Şimdi Ara

GLC 180 AMG (170ps +23ps) Siparişe açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
6.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes Türkiye Sayfasında yeni GLC listeye çıktı...

3 Ay sonra teslim seçeneği ile listeye girdi.

3.350.000? lik AMG paketi ile görücüye çıkıyor...

Bakalım neler oalcak...

Bu fiyat ile 3.900.000? lik X3 müşterisine gel gel yapıyorlarsa kaybedeceklerdir.

Umarım böyle bir politika benimsemediler....

1,5 t motorlu bu model 2 çeker ve 23hp'lik 48v'luk elektrikli motor ile destekleniyor ...

Şanzıman 9G-Tronic olması avantajı bence...

GLC 180 AMG (170ps +23ps)   Siparişe açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 6 Eylül 2023; 23:21:28 >

• Merhaba,
    Arkadan itiş olması SUV türü araçlar için normal yol kullanımlarında sıkıntı yaratır mı acaba? Araziye çıkmadığımız sürece kullanıcı olarak 4 çeker ile farkını hisseder miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makgun M kullanıcısına yanıt

Hiçbir sorun olmaz...Araziye zaten böyle bir aracı vurmazsınız :) Zira bu araçların 4 çekerleri bile arazide öyle başarılı değiller....

• Bu aracın motoru Renault motoru mu acaba?

• tsomania T kullanıcısına yanıt

değilmiş. bayiide sordum ben de

• Merhaba, glc 180 Türkiye ye ne zaman gelir? Bayiler sipariş alıyor mu? Teşekkürler

ben sipariş verdim. yıl sonu teslim diyor bayi.

Online dan kafana göre araç oluşturup kodu bayi ile paylaşıp ilerleyebilirsin sipariş için.

• Merhaba nerden ve kaça sipariş verdiniz acaba

• Arkadaslar bu aracta elektrikli motor yok galiba. Nereden gördünüz olduğunu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar

Takip ediyorum;

* Yaklaşık olarak 1 aydır araç piyasaya girdi ve 2. el oldukça hızlı ..

* Alanların bir çoğu galerici olsa gerek ki hemen daha poşetler sökülmeden satışa koyulup 1 hafta içersinde de satılıyor.

* Performans sorunu oalcağını sanmıyorum.

* Ayrıca EQ desteği olup olmadıgını soranlar olmuş,aşağıda ki video da ki motor versiyonu aynı olsa gerek.

Mercedes daha önce bu station versiyonda kullanmış.

GLC 180 AMG (170ps +23ps)   Siparişe açıldıTEST DRIVE FREAKyoutube
    2023 Mercedes Benz C 180 T-Model 125+15 KW / 167+19 HP / 170+20 PS 1.5L Turbo Petrol Gasoline Engine 1496 cm3 / 91.3 CUI 4-Cylinder 250+200 Nm / 184+147 ft-lb 9-Speed Automatic AUTOBAHN DRIVE by Michi The German Autobahn has no speed limit but you should not race on it! Obey the rules and respect other drivers. Driven by an experienced Driver
    https://www.youtube.com/watch?v=3ps5OKgav1E
  • Arkadaşlar glc 180 aracımı bu hafta teslim aldım ve kullanıyorum. İlk yorumum motor olarak gayet yeterli hiç endişe etmeyin derim. Araç donanım olarak çok dolu kalite olarak da üst düzey. Ben sevdim darısı isteyenlere..

• Güle güle kullanınız. Siz deki sipariş aşamasında ambiyans 894 iptal miydi? Evet ise Teslim aldığınız araç ambiyans aydınlatmalı mı geldi?

Teşekkürler. 894 iptal degildi. Ambiyans var benimkinde.

• Mustiak M kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşallah, araca kapora yatırdım bekliyorum en büyük endişem motor siz böyle deyince birwz rahatladım. Tabi bir de konfor ve sürüş dinamikleri ses izolasyonu iç hacim bunlar da merak ediyorum. Biraz bizi gaza getirseniz mi 😊

• neoplan669 N kullanıcısına yanıt
    Daha önce 2011 crv 2018 audi a4 2018 crv ve 2018 countryman kullanmış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu araçlara göre çok ama çok daha konforlu. Ses izolasyonu donanım görünüm kullanım keyfi de cok üst düzeyde.. ben beklentimin cok üzerinde bir performans ile karsılastım cok memnunum gercekten. İç hacim olarak da oldukça ferah diyebilirim. Allah kaza bela vermesin uzun süre kullanma amacıyla aldım sıkıntı cıkmazsa da kullanırım inşallah.. alan kişiyi pişman etmeyecek bir araç bence ..

• Yakıt tüketimi hakkında bilgilendirebilir misiniz?

Bir de araba 170 beygir mi yoksa 190 beygir mi?

@Mustiak

• 170 bg benzin 23 bg elektrikli. Total 193 bg. Su an 1100 km de 8.1 ortalama yakıt.

• Mustiak M kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun , 8.1 tuketım cok ıyı hangi şehirde kullanıyorsunuz aracı ? jant ve lastik ebatları kaç ?

• Merhabalar,

GLB Amg aracımızı verdik.Yarın yeni GLC 180’i teslim alacağız.

Açıkçası GLB den hem hacim,hem özellik hem de yakıt açısından çok memnun kalmıştık.

Bakalım aynı duygular GLC. De gerçekleşecek mi?

Özünde eşimin kullanacağı bir araç.Hafta sonlarıda ben kullanıyordum.

Yeni GLC nin tek korkutan tarafı ağırlığı.Bu motor yeterli olacak mı?

Zira lastik ebatları bile önler 255-45-20, arkalar ise 285-40-20

Kış lastiklerini bile zor bulabildim.

Hayırlısı bakalım.

Benim kendi kullandığım araç Giulia. O yüzden stelvio almak düşüncesindeydim.Nerdeyse yakın fiyatlara farklı bir klasmanda GLC ye yöneldik.

Kullanmaya başladıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.