Şimdi Ara

### Meslek Lisesi SAY1/EA1 Buraya ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
11.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: G.Eroğlu

geçen sene tercih yaptım ve yerleştim hatta hazırlık okudum :) bu yüzden bu sene okul puanı kırılması oluyor. yani yerleşemem bir yere ki boğaziçi zaten olmaz çok puan farkı var. seneye artık.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MiIan

G.Eroğlu son bir soru.. Bazı ünilerin say1 puanı 70-80 civarı taban olarak..
    Benim say-1 puanım yazmıyor.. barajı geçememişim yani. bu 70-80 lere girebiliyor muyum

Sonuç sayfasında, ÖSS Puanları kısmında SAY1 puanın geçiyorsa sorun yoktur.

Şu şekil yani;
    [img=http://img5.imageshack.us/img5/9234/adszxza.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 12 Temmuz 2009; 16:21:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

Ticaret meslek muhasebe/finansman

EA -1 PUANIM ÇOK DÜŞÜK GELDİ 230.004 PUANLA 99452 KİŞİ OLMUŞUM

YABANCI DİLDEDE 176,721 PUANLA 23731 KİŞİ OLMUŞUM yabancı dilde istanbulda okuma şansım varmı

176 puanla dil bölümü yok, İng. Öğretmenliği değil mi?
  • arkadaşlar sınavsız geçişten faydalanmak istiyorum meslek lisesi mezunuyum , aobp sayısal puanım 75 . Uludağ üniversitesi Endüstriyel Elektronik myo 2. öğretim 2008 taban puanı 51.7 , sizce girebilirmiyim

öss say 1 - 252 :(
  • g.eroğlu hocam bi yardım edermisin :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

quote:

geçen sene tercih yaptım ve yerleştim hatta hazırlık okudum :) bu yüzden bu sene okul puanı kırılması oluyor. yani yerleşemem bir yere ki boğaziçi zaten olmaz çok puan farkı var. seneye artık.

İnş. hayırlısı.

@MiIan

http://img80.imageshack.us/img80/8277/63383055.jpg

Burda gösterdiğim yerdeki puanın, o okul puanını geçiyor ise girersin rahat.

quote:

Orjinalden alıntı: hanman

arkadaşlar sınavsız geçişten faydalanmak istiyorum meslek lisesi mezunuyum , aobp sayısal puanım 75 . Uludağ üniversitesi Endüstriyel Elektronik myo 2. öğretim 2008 taban puanı 51.7 , sizce girebilirmiyim

Çok rahat girersin, dert etme 2 yıllığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 12 Temmuz 2009; 16:22:51 >

• quote:

arkadaşlar sınavsız geçişten faydalanmak istiyorum meslek lisesi mezunuyum , aobp sayısal puanım 75 . Uludağ üniversitesi Endüstriyel Elektronik myo 2. öğretim 2008 taban puanı 51.7 , sizce girebilirmiyim

Başka bir sorun varsa burdan bilgi alabilirsin.

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyurular/sinavsizgecis/sinavsizgecisklavuzu.htm#b12

• quote:

quote:

quote:

İnş. hayırlısı.

@MiIan

http://img80.imageshack.us/img80/8277/63383055.jpg

Burda gösterdiğim yerdeki puanın, o okul puanını geçiyor ise girersin rahat.

quote:

Çok rahat girersin, dert etme 2 yıllığı.

hocam ne demek istediğini anlamadım ya.
    ortaöğretim puanım: 063,238
    say 1: 144

• quote:

SAY1 puanın 144 ise girersin. 144 altındaki bölümlere girersin.
  • G.Eroğlu

hocam resimde gösterdiğim yerdeki puana göre alım yapılıyor değilmi ? yani o 51.7 taban puanı benim gösterdiğim kısım hüsrana uğramayalımda sonra

### Meslek Lisesi SAY1/EA1 Buraya ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanman -- 12 Temmuz 2009; 16:30:05 >
  • quote:

quote:

SAY1 puanın 144 ise girersin. 144 altındaki bölümlere girersin.

aöbp kısmında say1 puanım yazmıyor ama. üstteki öss puanı kısmında yazıyor bu 144
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zikoo

quote:

İsteyenlere 2008'in okul puanları ve sıralamalarından sonuçları söyleyebilirim, okul adı/istediğiniz şehir ve bölüm söylemeniz yeterli.

Bana İzmir'deki üniversitelerin kimya bölümü puan ve sıralmalarını söyleyebilir misin? =)

Ege Üniversitesi SAY2 Taban Puanı 291, Başarı Sırası 87.700.
    Dokuz Eylül Üniversitesi SAY2 Taban Puanı 293, Başarı Sırası 83.200.
    İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce) SAY2 Taban Puanı 298, Başarı Sırası 72.800.

