Şimdi Ara

Meslek Seçimi ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleyküm öncelikle :) , benim bi sorum vardı ben ingilizceyi çok iyi bilmesemde iyi biliyorum bilgisayarı çok seviyorum. Sorum ise benim için hangi meslekler uygun olabilir ?

Yaşım 15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HsynKtrc -- 10 Şubat 2016; 19:19:52 >

• Kamyonculuk, aşcılık, doktorluk, imamlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarın başından kalkarsan mesleğin olabilir.
  • Dexday kullanıcısına yanıt
    PCyi seviyorum derken pc ile alaklı meeslekler diyorum
  • HsynKtrc H kullanıcısına yanıt
    PC ile ilgili meslek çok zor. Çok iyi bir üniversite bitirmelisin.

Amcan veya dayın seni torpille bir yere sokmalı.

Bilgisayarcı dükkanı açabilirsin. Kapıya da format atılır yapıştırırsın.

Bilgisayarı öyle biliyorum demekle olmaz kodlama dilini öğrenmen lazım.

Oyun geliştirebilirsin vs vs.....

PC ile ilgili ne yapmayı seçersen seç bu işin talibi çok ve herkes bilgisayardan anlar
  • Dexday kullanıcısına yanıt
    Sağol çavuş abi :)
    kodlama dili ingilizce benim bildiğim ?
  • HsynKtrc H kullanıcısına yanıt
    Kodlama değil de aslında programlama dili bunun ismi.

Başlamak istiyorsan 'c' ile başlayabilirsin. Sonra c++ felan geçersin.

Ama sen okul da okuyosundur.Bu işlere herkes bi hevesle girer ama çoğunun sonu hüsran.

Bir iki gün sonra hevesin geçebilir. Yani iyi araştır. Bir karar verirsen o karardan dönme.
  • ''PC ile ilgili meslek çok zor. Çok iyi bir üniversite bitirmelisin, Amcan veya dayın seni torpille bir yere sokmalı.''

Elemanı dinleme dostum, saçma konuşmuş, bir şey bildiği yok.

Bilgisayarla ilgili meslek bulman kolay, fakat taliplisi çok olduğundan kendini çok iyi geliştirmelisin, her yerde web programcılığı işletmeleri açılmaya başladı, kendini geliştirmen çok önemli, liseden web programcılığı bölümüyle mezun olursan direk ''Tekniker'' oluyorsun, ama iş burada bitmiyor, orta düzeyde üniversitelerde programlara ve bilgisayar ile ilgili bölümler var, oraya girip kendini çok daha geliştireceksinki büyük şirketlerde işe alınabilesin.

Bu işin talibi çok ama iyi bilene iş imkanı çok, ani bir heveslede atılayım deme, sap gibi kalırsın, eğer gerçekten bu tür şeylere meraklıysan yolun açık olsun, ama değilsen sevdiğin bölümü ara.

Abimin arkadaşı lise mezunu, tekniker kendisi, maslakta bir web programcılığı şirketinde çalışıyor, 2500 alıyor, 5. senesi, bu meblağnın gerçekten üstüne çıkabilirsin, sadece çaba gerektirir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.