Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazırlığı zorunlu olan bir bölümde okula gitmeyip dönem sonunda myp ile yatay geçiş yapabilir miyim?
    yardımınıza ihtiyacım var.
  • şuan hukuk okuyorum 1. sınıf . odtü işletme veya boun ybs ye geçicem. puanım yetiyo. ne zaman geçebilirim ? geçmem de sıkıntı olur mu ?
  • Bir sorum olacak

Ben Atatürk üniversitesi İngilizce tıpta okuyorum. Yani ilk senem hazırlık okuyacağım. Sene sonunda puanım yeten türkçe tıpa myp ile geçiş yaparsam tekrar hazırlık okur muyum? Bu sene geçmeyi planlıyorum hazırlık sınıfını ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye bu sistem devam edecek mi? Malum sınav sisteminde ve puanlamalarda değişiklik oldu.
  • Paul Muaddib kullanıcısına yanıt
    Ben 1. Sınıfa devam etmek zorunda mıyım dondurup gitmesem olur mu 2. Sinıfa geçme şartı var mı ?

• YalnizAdammm Y kullanıcısına yanıt
    Ben bu yıl kazandım ve ilk dönem dondurdum bahar döneminde inşallah geçiş yapmayı düşünüyorum yök ile en az 30 kere konuştum oluyor dediler ve hocalarlada görüştüm burada yazan insanlarda var önceki sayfalarda

• rastgeleisim123 R kullanıcısına yanıt
    Eğer gitmek istediğin üniversite baharda kontenjan açarsa ve puanın yeterse gidebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: YalnizAdammm

Ben 1. Sınıfa devam etmek zorunda mıyım dondurup gitmesem olur mu 2. Sinıfa geçme şartı var mı ?
    dondurmana gerek yok 1. sınıfı bitirmeden geçiş yaparsın dondurma okulunu

• naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben istediğim bölümden kontenjan açıp açmadıklarını internet sitesinden öğrenebilir miyim yoksa öğrenci işlerini mi aramam gerek ?

• YalnizAdammm Y kullanıcısına yanıt
    Bende acemiyim bu konuda ama kasım sonu aralık gibi kontenjanları ilan ediyorlar üniversite sitesinde arayıp sorman fayda etmez bilmiyoruz derler ama bölüm başkanına mail atabilirsin ben öyle yaptım

• naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    önceki mesajlara baktığımda sanırım siz de aynı tedirgiliği yaşıyorsunuz
    devamsızlıktan kalmak sorun teşkil ediyor mu öğrenebildiniz mi?
  • Paul Muaddib kullanıcısına yanıt
    Ya tamamda şimdi bahar ayında kontenjan açıp acmayacakları belli değil güz yarıyılına kadar beklemek zorunda kalacağım niye boşuna gideyim ki

• rastgeleisim123 R kullanıcısına yanıt
    Hayır sorun teşkil etmiyor ama eğer baharda kontenjan açılmaz ise devamsızlıktan kaldığın dersler senin okulunu en az 1 dönem uzatacak

• quote:

Orijinalden alıntı: YalnizAdammm

Ya tamamda şimdi bahar ayında kontenjan açıp acmayacakları belli değil güz yarıyılına kadar beklemek zorunda kalacağım niye boşuna gideyim ki
    http://www.yok.gov.tr/documents/10279/30571835/2017_Ek_Madde_1_uygulama_ilkeleri.pdf/34e11e51-eec4-4126-9000-13ca77281e56

burayı oku

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Muaddib

http://www.yok.gov.tr/documents/10279/30571835/2017_Ek_Madde_1_uygulama_ilkeleri.pdf/34e11e51-eec4-4126-9000-13ca77281e56

burayı oku

Alıntıları Göster
    seneye bu uygulumanın devam edip etmeyeceğini biliyor musun? malum sınav sistemi değişti nasıl olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: vivilavivi

seneye bu uygulumanın devam edip etmeyeceğini biliyor musun? malum sınav sistemi değişti nasıl olacak?

Alıntıları Göster
    nasıl olacak bilmiyorum. yökün haberlerini takip et değişiklik varsa söylerler yoksa söylemezler

• Arkadaşlar Burs Nakil işlemini nasıl yapacağız böyle bir uyarı veriyor ???

Bir tarih verdiler de biz mi duymadık acaba ???

• dostlar kıbırısı kazandım ilk dönem gitmezsem 2. dönem kaydımı türkiyede herhangi bir okula albilir miyim (türkiye dede özel okuldan bahsediyorum )
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    istediğiniz ün. ve bölümü bölumu bulup puanınız yetiyormu 1.bakmanız gereken bu. aralık ayında ilana çıkan üniversiteler çok az. istediğiniz ün.aralıkta ilana çıkarsa kayıtlı olduğunuz üniversiteden evrak hazırlattırıp
    geçmek istediğiniz universiteye götürceksiniz.http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=159306&start=10

merkezi ek 1 konusunu anlatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 1 Ekim 2018; 9:20:34 >
  • AÇIKÖĞRETİME GEÇMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR
    VAKİT KAYBETMEK İSTEMİYORUM DİYORSANIZ ARALIK AYINDA İLANA ÇIKAN TEK ÜNİVERSİTE VAR ATATÜRK AÖF . (ANADOLU AÖF İLANA ÇIKMAZ ARALIKTA.AGUSTOS AYINDA İLANA ÇIKIYOR KATI KURALLARI VAR)
    YİNE EVRAKLARINIZI HAZIRLAYIP ATATÜRK AÖF MERKEZ BÜROYA YANİ ERZURUMA GÖNDERİCEKSİNİZ YANLIŞLIK YAPMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 1 Ekim 2018; 9:25:45 >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.