Şimdi Ara

Meslek Lisesi Staj Öğle Arası Okula Gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, stajdan bu yana her öğle arası okulda yemek yapıyorlar diye okula gidip yemek yiyorum.Bugün müdür yardımcıları yanıma geldi hiç uyarmamalarına rağmen biz sana kaç kere staj günleri okula gelme dedik demedik mi elimizde kalacaksın gibi bağırdılar.Bende öğle araları geliyorum dediğim halde üstüme gelmeye devam ettiler ve rencide ettiler.Bu tavır ne nasıl bir kafa yaşıyorsunuz anlamıyorum ben size ne saygısızlık yaptım bu güne kadar dedim çektim gittim.Bu gerçekten çok sinirime gitti bütün gün sinirli dolaşmama sebep oldu.Gerçekten böyle bir yasak var mı? Ben varsada yarın sırf inatlarına gene gitmeyi düşünüyorum.Gene uyarırlarsada gitmicem, ne pahasına olursa olsun.Bi diğer yöntem daha düşündüm Müdürle konuşmak.Öğle araları için Müdürden izin alayım diyorum ama müdüründe müdür yardımcılarından bir farkı yok.Okulu onlarca kez temsil etmeme,onların yapması gereken projeleri yapmama rağmen sırf bir kavga olayı yüzünden hepsi bana cephe almış durumda.Bundan öncede 2 hafta okulu temizlettiler.Stajdayken 'öğle araları(tatili)' okula gitmek yasakmı? Lütfen yardımcı olun bana

• yanlış anlamıyorsam, karıştığın kavga öncesinde, böyle bir sorunun olmuyordu. idareciler ve öğretmenler(özellikle nöbet görevinde ise) okul içinde yaşanan olaylar ve kavgalar konusunda sorum oluyorlar. eğer soruna karışan kişi, okul dışında birisi veya o sırada okulda olmaması gereken bir öğrenci ise, başları çok daha fazla ağrır. bu yüzden senin staj saatleri sırasında,(öğle tatili de dahil.) okulda olmanı istemiyorlar.

öğle tatili sırasında bile, staj yaptığın işletmede veya yakınında olman gerektiği için, okula girmeni engelleyebilirler.
  • Kanunda öyle bi kural yoktur öğle arası okula gitmek yasak diye. Bana deseler şahsen gitmezdim ama şikayet falan ederdim sevmediğim bi hoca falansa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Staj yerini terk etmek yasak.Hocaların kızmakta haklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.