arkasında Xavi İnieste Toure Busquest felan vardı. Juve'de oynamak farklı Barça'da oynamak farklı. Barça her maça 5-6 gol atayım diye çıkıyor.
  • Ismi ne bu elemanin

• Messi futbol tarihinde bir istisnadır, gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur. Messi fanboyu falan değilim ama durum böyle. Onun gibisi gelir mi ? Gelir, niye gelmesin ama bu Dybala olur mu ? Sanmıyorum.
  • Messi'nin yaşı ilerledi diye üzülmeyin...

• Bunun da menajeri Bulut, bu da çıkar yakında piyasa hiç merak etme.
    Şimdi 3.lig'de sonraki sezon bi bakmışsın PTT'ye gitmiş ordan Süper Lig'e damlamış.
  • Messi 19 yaşındayken Santiago Bernabeu'da hattrick yapıyordu. 24-25 yaşında bir yıla 90 küsür gol sığdırdı. Dybala gelmiş 23 yaşına. Tırnağı bile olamaz.

• Geçtim Messi den iyisini , ona yanaşabilecek birinin olması bile imkansız . Messi çok farklı bir seviyeye çıktı ve o seviyede aralıksız 10 yıl oynadı .
  • Bir adama 23 yaşında hala geliyor demek yanlış bir yaklaşım bence, üstte bir arkadaş çok güzel açıklamış Messi 23 yaşında neler yapıyordu bir bakın derim...

Tabi bu demek değil ki Dybala kötü topçu, bence yaş grubunun en iyilerinden birisi fakat Messi diyecek kadar iyi değil bence...
  • Yetenekli bi futbolcu. Baya da iş yapar, yapıyor, ancak Messi olmak başka bir seviye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana da kızamıyorum öyle bir dönemdeyiz ki iyi kavramı Ronaldo Messi olduğu için insanlar herkesi onların yerine koymak istiyor,onların varislerini seçmek istiyor.

Ama üzgünüm şuanda kimse Ronaldo Messi ayarında olabilcek gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Boş adam

yorumun gibi yani.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.