Şimdi Ara

MESAJ SAYIM GENE DÜŞTÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu daha geçenlerde 100 mesajım düştü,800 olması gerekirken 700 oldu yönetici bir arkadaş geldi birşeyler söyledi eyvallah dedik.Bu günde 710 civarında olan mesaj sayım,670 lere düştü.. Bu nedir abi ? Yahu millet bomboş mesajlar atıyorda silinmiyor mesajları,bizim yazdıklarımızda 1 tane bile boş mesaj yok mesajımız siliniyor.Madem mesajımızı siliyorsunuz,madem boş mesajımız var insan uyarı atıp,özel mesaj atıp nedenlerinide yazar şaka gibi.

• Mesaj attığınız konular ya da mesajlarınız silindiği an mesaj sayısından düşmez, belli aralıklarla yapılan mesaj sayımlarında düşer.
  • Kabuska kullanıcısına yanıt
    Hocam geçende bunu dediniz.. Dün 710'larda mesajım vardı,bu gün 670 civarına düştü.Sebebi,gerekçesi nedir ? Ha inanmıyorsanız araştırın yoksa böyle bir şey ceza verin.Belirli aralıklar diyorsunuz ama daha geçen gün 100 kadar mesajım düştü gelip aynı şeyi söylediniz bu günde bu olay oldu.Sanırım bir ben yaşıyorum bu sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Hocam geçende bunu dediniz.. Dün 710'larda mesajım vardı,bu gün 670 civarına düştü.Sebebi,gerekçesi nedir ? Ha inanmıyorsanız araştırın yoksa böyle bir şey ceza verin.Belirli aralıklar diyorsunuz ama daha geçen gün 100 kadar mesajım düştü gelip aynı şeyi söylediniz bu günde bu olay oldu.Sanırım bir ben yaşıyorum bu sorunu.

Benim de 7600 küsürden 7500 küsüre düşmüş. Yapacak bir şey yok sistem otomatik olarak her yeniden saydığında burada "mesaj sayım düştü" konuları bolca görünür:)
  • Benim artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Benim de 7600 küsürden 7500 küsüre düşmüş. Yapacak bir şey yok sistem otomatik olarak her yeniden saydığında burada "mesaj sayım düştü" konuları bolca görünür:)

Tamamda hocam yokmu bunun bir çözümü ? Ne yapmamız gerek bu konuda anlamıyorumki.Sistem mesajları silerken açıklasa birde neden sildiğini böyle konular olmayacakta..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Tamamda hocam yokmu bunun bir çözümü ? Ne yapmamız gerek bu konuda anlamıyorumki.Sistem mesajları silerken açıklasa birde neden sildiğini böyle konular olmayacakta..

Alıntıları Göster
    Sistem mesaj silmiyor @PHO3N1X. Silinen konulara attığınız mesajları ya da silinen mesajlarınızı; mesaj hanenizden düşüyor.

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi ben bu işten bir şey anlamadım ama silinen mesaj olsun,mesajında değilimde yanlışlıkmı yapılıyor diye düşündüm sürekli mesajlarım silinince,çünkü sistem bildiğiniz combo yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 5 Ağustos 2014; 19:20:31 >
  • quote:

Hocam vallahi ben bu işten bir şey anlamadım ama silinen mesaj olsun,mesajında değilimde yanlışlıkmı yapılıyor diye düşündüm sürekli mesajlarım silinince,çünkü sistem bildiğiniz combo yaptı.
    Bizzat sizin mesajınızın silinmesi gerekmiyor @PHO3N1X. Misal; silinen bir konuda 20 mesajınız varsa, sayım sonrası o 20 mesaj, mesaj hanenizden düşüyor. Evvela bazı bölümlerde mesaj sayacı kapatılırsa da, o bölüme attığınız mesajlar da düşüyor lakin bildiğim kadarıyla sayacı kapatılan bir bölüm olmadı.

Dediğim gibi, mesaj sayınızın düşmesinin bundan başka hiçbir izahati yok. Buna rağmen yanlışlık olabilir, eminim diyorsanız; programcıları konuya davet edebilirsiniz. Uygun bir zamanlarında, kontrol ederler.

Keyifli akşamlar dilerim;

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim,yapacak bir şey yok olan oldu.
  • Rica ederim, görevimiz.

İyi forumlar @PHO3N1X;
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.