Şimdi Ara

Mercusys Halo S12 Mesh Network İncelemesi (En Ucuz Mesh Sistemi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
6
Favori
7.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yukarıda arkadaşın dediği gibi misafir ağı ile oluyor galiba. Ama Ben birleşik şekilde kullanıyorum. Evde 5ghz özelliği olmayan telefonlar var ikisini de ayrı ağ açmak istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 5 Haziran 2022; 6:48:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armagan_60 A kullanıcısına yanıt

Hocam evinizdeki bağlantı hızınız ne kadar? 200 mbit internetim var, bu cihaz üzerinden bağlantı kurunca 90 ın altına da inmiyor üstüne de çıkmıyor. Misafir ağ kurup 5gz seçtim onda da sonuç aynı tabi bir şeyleri yanlış yapmadıysam. Siz 100 mbiti geçebildiniz mi?

• thebaboli kullanıcısına yanıt
    100 Mbit kullanıyorum kablosuz yakın mesafede 60 uzakta 40 gördüm kablolu bağlantıda kayıpsız alıyorum bu cihazla kablosuz en fazla bu kadar alırsınız yanlış bilmiyorsam kayıpsız wifi performansı için wifi6 teknolojisi desdeklemesi lazım bu tip cihazlar var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • justery kullanıcısına yanıt

hocam merhaba 2.4 ghz için max kullancı bağlanma sayısı nedir 5ghz misafir hesabı açtım sayı verebiliyorum ama standart bağlantı için bi sayı ayarı göremedim

• armagan_60 A kullanıcısına yanıt

Mercusys halo s3 kullanıyorum 75 mbps internetimle kablolu olan kutuyla kayıpsız hız alırken diğer odaya koyduğum kutu en fazla 20-25 arası veriyor kayıpsız tavsiye edeceğiniz cihaz var mıdır?

• Merhaba;

100mbit den bugün 500mbit yükseltim tarifemi , fakat bu cihaz 90 üzerine çıkmıyor.

5Hz de çıkması gerekmiyor mu sizce de?

Çıkarabilen var mı? Bir ayarı mı var?

• S12 var evde. Üst kattan Wifi çekse de internet bağlantımda kopmalar oluyor. Cihaz mı dandik benimki mi arızlalı çözemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu başlıkta da yazmıştım, bu cihazda 90 üst sınır gibi. Bu nedenle yeni mesh sistemi arayışına girdim.

Deco x20, Mercusys H80X ve Deco 50 arasındayım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.