@kktn1925

İyi puan yapmışsın dostum bence daha iyi bir üniye git.

Teşşekkür ederim. Puan olarak 244,151 sıralama olarakta 103646. olmuşum galiba gitme şansım az

• evet eve ancak gelebildim benimde sonucum şöyle:

arkadaşlar anadolu meslek lis. bilgisayar bölümü mezunuyum. bu puanla bilg. öğretmenliği tutmaz zannediyorum ki zaten ea1 den hazırlanmıştım bu sene yönetim ve bilişim sis. için sadece. burdur olur muki acaba bir türlü kestiremedim sizler ne diyorsunuz.
  • burdur olur merak etme.

ama bilgisayar öğretmenliği tutturursun emin ol. geçen sene 330 la giren arkadaşım var. kocaeli üni.

hatta bişey diyeyim boğaziçi yönetim bilişim sistemlerinin gelme ihtimali bile var. pardon yokmuş yanlış hatırladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 12 Temmuz 2009; 16:47:42 >
  • quote:

G.Eroğlu

hocam resimde gösterdiğim yerdeki puana göre alım yapılıyor değilmi ? yani o 51.7 taban puanı benim gösterdiğim kısım hüsrana uğramayalımda sonra

Aobp puanı ile mi alım yapıyor sınavsız geçişte? Listede aopb taban falan diyor mu ki? O okulun puanının yazdığı linki atabilir misin?
  • quote:

burdur olur merak etme.

ama bilgisayar öğretmenliği tutturursun emin ol. geçen sene 330 la giren arkadaşım var. kocaeli üni.

hatta bişey diyeyim boğaziçi yönetim bilişim sistemlerinin gelme ihtimali bile var. pardon yokmuş yanlış hatırladım

yav aslında biliyorum da ben ilk sene 338 sayısalla açıkta kalmıştım.(2007) o yüzden şüphelerim var biraz bilmem durumlar ne olacak. bana puanlar bu senede acayip artacak gibi geliyor sıralamalarda bir gariplik var ama çözebilmiş değilim.

• büyük ihtimal 4 veay 5 puan artma olacak bölümlerde.

geçen senenin 5708. olan kişi 348.261 almış say1den
    bu senenin 5736. olan kişi 353.053

4 5 puan yükselir gözüküyor. ama kesin konuşmak için. birkaç örnek daha lazım kolay sormuşlar lea bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 12 Temmuz 2009; 17:07:06 >
  • kolay sormaları bir yana katsayı artırma geyiğiyle birkaç puanda öyle arttı. arkadaş kafa kalmadı ki hesaplayacak. say 1 puanım görünürde iyi ama ilk 8000 den alan öğretmenlik var mı acaba? aslında benim elimde forumdan bir arkadaşın koyduğu liste var ona bakıyorum bilg. öğretmenlikleri geçen sene ilk 16.000 den falan rahat almışlar. ben 2007 de ilk 9000 deydim açıkta kalmıştım.

kısacası arkadaş ben bu işten bi halt anlamadım. sen anlıyorsan ya da anlayan varsa buyursun anlatsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ae_

kolay sormaları bir yana katsayı artırma geyiğiyle birkaç puanda öyle arttı. arkadaş kafa kalmadı ki hesaplayacak. say 1 puanım görünürde iyi ama ilk 8000 den alan öğretmenlik var mı acaba? aslında benim elimde forumdan bir arkadaşın koyduğu liste var ona bakıyorum bilg. öğretmenlikleri geçen sene ilk 16.000 den falan rahat almışlar. ben 2007 de ilk 9000 deydim açıkta kalmıştım.

kısacası arkadaş ben bu işten bi halt anlamadım. sen anlıyorsan ya da anlayan varsa buyursun anlatsın.

Burdaki listeye bak buna göre girersin...
    http://www.dogrutercih.com/program/tablo4/

Ben kazanamadım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cidik

Tebrik ediyorum dostum, çok iyi puan.
    Hangi okulu düşünüyorsun? Megatronik mi seçeceksin? Elektronik bölümü mezunusun sanırsam.

teşekkürler. benim ilk girdğim günden beri aklımda eskişehir shyo vardı ama olmayacağını düşünüyodum. nedeni geçen sene 196 taban puan yapmam. yıl ilerledikçe baktım oluyor kaptırdım gittişimdi tutuyo çok büyük ihtimal bi mucize olmazsa eskişehir sivil havacılık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.