Şimdi Ara

Messenger yükleme sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WLinstaller indirdim yüklemek istedim benden update agent istedi onu da buldum yükledim.Sonra yükleme başladı.ama windows live yükleyicisi sürekli yükleme yapıyo bitmiyo.

• quote:

Orjinalden alıntı: pythagorean

WLinstaller indirdim yüklemek istedim benden update agent istedi onu da buldum yükledim.Sonra yükleme başladı.ama windows live yükleyicisi sürekli yükleme yapıyo bitmiyo.

http://forum.donanimhaber.com/m_21861812/tm.htm
  • slm arkadaşlar işletim sistemimi vistadan xp ye çevirdim.Yüklü olan messenger geç açılıyordu bende kaldırp yeniden kurmayı denedim.Kurarken eksik mi kurdu nedendir anlamadığım bi şekilde msn yi bulamadım.Daha sonra bidaha kaldırıp kurmayı denedim program ekle kaldırdan kaldırmama rağmen yeniden kuararken zaten kurulu diyor.Ne yüklü olan program listesinde nede "c" nin içinde msn ye ait bir şey yok ama yinede tekrar kurarken zaten var diyor.

Sonuç olarak ya bilgisayarın biyerinde msn var ama ben kullanamıyorum yada makina kafayı yedi...

Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarss -- 11 Temmuz 2009; 19:52:20 >
  • buna benzer sorunda bende var live messengeri kaldırdım tekrar kurarken bu program zaten sizde var diyor bütün dosyalarını silmeme rağmen program var diyor yardım lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.