Şimdi Ara

Meşhur Asırlık Tavşanlı Leblebileri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
7.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya
-8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çorumlu bazı arkadaşlar bozulmuş ama malesef Tavşanlı leblebisi çok daha ilerdedir ...
    Bazı çorum leblebi markaları Tavşanlı üreticilerine fason üretim yaptırıp kendi adları ile satmaktadır hatta ...
    Kısaca Çorum leblebisinin adı kaldı desek yanlış olmaz ...
  • Bayatlamistir onlar 100 yılda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Bayatları stoklarımıza almıyoruz hocam. 1 Asır leblebinin stok zamanı değil. Babadan oğula geçen mesleğin tanımlamasıdır : ))

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Niye Sürat Kargo? Başka kargo firması mı yok Tavşanlıda? Fiyatlar da uçmuş, gitmiş... Bu ne ya! Sen şu %97 doğrulukta dolum parfüm diyen adam mıydın? Bi parfümcü bi leblebici... Güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 28 Aralık 2013; 14:36:01 >
  • Leblebinin anavatanı Çorum'dur.
  • Çorumda fiyat sade 10 tl civarı. bilginize arkadaşlar.
  • Ürünlerinizin içeriğinde glüten kullanılıyor mu?
  • Tavşanlı leblebisi almak isteyen varsahttp://www.kocagoz.com.tr/ sitesine de bakabilir. Bunun neresinin sıcak fırsat olduğunu anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayku$

Tavşanlı leblebisi almak isteyen varsahttp://www.kocagoz.com.tr/ sitesine de bakabilir. Bunun neresinin sıcak fırsat olduğunu anlamıyorum.

Fiyatlar iyi de bunların gramajı yazmiyor hocam. Hediye kutularin yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayku$

Tavşanlı leblebisi almak isteyen varsahttp://www.kocagoz.com.tr/ sitesine de bakabilir. Bunun neresinin sıcak fırsat olduğunu anlamıyorum.

Arkadaşın konusunu baltalamak gibi bir niyetim yok ama burası sıcak fırsatlar;
    Eskiden Tavşanlı'da yaşamış biri olarak Kocagöz çok daha meşhurdur ve sitesi olduğunu bilmiyordum fiyatlarına bakınca bu başlık sıcak fırsatlar niteliğini yitirmiş görünüyor ...

• Onlar hepsi tek tip oluyor. Üzerine firma ismi basıyorlar.
  • 2 sayda olmuş hep geyik muhabbeti..Milletin alacağı varsada kafa karışıklığından dolayı alamaz.Pahalı gelen arkadaşlar lütfen gereksiz yorum yapmasın bence
  • Mükemmel leblebi mükemmel
  • RadicalDeath kullanıcısına yanıt
    Hocam gramajı yazmıyor dikkat ettiyseniz. Ayrıca 100 tl üzeri alışverişlerde kargo bedava. o kutudakiler 650 gr : )) biraz daha araştırıp yazsaydınız müşterilerimizin aklı karışmazdı.

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Artık Tavşanlı Hocam : )

• Acikparfumler kullanıcısına yanıt
    Leblebiyi sizden ucuza satan adam, hediyelik olunca mı sizden pahalı satacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acikparfumler

Hocam gramajı yazmıyor dikkat ettiyseniz. Ayrıca 100 tl üzeri alışverişlerde kargo bedava. o kutudakiler 650 gr : )) biraz daha araştırıp yazsaydınız müşterilerimizin aklı karışmazdı.

Standart leblebi çeşitlerinin kilosu sizde 13 tl Kocagözde 12 TL görünüyor ...
    Ayrıca sizde de kargo hariç fiyatlar ...
    Burası sıcak fırsatlar sizin leblebinizi kötülemiyorum ama burada konuların bulunuş gayesi reklam/satış değil, piyasadan rakiplerden uygun fiyat sunmanız gerekir ... Adı üstünde sıcak fırsatlar ...
  • bayku$ kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim fiyatlarımız bunlar.

( Hediyelik kutuya gelince Hediyelik kutularda çoğu firma kutuyla birlikte leblebiyi tartar : ))

• Demircide okudum. Bir arkadaş Çorumlu bir arkadaş da Tavşanlılıydı. Kesinlikle tavşanlı leblebisi daha lezizdi bir cok kez bunun kiyaslamasını yapmıştık.
    Tavşanlıyıda gidip görmüş yerinde tadını almış birisi olarak. Ürünleri il dışına toptan ne kadara veriyorsunuzda tavşanlının nüfusu demeyeyimde en işlek çarşısından daha çok ziyaretcisi olan sıcak firsatlarda bu fiyattan satmayı uygun buluyorsun.
    Önerim burada iş yapnak istiyorsanız.
    1kg 13
    2kg 23
    3kg 30 + kargo bedava
    Gibi yaparak stok devir hızını hızlandırarak burada satış yapman olacaktır.
    Çünkü buradaki birçok kişi stokcudur ihtiyacını bilir ve ona göre hesaplı alır. Bu fiyatlarla tadımlıktan öteye satışı burada gerçekleştiremezsin.
  • sonradan görme tavsanlilar basmış burayı leblebiyi Çorumdan çaldınız birde utanmadan sahiplenmeye çalışıyorsunuz. Leblebisiyle meşhur olan ilimiz yazın google a bakın ne çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.