Şimdi Ara

Mercedes Yıllık Bakım Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mercedes C180 aracımın yıllık bakımı tarihi geldi. Mercedes servisinde 800-850 lira arası bir ücret çıkar dediler. Ayrıca internette okuduğum kadarıyla serviste de bir sürü masraf çıkarıyorlarmış. Bosch otomotivde 370 lira dediler bakım için. Yetkili filan olduklarını söylediler. Siz nerede yaptırıyorsunuz bakımı ? Yetkili servis şart mıdır ? Yetkili güvenilir başka özel servisler de var mıdır ?

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyJoker -- 14 Aralık 2013; 13:09:17 >

• Aracin garantisi devam ediyormu bilmiyorum , ama ediyorsa zaten sorunun cevabi belli , etmiyorsa da iki secenek var :

1. İleirde olusacak ve iyi niyet garantisi kapsaminda yetkili servis tarafindan cozulebilecek olaylar icin , arac yetkili serviste bakima devam edilir .

2. Yok kardesim , beni baglamaz iyisi kotusu , bakarim keyfime denirse , orjinal parcalar ile kaliteli bir ozel servise gidilir .

Bu arada ben 2 ay once A klas in 15 bin bakimina 750 tl fiyat aldim yetkili aervisten .

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HolyJoker H kullanıcısına yanıt
    Garantiniz devam ediyorsa yetkili servisi tercih edin bence de. Biraz daha tuzlu olsa da garantisi devam eden araçlar icin avantajlı tarafları da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.