Şimdi Ara

### Meslek Lisesi SAY1/EA1 Buraya ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
10.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Whiskey (35 mesaj) Guest-E41040413 (14 mesaj) eLan0 (8 mesaj) Volkan: (7 mesaj) ae_ (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Puanları ve sıralamaları öğrenebileceğiniz link...
    http://www.dogrutercih.com/program/tablo4/

Arkadaşlar benim sonuç bu şekilde...
    Anadolu Tek. Bilgisayar Bölümü mezunuyum. Bilgisayar öğretmenliği seçeceğim. Fakat sıralamalara ve sonuçlara baktığımda giremeyeceğimi görüyorum, umudum yok.

Sizinkiler nasıl?

Bu da kankamın puanı... Kendisi bir meslek liseli ve aynı sınıftayız...
    Demek ki derece yapılabiliyormuş. Meslek lisesindeki adam SAY1 den ilk 650de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 12 Temmuz 2009; 16:26:56 >

|
    |

• Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://rapid share.com/files/254895101/Lisans_2008.rar.html (rapid share arasındaki boşluğu silin)

2008'in taban puanları, sıralamaları... Ne kadar yardımcı olur bilmem ama.
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    bende hiç meslekli yok mu diyordum.

not: bende koyacam puanımı ama şimdi evden çıkmam lazım kısmetse dönüşte.
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: ae_

bende hiç meslekli yok mu diyordum.

not: bende koyacam puanımı ama şimdi evden çıkmam lazım kısmetse dönüşte.

Bekliyoruz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İsteyenlere 2008'in okul puanları ve sıralamalarından sonuçları söyleyebilirim, okul adı/istediğiniz şehir ve bölüm söylemeniz yeterli.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj

2006' ya oranla 25 puan arttırdık. Ama sıralamada 6 kişi yükselmişim nasıl olacak şimdi anlamadım ben hiçbirşey Girebilecekmiyim Ege veya deuye
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: kktn1925

Bölüm nedir? Bilgisayar ise Ege Üni. tavsiye etmem.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Evet Bilgisayar. Ancak ben Ege istiyorum. 2 yıllık bilgisayar tek. ve programlamadan bu sene mezun oldum. Hocaların bazılarını tanıyorum biraz, ondan belki avantaj olabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: kktn1925

Evet Bilgisayar. Ancak ben Ege istiyorum. 2 yıllık bilgisayar tek. ve programlamadan bu sene mezun oldum. Hocaların bazılarını tanıyorum biraz, ondan belki avantaj olabilir.

Ama Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) mezunları lise öğretmeni olamıyor bunu biliyorsundur umarım. Ege'de de sadece BÖTE var.

İlkokul öğretmenliğine razıysan veya özel sektörde bir işe girebilirim diyorsan... Senin bileceğin iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 12 Temmuz 2009; 14:22:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: G.Eroğlu

İsteyenlere 2008'in okul puanları ve sıralamalarından sonuçları söyleyebilirim, okul adı/istediğiniz şehir ve bölüm söylemeniz yeterli.

Bana İzmir'deki üniversitelerin kimya bölümü puan ve sıralmalarını söyleyebilir misin? =)
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    ben say1den girdim ama say-1 puanım yazmıyor.

ea1 ve söz1 yazıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    quote:

İlkokul öğretmenliğine razıysan veya özel sektörde bir işe girebilirim diyorsan... Senin bileceğin iş.

Evet biliyorum. Ancak dışarda okumak artık daha zor gelir. Zaten 2 yıllıkta 3 senemi harcadım. Ege' de rahat rahat kendi şehrimde okurum uzun uzun tabi girebilirsek.
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: MiIan

ea1 ve söz1 yazıyor

Benim de bir arkadaşımın SAY1 olmasına rağmen EA1 puanı yazıyor. Baraj kaç bilmiyorum ama 158 yapmıştı SAY1'den puan düşüklüğünden kaynaklanabilir mi bu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: zikoo

quote:

Bana İzmir'deki üniversitelerin kimya bölümü puan ve sıralmalarını söyleyebilir misin? =)

Ege Üniversitesi SAY2 Taban Puanı 291, Başarı Sırası 87.700.
    Dokuz Eylül Üniversitesi SAY2 Taban Puanı 293, Başarı Sırası 83.200.
    İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce) SAY2 Taban Puanı 298, Başarı Sırası 72.800.

@kktn1925

İyi puan yapmışsın dostum bence daha iyi bir üniye git.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MiIan

ea1 ve söz1 yazıyor

Benim de bir arkadaşımın SAY1 olmasına rağmen EA1 puanı yazıyor. Baraj kaç bilmiyorum ama 158 yapmıştı SAY1'den puan düşüklüğünden kaynaklanabilir mi bu?

Say1'Den Baraj Puanını Geçemediginiz İçin Say1 Puanınız Hesaplanmamıs. Geçmiş Olsun
    |
    |

• Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yok mu başla meslek lisesinden olan, yardım isteyen?
    |
    |
  • Binbaşı
    1247 Mesaj
    Tam bir Hüsran

Artık DGS ile 4 yıl okumaya çalışcam. Gelecek yılki sistemde kazanmam zor gibi görünüyor.

EMl Bilişim Bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 12 Temmuz 2009; 14:55:48 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Seca2

Dostum istersen açıköğretim bölümlerine bir göz at yeni bölümler eklendi. İlgini çeken varsa girebilirsin. Lisans programlarına.

Ona devam edersin bir işte çalışarak, seneye tekrar denersin herşeyin hayırlısı...
    |
    |
  • Binbaşı
    1247 Mesaj
    quote:

quote:

Dostum istersen açıköğretim bölümlerine bir göz at yeni bölümler eklendi. İlgini çeken varsa girebilirsin. Lisans programlarına.

Ona devam edersin bir işte çalışarak, seneye tekrar denersin herşeyin hayırlısı...

Sanırım seneye mat2+mat1 soruları olacakmış. 4 ayrı sınav olacak ya o sınavın Say bölümünde. ben hayatımda say2 dersi görmedim ama say1 9. sınıfta gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 12 Temmuz 2009; 15:00:42 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Sanırım seneye mat2+mat1 soruları olacakmış. 4 ayrı sınav olacak ya o sınavın Say bölümünde. ben hayatımda say2 dersi görmedim ama say1 9. sınıfta gördüm.

Meslek liseleri için yine ayrı bir sistem ayarlanır belki tam kesin değil 2010 sınavları.

Ama her türlü sistemin kurbanıyız, okulda ders yok sınava giriyoruz görmediğimiz konulardan. Anadolu Tek./Tek. bölümler yine şanslı 4 yıl boyunca görüyor kültür derslerini... ama eml, ml ne yapsın...

Allah'tan umut kesilmez inş. karşına daha iyi olanaklar çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 12 Temmuz 2009; 15:06:44 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.