Şimdi Ara

Meşhur baskı balata fiyatları ne kadar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
74.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki balatanin bittigini nasıl anlıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Peki balatanin bittigini nasıl anlıyoruz?

debriyaj yukarda kavrar, eğer arabanın debriyaj tam tutmuyorsa yukarı kaldırınca yada devir yükselir araba hala aynı hızdaysa olur tam bitmişse araba hiç gitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Peki balatanin bittigini nasıl anlıyoruz?

debriyaj yukarda kavrar, eğer arabanın debriyaj tam tutmuyorsa yukarı kaldırınca yada devir yükselir araba hala aynı hızdaysa olur tam bitmişse araba hiç gitmez

Anladım Teşekkürler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin36

quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

İmzam daki araç için 260 TL baskı balata 200 TL'de işçilik için fiyat aldım. Pazarlıksız

sen nerden aldın o fiyatı. bana bu gün adapazarı'nda passat için 550 tl fiyat verdiler özel serviste. çok mu abartmışlar :)

Özel servis ise normal Ben parçacılardan fiyat aldım 2-3 yerden de işçilik fiyatı aldım. Hatta dün bir arkadaşım arabasını yaptırırken Eyüp'de 150TL işçilik fiyatı aldım. Tabi 350 TL işçilik fiyatı aldığım yerler oldu

• anlaşılan bayağı bir fiyat söylemiş benim gittiğim servis.galiba en iyisi senin yaptığın gibi parçaları kendim almam.acaba internetten parçalarını sipariş etsem sıkıntı olur mu? internette bir sürü yedek parçacı var ama güvenilir mi tam olarak bilemiyorum.
  • İmzamdaki aracın baskı balatasını 1 yıl önce işçilik dahil 350 TL'ye değiştirdim. Markası LUK.
  • audi a3 2009 1.4 fiyat bilginiz var mı baskı balata kac kmye kadar goturur.

• 2005 Getz GLS aracımda parça ve işçilik toplam 350 lira vermiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin36

quote:

İmzam daki araç için 260 TL baskı balata 200 TL'de işçilik için fiyat aldım. Pazarlıksız

sen nerden aldın o fiyatı. bana bu gün adapazarı'nda passat için 550 tl fiyat verdiler özel serviste. çok mu abartmışlar :)

Özel servis ise normal Ben parçacılardan fiyat aldım 2-3 yerden de işçilik fiyatı aldım. Hatta dün bir arkadaşım arabasını yaptırırken Eyüp'de 150TL işçilik fiyatı aldım. Tabi 350 TL işçilik fiyatı aldığım yerler oldu

Daha önce internetten alış veriş yapmadım bu konuda bir şey diyemem

• Arkadaşlar merhaba,
    Aracımı geçenlerde hafif yokuşta debriyaj gaz ile biraz götüreyim dedim 2-3 dakika içinde motordan hafif yanık duman çıktı sanırım baskı balata iyice bitmek üzere sakata gelmemek lazım araç 89binde 60binde almıştım geçen yıl ve en son bakımında cartı curtunu bilmiyorum geçen ay triger setini değiştirmiştim.
    Aracım Pevgeot Bipper 1,4. Baskı Balata değiştirmem gerekir mi acaba?
    Değiştirmem gerekirse işçilik dahil kaça patlar acaba bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum...
  • Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar şunu söylemeliyim ki ben otomobil yedek parça sektöründe çalışmış birisiyim yaklaşık 4 ay boyunca tabi .Arabanın iç,dış parçasında ne ararsanız bizde vardı ; valeo ,rulma,pim,şanzıman,balata vs . vs balataya gelirsek arkadaşlar gerçekten her arabanın modeline göre değiştmiştir fiyatı . Mesela fiat olarak çalıştığım yerde satış fiyatı ; 500 tl idi .her türlü parçanın fıyatı modeline göre değişmektedir :))) iyi günler ....
  • 145 tl baskı balata işçilik 200 tl istiyor. Nasıl arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar_y

145 tl baskı balata işçilik 200 tl istiyor. Nasıl arkadaşlar.

Araç marka modelini bilmiyorum ama yerliyse fiyat normal görünüyor.
  • Araç Fiat doblo 1,3 multijet.
  • seat leon 2006 1.6 850 tl yeni yaptırdım özel servis de
  • güncelleyelim, 2 ay kadar önce değişti sanayi de, fiat palio için valeo marka set 270 tl + 130 tl işçilik toplam 400 tl.
  • Senelerdir aynı sistem. Baskı balatanın yerine geçecek daha verimli bir sistem getirmediler.

Otomobil dünyası arge olarak biraz yavaş nedense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Senelerdir aynı sistem. Baskı balatanın yerine geçecek daha verimli bir sistem getirmediler.

Milyarlık firmalar ve On binlerce dolar maaş alan mühendisler senin kadar bilemiyor hocam napacan..Sen büyüksün hoş görüver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 26 Mart 2016; 15:09:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Senelerdir aynı sistem. Baskı balatanın yerine geçecek daha verimli bir sistem getirmediler.

Milyarlık firmalar ve On binlerce dolar maaş alan mühendisler senin kadar bilemiyor hocam napacan..Sen büyüksün hoş görüver

Olayın benimle alakası yok ki.

Ortada danışıklı rekabet var.

Yoksa 50 senede hic mi gelişmez bu baskı balata teknolojisi?

Adamların kolayına geliyor. Nasıl olsa hep aşınacak ve enayiler sorgusuz sualsiz değiştirecekler diye düşünüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.