Şimdi Ara

Mercedes piyasası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mercedes araçlarında fiyatların aşırı yüksek olması durumu dikkatimi çekti
    Mesela Türkiye’de 2015 senesinde liste fiyatı 128 bin tl olan en baz paket C kasanın ikinci el fiyatı yine 2015 senesinde 130 bin tl olan en baz paket BMW 3 kasanın ikinci el piyasasından yaklaşık 20-40 bin ₺ daha fazla
    Yine yurt dışına (Almanya) baktığımızda bu iki araçtan BMW 3 kasanın Mercedes’ten daha pahalıya satıldığını görüyorum.
    Benim en mantıklı açıklamam BMW nin kasa değiştirmiş olması Mercedesin daha önümüzdeki sene kasa değiştirecek olması
    Sizin bi bilginiz veya tahmininiz varsa cevaplarınızı bekliyorum
    Not : Mercedesi gömmek beya BMW yi övmek gibi bi amacım yok sadece diğer araçlardan daha fazla değer kazanmasına anlam veremedim

• Eski E kasalar son zamanlarda uçuşa geçti. Geçen sene dökük 123 kasalara 10liradan ilan verirlerdi. 20liraya gösterişli olanları vardı. Bu hafta dökük arabalara 20 yazmışlar. Düzgün duranlarında üst sınır yok. Ne tutturursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Kemal Geliyorum kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam diğer arabalar %20 koduysa üstüne mercedes %30 koydu 6 ayda
    Bmw Audi bu kadar artmadı gibi piyasaya bakınca
  • Parasına göre W220 S320 benzinli arabalar uygun görünüyor. E serisinden daha mantıklı. Büyüklük derseniz 210 kasadan itibaren büyümeye başladı. Trafikte pratik değil. S ile aralarında avantaj da kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.