Şimdi Ara

mert yüzünden yenilcez (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ertuğrul Kayseri'ye kiralık gitti galiba bu sene sonu dönücek aynısını Mert'e yapmamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

Mert'in bu maçta efsane olacağını düşünen bir benmiyim, maç penaltılara kalacak, görün bakim Mert neymiş....

Mert vs Muslera mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

Mert'in bu maçta efsane olacağını düşünen bir benmiyim, maç penaltılara kalacak, görün bakim Mert neymiş....

Mert vs Muslera mı?

Yok ya Muslera tabi iyi ama Mert'in boş biri olmadığını hepimiz biliyoruz ben penaltılardaki başarısına dikkat çekmek istiyorum...
  • gs den cekinen Fener taraftari olmaz olsun biz bunlari ne kadrolarla ne sartlarla madara ettik beyler yapmayin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Volkan'a ne oldu?

sabriye artistik yaparken düşünecekti...

Sen böyle diyorsun da bizim en azından alternatif isimlerimiz var iyi kötü tartışılır.Sizde son yabancı hakkı eboue için kullanılmazsa kim oynayacak acaba onun yerine ?
  • Beyler maçlar genelde baskımızla sonuçlanıyor Volkan olsa devleşir kalesinde baskıda daha iyi oynuyor çünkü

Ama Mert varken bence kriz geçirirsiniz ısınamaz o
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle ben mesela Volkanı ne zaman gorsem aklıma schalke macı gelır Mert'in ben gelecekteki en iyi kalecılerımızden olucagını dusunuyorum mesela gecen yıl volkan sakatlanmıstı,mert kaleye bır anda gecmek zorunda kaldı ılk haftaları hatırlayın cok hatalı goller yıyordu ama defasın hataları hıc goz ardı edılemezdı.Sonra yavas yavas toparlamaya basladı kupa macıydı sanırım ıyı bır kurtarısla macı bıze geıtrmıstı,tam bu oldu derken volkan geldı tekrar,sakat sakat oynadı lıgtende olduk.
  • volkan bazen sorumluluk almamak için kasıtlı kart görüyor diye düşünüyorum. oyuncu hakkımızda dolduouou zamanında kasıtlı yaptığı açıktı zaten.
  • Sırf mert yüzünden mi? Selçuk, Drogba, Sneijder filan oynamasın o zaman sakatlanırlar filan gerek yok
  • en büyük sevincimdir cidden volkanın etkisi büyük bizim maçlarda muhteşem oynar mert olmasını tercih ederim ama hadi bakalım merak ettiğim konulardan biri maçta meirelesle sabride cezalı galiba bide fatih terim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Volkan'a ne oldu?

sabriye artistik yaparken düşünecekti...

enginin aklı başına gelmiştir inşallah

Sır kupa maçı için 1 yıllık sözleşme imzaladık
  • Ulan Fenerbahçe forumuna son 2 gündür her girmemde gülmekten ölüyorum
  • Benim takimima da Mert'e de guvenim sonsuz.Kupayi alma sansimiz Gs den az degil ve mert bu macta guzel performans sergileyebilir.O kadar da itin seyine sokmayin merti.

• İsterse 10 tane yesin bir maçta, bana göre Mert Volkan dan kat kat üstün bir kalecidir. Keyfe keder oynayacak, maç içinde takımını yalnız bırakacak, durduk yere millete artistlenecek Volkan yerine Mert i kaleye koyarım en azından kırmızı yemeyeceğini, kavga çıkarmayacağını, kurtarış olarak da elinden geleni yapacağını bilirim. Volkan paşanın işine gelecekte top kurtaracak.

Şu bir gerçek son 2 senedir Volkan resmen istemeyerek sahaya çıkıyor. Topa uzanmıyor, yatmıyor, yatarsa kalkmıyor. Salzburg maçında biraz düzelme var gibi gözükse de ben güvenmiyorum.
  • 4 tane as oyuncumuz olmayacak ( Volkan-Gökhan-Egemen-Meireles) şanslar %50

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep unuttuğunuz bir şey var.
    GS-FB maçlarının favorisi yoktur.
    Kalede Mert de olsa, 5 adamları da sakat olsa, durur durur uzaktan atar bir tane Selçuk Şahin gene yener bizi Fener.
    Ya da tek kale oynarsın, 2 pozisyon 2 gol, 2-1 veririz maçı. Olmayan şeyler değil, oldu hep bunlar.
    Bize FB karşısında favori olmak son yıllarda yaramıyor.
    Fener balı denen, özellikle GS'ye karşı çok daha belirgin tutan bu bal yüzünden Mert değil kim olsa kalede farketmez.
  • Mert Volkandan iyi kaleci.2 kotu maçla adam silinmez.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.