Şimdi Ara

Mersin antalya yolu son durum nedir? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
9
Favori
107.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MEGASANCAK

Arkadaşlar ben yeni Akdeniz sahil yolunu kullanarak Adanadan Antalyaya gitmek istiyorum. yeni yolu yakın tarihli kullanan arkadaşlar yol durumunun son hali nedir ? kaç saat sürmekte ?
    önceden adanadan yukarıya ereğli ye oradan da aşağı doğru antalya inerdim, sizlerin tavsiyelerini bekliyorum.
    yeni akdeniz sahil yolu tamamlanma yüzdesi kaçtır ?

Malum kış ayındayız Konya yolunu kullanma buzlanma olabilir,sahil yoylundan devam et...
    Melleç viyadüğüde açıldı bu arada...
  • yorumlarınız için teşekkür ederim bu 19 ocakta yola çıkacağız gece yolcuğu olacak gibi hayırlısı İnşallah

yolu tecrübe edersem, buradan tekrar paylaşımda bulunacağım.
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, bende melleç viyadüğünü merak ediyordum. ocak 19 da yolculuk var. İnşallah bundan sonra adana antalya arasında akdeniz sahil yolunu kullanırız. bazı arkadaşlar 4 saatte antalya varış sürelerini 4 saat olarak yazmışlar. acaba yolculuğa nerede başladılar ve antalyanın neresinde 4 saat doldu, gece mi gündüz yolculuğu mu yaptılar ? biz nasıl yolculuk yapacağız. yaşayıp görelim. ben tecrübe ettiklerimi buradan paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

mersin antalya yolu son durumu hd kalitesinde

Güzel bir paylaşım.Baştan sona seyrettim.

Belli bir dakikadan sonra,yarış oyunu oynar gibi telefonu sağa sola çevirmeye başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acaba video 2017 yılının hangi ayında çekildi. Mersinin neresinde başlayıp neresinde bitti ? Yolculuk kaç saat sürdü ? Kafamda deli sorular

• kesinlikle konya üzerinden gidin. yol çok temiz. konyadan antalyaya dönüşten sonra yol boş gibi birşey zaten. yol kalitesi de çok iyi radar olayı hiç yok desem yeri o yüzden sabit 130 la gidersiniz. akşama kalırsanız,konyadan sonra şeker pancarı kamyonları yola dökülüyor.
  • MEGASANCAK kullanıcısına yanıt
    2017 temmuz ayının görüntüleri silifkeden başlayıp anamurda bitiyor baştan sona izlerseniz fark edeceksiniz zaten.
  • Biz yola akşam 7 den sonra çıkacağızz. Konya üzerinden pek çok kez gittik, kışın kardan dolayı tedirgin oluyoruz. Akdeniz sahil yolunuda kış olması sebebiyle araştırıyoruz..

• Arkadaşlar, Acaba yakın zamanda aranızda yeni akdeniz sahil yolundan mersin - antalya arası arabası ile yolculuk yapan oldu mu ? Kaç saat sürdü ? Yolculuk nasıl geçti ? Teşekkürler

• son durum nedir?
  • arkadaşlar merhaba. silifke/alanya arasında son durum nedir acaba, yakın zamanda giden ya da bilen var mı? virajlı kısım ne kadar kaldı?

• Videoya göre sadece aydıncık yolu sıkıntılu gibi peki gazipaşa alanya nasıl videoda yok

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Gazipaşa Alanya arası yapıldı.Gazipaşadan sonra uzunca bir rampa çıkıp sonra iniyorsun.Eski yolun virajları bitimi birleşiyor yollar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 21 Temmuz 2018; 22:42:41 >
  • Silifke Aydıncık arası süper Aydıncık Gözce arası virajlar tam sizi sıkmaya başladığında arka arkaya iki tünele giriyorsunuz Tünellerden sonra Gözce ye kadar 15 dk kadar viraj eskisi gibi ondan sonra Anamur a kadar yine çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Silifke Aydıncık arası süper Aydıncık Gözce arası virajlar tam sizi sıkmaya başladığında arka arkaya iki tünele giriyorsunuz Tünellerden sonra Gözce ye kadar 15 dk kadar viraj eskisi gibi ondan sonra Anamur a kadar yine çok güzel
    teşekkürler hocam peki anamur/gazipaşa arasında bir iyileşme var mı biliyor musunuz? adanadan alanyaya gideceğim konya üzerinden mi gitsem yoksa kıyıdan mı karar veremiyorum. bana kalsa seve seve direk sahil yolunu kullanacağım ama 2 araç gideceğiz. diğer aracı kardeşim kullanacak. pilotajı henüz çok iyi değil. ondan korkuyorum. konya yolunu da hiç sevmem

• Anamur dan sonra açılan tüneller oldu Çalışma devam eden yerler var ama eskiye göre çok iyi Çok sıkıntı yaşamazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anamur/gazipaşa arası nasıl hocam bilginiz var mı?

• ozay06 kullanıcısına yanıt
    anladım üstadım teşeklürler

• Anamur Gazipaşa arası son durum ne bilmiyorum hocam.Bildiğim kadarıyla belli bir mesafede yol eski yol ve virajlı

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.