Şimdi Ara

Mersin antalya yolu son durum nedir? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
9
Favori
107.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=55888&start=1540
    Yoldaki gelişmeleri buradan güncel olarak takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • rkadaşlar şuan manavgattayım ve yarın sabah Gaziantepe gideceğim.2014 yazında sahil yolunu kullandım ve virajlardan midem bulandı,birdaha gitmem demiştim.şuan yorumlara bakınca yolun baya düzeldiğini belirtiyorsunuz.kafam karıştı şimdi Konya yolu mu yoksa Alanya Anamur mersin üzerimi gitsem diye.bebekle yolculuk yapacağım bu arada..
  • Hocam Anamur Gazipaşa arası az bir yer sıkıntılı viraj var fakat hızlı gitmeniz mümkün oldu. Anamur Aydıncık arası virajlı ondan sonrası da güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tmacgrady146 T kullanıcısına yanıt
    konya ya çıkmaktansa sahil yolu pek farkı kalmadı zaten
  • chupin C kullanıcısına yanıt
    mersin anamurlyum, gecen hafta antalya-alanya-gazipaşa-anamur 'dan gectim ,
    2 tünel bitmis ,, yol calısmaları yapılmıyordu , %50den fazlası bitmis diyebiliriz.

eski virajlı yol kısmen duruyor, bir kısmı yeni yol
  • Beyler adana tarafından gelenler Karaman -Bozkır yolunu kullanmayi tavsiye etmem. Geçen hafta bu yoldan geldim yollar bölünmüş değil ama asfalt. Sorun şu ki yolda kalsaniz yoldan Allah kulu geçmiyor. Çok tenha , benzinlik yok. Karaman sınırları içinse lpg yı 2.40 in altında bulamadim. Adanadan 1.78 e doldurup sonra 2.40 a doldurmak acayip zoruma gitti. Adana tarafından gelecekler için en kısa yol karaman Bozkır yolu, yol Seydisehirin güneyinde Seydişehir -Akseki arasına çıkıyor. Geri dönerken sahil yolunu özellikle istedim ama yolcular fethiye antalya arasına bile zor dayandılar, kalkandan sonra kumlucuya kadar bulantı (: level 1 de bu kadar bulantiysa dedim Anamur yolunda perişan olurlar diye sahili terkettim ):

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Beyler adana tarafından gelenler Karaman -Bozkır yolunu kullanmayi tavsiye etmem. Geçen hafta bu yoldan geldim yollar bölünmüş değil ama asfalt. Sorun şu ki yolda kalsaniz yoldan Allah kulu geçmiyor. Çok tenha , benzinlik yok. Karaman sınırları içinse lpg yı 2.40 in altında bulamadim. Adanadan 1.78 e doldurup sonra 2.40 a doldurmak acayip zoruma gitti. Adana tarafından gelecekler için en kısa yol karaman Bozkır yolu, yol Seydisehirin güneyinde Seydişehir -Akseki arasına çıkıyor. Geri dönerken sahil yolunu özellikle istedim ama yolcular fethiye antalya arasına bile zor dayandılar, kalkandan sonra kumlucuya kadar bulantı (: level 1 de bu kadar bulantiysa dedim Anamur yolunda perişan olurlar diye sahili terkettim ):

Fethiye Antalya yolunu Korkuteli üzerinden hem bulantısız hemde seri şekilde gidebilirdiniz ama sanırım manzara için Kaş- Kalkan üzerinden tercih ettiniz,,, hakkaten çok manzaralı bir yol

• quote:

Orijinalden alıntı: stevie_ray_vaughan

quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Beyler adana tarafından gelenler Karaman -Bozkır yolunu kullanmayi tavsiye etmem. Geçen hafta bu yoldan geldim yollar bölünmüş değil ama asfalt. Sorun şu ki yolda kalsaniz yoldan Allah kulu geçmiyor. Çok tenha , benzinlik yok. Karaman sınırları içinse lpg yı 2.40 in altında bulamadim. Adanadan 1.78 e doldurup sonra 2.40 a doldurmak acayip zoruma gitti. Adana tarafından gelecekler için en kısa yol karaman Bozkır yolu, yol Seydisehirin güneyinde Seydişehir -Akseki arasına çıkıyor. Geri dönerken sahil yolunu özellikle istedim ama yolcular fethiye antalya arasına bile zor dayandılar, kalkandan sonra kumlucuya kadar bulantı (: level 1 de bu kadar bulantiysa dedim Anamur yolunda perişan olurlar diye sahili terkettim ):

Fethiye Antalya yolunu Korkuteli üzerinden hem bulantısız hemde seri şekilde gidebilirdiniz ama sanırım manzara için Kaş- Kalkan üzerinden tercih ettiniz,,, hakkaten çok manzaralı bir yol

Patara ve kaputaj plajları için o yolu tercih ettim manzara inanılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel bilgi yokmu?
  • Denizli den mersin, mezitli ye gitmek istesem hangi yolu tercih etmem lazım.
    En kısa sürede ve rahat gitmek için yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Denizli den mersin, mezitli ye gitmek istesem hangi yolu tercih etmem lazım.

En kısa ve güvenli yol-denizli-Dinar-çay-konya-eregli-pozantı-mersindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

tşk ederim, güvenli değil de en kısa sürede yol alınabilecek, en pratik rota demek istemiştim.
    sanırım cevabınız da onu gösteriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

tşk ederim, güvenli değil de en kısa sürede yol alınabilecek, en pratik rota demek istemiştim.
    sanırım cevabınız da onu gösteriyor.

Yengem denizlili. biz adanadan hep bu yolu kullanırız. en hızlı ve güvenli yol budur. Adana-ereğli zaten otoban. ereğli-çay duble yol. Çaydan sonra dinara kadar en son gidiş-geliş şeklinde idi. Dinar- denizli arasıda duble yol. toplam 750 km.

• ..........................
  • yani?
  • 2016 güncel yol durumu verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fez@33

2016 güncel yol durumu verebilecek var mı?

var,anamurluyum,bozuk ve tek gidiş-tek geliş olan yerler baya azaldı yanlış olmasın 3 tünel açıldı galiba

Antalya'dan anamura gelirken 30 dakikalık anamurdan mersine giderken 30 dakikalık toplam 1saatlik virajlı yer var geri yer güzel
  • 3. tünelin sonu viyadük değil miydi nasıl açacaklar orayı? viyadükle ilgili bir gelişme var mı?
  • fez@33 F kullanıcısına yanıt
    Wowturkey de konusu var. Orada daha çok bilgi bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

3. tünelin sonu viyadük değil miydi nasıl açacaklar orayı? viyadükle ilgili bir gelişme var mı?

benim dediğim tüneller antalyadan anamura gelirken öbür tarafta açılan tek bir tünel var diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.