Şimdi Ara

mercedes 300d hakkındaki görüşleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
40.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce 87 model mercedes 300d aldık genel olarak memnunuz fakat bu forumu bulunca mercedes severlerin bu araç hakkındaki görüşlerini merak ettim bildiklerinizi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim ayrıca en çok merek ettigim bu araçta turbo olup olmadıgı ben motora baktım turboya benzer bişey göremedim ama belki sizin bir bilginiz vardır şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminkarakus -- 16 Temmuz 2008; 15:56:05 >

• öncelikle hayırlı olsun.
    Araba hakkında bilgi veriseniz daha iyi yorum yapılabilir. Kaça alındığı, otomatikmi, masraf yapıldımı vb.

Turbo konusunda. Asagıda iki link var biri turbo motor diger değil. Fark cok aşikar.

http://www.sahibinden.com/super_temiz_cok_konforlu_masrafsiz_turbo_dieselWQQaXQQ8915063WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/_ankarada_tek_!_!_!_WQQaXQQ5111710WQQpXQQdisplayitem

• arabayı 14 milyara aldık komsumuzdan adam güvenilir biri alım satım yapıyor bizde pek kimseye danışmadan aldık araba yeni bakımdan çıkmış çok para harcanmış bunu arabaya bakar bakmaz anlıyorsunuz 7 milyar harcandıgını söylüyor aldıgımız kişi motor bakımı hepsi yeni tamamlanmış 155.000 km de arabada sıfır deri koltuklar, oriinal boya, elektrikli yan aynalar otomatik camlar abs açılır tavan manuel vites vs... özellikler var
  • resim koymayı bir becerebilsem daha iyi olcaktı aslında ama ikinci linkteki arabanın aynısı ama bakımdan dolayı daha bi şık demekki bizim arabada turbo yok...
  • peki arkadaşlar bu arabayı daha önce kullananlar varsa yada bu araba hakkında bilgisi olanlar varsa bildikleri avantaj ve dezavantajlarını yazarsa çok iyi olur
  • Korkma günümüz arabalarını bile öldürür MERCEDES
  • otobanda bır denesene kaca kadar cıkıcak kadran =?

pederde 250 d var merak ettım ne kadar fark var aralarında performans olarak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eminkarakus

arabayı 14 milyara aldık komsumuzdan adam güvenilir biri alım satım yapıyor bizde pek kimseye danışmadan aldık araba yeni bakımdan çıkmış çok para harcanmış bunu arabaya bakar bakmaz anlıyorsunuz 7 milyar harcandıgını söylüyor aldıgımız kişi motor bakımı hepsi yeni tamamlanmış 155.000 km de arabada sıfır deri koltuklar, oriinal boya, elektrikli yan aynalar otomatik camlar abs açılır tavan manuel vites vs... özellikler var

Araba anlattıgınız gibi ise fiyatı gayet uygun.
    Bu araba sizi senelerce götürür. Muteşem bir araçtır. Zevk alarak kullanıcaksınız. (Bakımlarını aksatmayın)
    Tebrik ederim.
  • daha acemi oldugum için fazla hız yapmıyorum en fazla 120 yaptım ama 1 ay sonra otobana çıkıp denerim buraya yaz<arım sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminkarakus -- 17 Temmuz 2008; 16:57:08 >
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle
  • araç için hayırlı uğurlu olsun ALLAH utandırmasın.bu tip araçlar turbosuzdur 90 modele kadar.fiyatta şehirden şehire göre değişiklik gösterir.22 yıllık araç 150.000'de olmaz daha fazladır (200-220.000).araç yinede bir ayağım çukurda der gibi dışarıdan belli olmaz ama içten zamanla kendini belli eder.yinede gözünüz gibi bakmak zorundasınız.güle güle kullanın.
  • kardeş ben 300d kullanıyorum.1988 model 2008 gümrük çıkışlı.dünyada eşi benzeri olmayan bi arabadır mercedes.3000 motor var yakıtı 210 ykrş.inanmıyorlar ama gerçek bu.ben 1 ay önce 2000 km yol yaptım 400ytl mazot yaktı.yormuyor hidrolik direksiyon, abs,sunroof konfor herşey mevcut.1986 model arabada abs olmaması lazım ama özel sipariş herhalde.devirli kullan en önemlisi bilmeyen kişilere verme.dizel araba çok kibardır.sakın korkma mercedestir masraf açınca altından kalmazsın derler inanma.parçası ençok bulunan arabadır mercedes.gülegüle kullan.allah kaza bela vermesin.
  • hayırlı olsun.

turboysa gidebildiği yere kadar git.

ancak düz dizellerde özellikle rampada çekişte ciddi bir düşüş olur.

ama mersedes olduğunu hissedersin.. iyi günlerde kullan.. ..
  • hayırlı olsunnn
  • verdiginiz bilgiler için hepinize teşekkür ederim fatiht kardeş modeli yanlış yazmışım 87 model bizim araç sanırım 87 modellerde abs var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminkarakus -- 16 Temmuz 2008; 16:01:03 >
  • 2000 yılından beri 300d kullanıyorum 10 numara arabadır gülegüle kullan
  • tek sorun km sinin 150,000 olması imkansız bir tur atmış olabilir mersedes motoru 150,000 km de ciddi bakım istemez zaten.
  • ewt km si düşük gibi geldi banada
  • arkadaşlar dikkat ettimde km çalışmıyor benzin göstergeside sürekli titriyor 4.viteste gaza basıyorum araba uçuyor adeta ama 60 gösteriyor hareret göstergesinde hiç tık yok zaten bi servisine göstersem iyi olacak
  • mantıklı

quote:

Orjinalden alıntı: eminkarakus

arkadaşlar dikkat ettimde km çalışmıyor benzin göstergeside sürekli titriyor 4.viteste gaza basıyorum araba uçuyor adeta ama 60 gösteriyor hareret göstergesinde hiç tık yok zaten bi servisine göstersem iyi olacak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.